назад
Мними полицаи обраха обществен трезор в София
Банда от няколко мъже е нападнала вчера вечерта двамата охранители на обществения трезор на ул. “Княз Борис“ 109 в София и го обрали, съобщи МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Мними полицаи обраха обществен трезор в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
До професора Искам да обясниш като всички гласуват какво ще се промени,кой ще дойде на власт.И само не ми казвай че поне няма да са Комунистите. И какво от това.Ти не разбра ли че който и да е първо мисли за себе си ,а после за държавата и за народа.
Браво момчета, да сте живи и здрави да си харчите, честно спечелените парички - шапка Ви свалям. Така трябва да се работи - да се ОТНЕМАТ, откраднатите от народа пари.....защото няма кой друг...ни държавата, пропита от корупция, ни европа, ни Америка да им ги отнеме - ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВАС