Коментари - Мними полицаи обраха обществен трезор в София | dnes.dir.bg
назад

Мними полицаи обраха обществен трезор в София

Банда от няколко мъже е нападнала вчера вечерта двамата охранители на обществения трезор на ул. “Княз Борис“ 109 в София и го обрали, съобщи МВР.

Обратно в новината

Коментари - Мними полицаи обраха обществен трезор в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

До професора Искам да обясниш като всички гласуват какво ще се промени,кой ще дойде на власт.И само не ми казвай че поне няма да са Комунистите. И какво от това.Ти не разбра ли че който и да е първо мисли за себе си ,а после за държавата и за народа.

Браво момчета, да сте живи и здрави да си харчите, честно спечелените парички - шапка Ви свалям. Така трябва да се работи - да се ОТНЕМАТ, откраднатите от народа пари.....защото няма кой друг...ни държавата, пропита от корупция, ни европа, ни Америка да им ги отнеме - ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВАС

полицията е наи-голиамата мафия