Младеж бе убит на пътя между Приморско и Царево
Мъж на 26 години е бил убит тази нощ между Приморско и Царево.
Обратно в новинатаКоментари - Младеж бе убит на пътя между Приморско и Царево | Днес.dir.bg
Коментари
Престъпността е овладяна с идването на новото правителство. Ттук там само някакви ритуални убийства на жени, тук-там атентати, тук-там убийства на млади хора, тук-там пладнешки обири на банки. Вяжната у, че правителството държи фронта и престъпниците треперят от страх и казват Повече няма да правим така, защото ни е страх от Боримечката-премиер Слава, вечна слава на БГ медиите и техният гл.редактор - Бойко Борисов.
Ако по невнимание бутна саксия от терасата си и тя убие някого, най-вероятно ще лежа доживотно, т.к. не съм криминално проявен... Ако пък наръгам някого, предполагам че само ще имам досие и вече спокойно мога да си върша престъпления, за които ще си чета в пресата за удоволствие :)
чичо Манчо, то строгост има въведена - забранени са и максималната присъда е 15 г. Сам виждаш резултата.
Картината на убийствата, с която се славеше тройната коалиция, сега се повтаря.Явно е, че полицията има сведения кои са наркоразпространител съмнявам се, че дори някои играят с тях съвместно, а ги оставят на свобода и позволяват рецидивисти да убиват отново.И сега ще се появи някой дебел от прияждане адвокат, ще си бърши освиненото чело от пот и ще доказма как убития сам се е намушкал.Така убийците пак ще получат условна присъда и ще продължът в същото направление.В тази държава трябват закони и при подбора на полицаи и при даване на права на полицията-Престъпник трябва да се напикава като види полицай, а не да стреля срещу тях.И като се подбират и като им се дават добри заплати, всеки полицай ще се замисли дали да се сродява с бандитите, които им плащат по-добре от държавата.
Всяка власт си идва със своя антураж от престъпни групировки, обръчи и т.н. За това и винаги при смяна на властта има такива преразпределения. Като ги знаят коя територия на кой е, защо тези хора са на свобода???
ne znam kakvi narko dilari ama v jertvata i priqtelqmu e nqmalo narkotici.a v napadatelite sa otkriti veshti ot krajbi i marihuana
Poznavah mom4eto koeto e po4inalo ,be6e stra6no vazpitam,mn dobar i entelegenten,zabaven i o6te stra6no mn ka4estva.Nqma zna4enie s kakvo se e zanimaval,prosto ne e zaskujaval da bude ubit.zatvor da no ne i smurt.