назад
Карат С поема още 14 линии от градския транспорт
От 29 юни дружеството "Карат С" ще започне поетапното поемане на обслужването на 14 линии от градския транспорт в София, съобщи зам.-кметът по транспорта на Столичната община Александър Цветков.
Обратно в новинатаКоментари - Карат С поема още 14 линии от градския транспорт | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018