назад
Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото
Бившият кмет Стефан Софиянски даде положителна оценка на управлението на “Топлофикация-София” по времето на Валентин Димитров.
Обратно в новинатаКоментари - Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018