назад
Болница изпраща SMS за изследвания на пациенти
Във Втора САГБАЛ „Шейново” вече ще използват известителна система, при която чрез SMS да се информират пациентките за прегледи, готови изследвания и ваксинации.
Обратно в новинатаКоментари - Болница изпраща SMS за изследвания на пациенти | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018