Коментари - Путин се спусна на 1400 метра дълбочина | dnes.dir.bg
назад

Путин се спусна на 1400 метра дълбочина

Руските батискафи "Мир-1" и "Мир-2" благополучно изплавахана повърхността на сибирското езеро Байкал. Така приключи днешното над четиричасово спускане на премиера на федерацията Владимир Путин на дълбочина 1400 м в най-дълбокото сладководно езеро в света, предаде ИТАР-ТАСС, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Путин се спусна на 1400 метра дълбочина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много съжалявам, но трябва да Ви кажа, че или сте завършили много отдавна техникума, или просто не сте чували за т.н. метанов хидрат, който съществува на земята в полярните райони, действително на голяма дълбочина и според някои той се смята, че ще задоволи за много дълъг период от време енергийните нужди на планетата. Ако се интересуваш от този въпрос, напиши в търсачката на интернета си гидраты метана, точно за тях става дума в статията и смятам, че това ще Ви допълни онова, което, вероятно и вашите преподаватели не са знаели. Между впрочем затова, между другото, вмъкнах фразата за малко по-просветените журналисти. Опазил ме Господ, да черпя технически познания от тях.

Путин е пич.А Станишев и Борисов са затлъстяващи мехури.Ядат много повече,отколкото вървят пеш.И двамата грешат посоките си поради дефицит на обикновен човешки интелект.За радост на Доган.

Дедо Йоцо - президент!!! Може и на Русия - след великия Путин!!!

Дедо Йоцо се е взел толкова насериозно, че вече прави препратки към собствените си произведения! За справка виж по-долу - 01.08.2009 г. 14:01ч.

Чудя се , как едни от най-известните Руснаци , носят имена ПУТИН и КУРНИКОВА?!

До, Геофизик (01.08.2009 г. 14:29ч.), Ми то цялото Черно море под дълбочина 170 метра е пълно с метан. Ти си толкова геофизик колкото пожарникаря е борец против корупцията! Тъпак! Не е метан, сероводород (H2S)е !

4ERNO MORE E PULNO S OTRWNIQ UVASEN GAS H2S .PUTIN E WELIK 4OWEK,TOI NAPRAWI RUSIQ OTNOWO W E L I K A

Чукча, много трябва да са те чукали та да не знаеш, че Пут на руски е Път, а курица е кокошка- Кокошкова - както нашият Свинаров!Е, Чукча, Чукча, дали пък на вашите ширини не замръзват чуковете, та дъската да не се изчуква и да хлапа?

ГЕОФИЗИКО написа : 4i4e, завършил съм средното си образование в Перник, в Техникума по минна промишленост, специалност геофизика. Тва обяснява всичко.

с изключение на двама-трима - всичко друго са коментари са от прости и завистливи българчета

както вече казах

Като са толкова ненадминати тия машинки МИР,да се беше пуснал с тях да извади моряците от КУРСК.Не норвежци да им се мешат.

Путин е Велик!

Вместо да се прави на Рамбо ..да оправи разрухата в икономиката:срам и позор!!! Нали е антипод на американците пък затъна до шия в....!? Но какво може да се очаква от един провален кагебешник .. Този не може да обедини славяните-не е дорасъл.. видя се от сагата: тръби - газ ...

...Одним из самых ярких результатов исследований Байкала стало сенсационное открытие массивных выходов газовых гидратов непосредственно на дне Байкала. Не исключено, что они станут неисчерпаемым резервуаром энергетического сырья, поскольку в одном кубометре гидрата содержится 160 кубометров метана. За тези,които не знаят руски - става дума за откриването на големи източници на газови хидрати,които,не е изключено да станат неизчерпаем резервоар на енергетична суровина,тъй-като в 1 куб. метър газов хидрат се съдържат 160 куб.метра метан.

Путин слиза да се увери със очите си че онова нещо дето го откриха на дъното действително е.....повече не казвам ще ме пречукат!

Може би, ако Путин го бяха снимали, как убива муха като Обама щяхте повече да го харесвате. Жалки сте! Как нямаме и ние един Путин. Обратното е, като ги гледам нашите управляващи с новия си маниер на поклони с чупка от кръста към всички и за всичко, освен жалко ми става и срамно.

Evalata na 4oveka--- taka se shivee

ЩЕ СЕ ЗАДАВИТЕ ОТ ТОЛКОВА ПЛЮНКИ,БРЕ.КОЛКОТО И ДА ПЛЮЕТЕ ПУТИН ТОЙ СИ Е ПУТИН.ДРЕМЕМУ НА КУРА ЗА НЯКВИ ЖАЛКИ ПОДОБИЯ НА ХОРА,КОЙТО ВИНАГИ СА БИЛИ НА ГОЛЕНЕ И СЪС СВАЛЕНИ ГАЩИ КЪМ АМЕРИКА ЗАРАДИ ЕДНО ПОТУПВАНЕ ПО-РАМОТО. И ДА СЛУШКАТЕ ПОВЕЧЕ,ЧЕ ОТ ПОТУПВАНЕ НА РАМОТО ДА НЕ ВИ ГО ПОДАДЪТ В УСТАТА:)

Дали се дупиш на Запад или Изток няма голямо значение.