Коментари - Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото | dnes.dir.bg
назад

Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото

Бившият кмет Стефан Софиянски даде положителна оценка на управлението на “Топлофикация-София” по времето на Валентин Димитров.

Обратно в новината

Коментари - Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари