Коментари - ”Кошмарът” Лий идва | dnes.dir.bg
назад

”Кошмарът” Лий идва

Генералният директор на Генерална дирекция „Разширяване” в Европейската комисия Майкъл Лий пристига на еднодневно посещение в България.

Обратно в новината

Коментари - ”Кошмарът” Лий идва | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

4UKUNDURITE - UPRAVNITZI NE RAZBRAHA ILI NE VYARVAHA, 4E CLED 2-3 ZABELEJKI SLEDVA JALT ILI 4ERVEN KARTON

Debelijat i kruv hui na bulgarskata kradliva mafia iska neprekusnato da se smazva ot sveji parichki. Samo she tozi put shte ostane na suho i shte se protrie ... sburkal e dupkata :-) !!!

NAGRADA OT 1000LV ZA 4OVEKAT KOITOCITIRA PO-MALOUMEN I IMPOTENTEN PREZIDENT OT 1878 DO 2008 OT GOCE?

Za6to tozi 4eren PR za edinstvenata nadejda na Bulgaria - EC? Kak me e sram, kolegi!

NARODAT NA BALGARIA TRIABVA DA POBESNEE,STIGA SME GLEDALI KAK TUR4IN I KOMUNIST BESNEE NAD BASTINO NI OGNISTE!

ДО ВСИЧКИ :bgpetition.som

Ние пак сме тук! KADE SI SIMPATIZANT NA BSP (05.12.2008 г. 18:57ч.), не си мисли че си оригианален, защото ти няма да стигнеш и на 1/1000000 част дотам, откъдето аз се връщам. Представи си, че от фирмата, където работиш, внезапно получиш писмо, че ти спират заплатата, без нищо такова да е говорено преди това. И после жена ти вкъщи да ти гълчи и натяква, че си последният некадърник и за нищо неставащ боклук, задето са ти спрели заплатата, и още повече, че от фирмата справедливо са ти я спрели, просто защото това заслужаваш, че си крадец, корумпиран и некадърен! Ето така разсъждавате, на вас седерастите от 20 г. не ви идва мозъка в главата. Но какво добро може да се очаква от хора, които за 5 години управление при Брадатия козел и Цинго Манго Моравата Джука съсипаха, откраднаха и приватизираха труда на поколения българи преди това. То друго не можеше и да бъде при треторазреден адвокат - неудачник и даскал по политикономия, писал 2 месеца!!!!! след 10 ноември в Работническо дело !!!!! статия за предимствата на социализъма !!!!! Това ли са ви лидерите или Мухобойко - Палячото пожарникар, неандерталчето от Банкя с несбъднатата си мечта да бъде Супермен?

Ако знаехте след него какво идва! Милата ми комсомолска измет дет си играе на бизнесмени!

Назателна рота огън по народните душмани!

Бре, бре!!!! Ама талибанска психика. Да запалим и изгорим юргана, щото ни хапели дървеници! Не давайте пари на България, щото видите ли в България крадат. Че в кое пазарно общество не крадат!? Ето днес съобщават, че Италия е докарана до фалит от тамошните демократични крадци и мафиоти. В България се крадяло!? Обзалагам се, че поне две трети от вас дето псувате сте крали на поразия по времето на т.н социализъм и през двете десетилетия демокрация. Злобеете защото не сте успели да откраднете достатъчно и сте си останали същите прошляци от времето на Тато. Какво лошо има, че идва Господинът от ЕС. Да си кажат право в очи кой какво мисли и какво е правил. Нямате ли търпение да изчакате 3-4 дни и да разберете резултата. Нямате! Вие - демократите -вече сте произнесли присъдата. Същите сте, които обявихте Ботев терорист, а Вапцаров и генерал Заимов предатели. Вие чакате Генерал губернатора от ЕС с плакати и лозунги не за справедливостта. Искате да ви узакони съдът на Линч - първо ще обесите човека, пък после ще доказвате дали е виновен. ЕХ, ВИЕ, МИЗЕРНИ ПОДАНИЦИ НА МИЗЕРНА ДЪРЖАВА, ОСКОТЕЛИ ОТ 19 ГОДИНИ ДЕМОКРАТИЧЕН ПРЕХОД!.....

Работата заприлича на Кен Лий.

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

НАСТАНА ВРЕМЕ ЗА ЕВРОПРАВИТЕЛСТВО И ЕВРОПАРЛАМЕНТ

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Давай,Майкъл,давай,Л им канчетата!

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Абе Калфин какви обяснения да ти дават? Крадете! Това е причината! Баси наглия тип! Прави са от ЕК, абсолютно са прави. А ние сме тапанари дето си избираме крадливи управленци. Сега Калфин знаеш причината.

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Браво! Така трябва! Сега са наред да дойдат и гаулайтерите и да ни вземат на къс повод със строг нашийник с шиповее навътре. Плугчиежа няма какво да реве, че не са прави в ЕК. За тях враждебната на България българска съдебна система е част от държавата България. И затова докато на тая територия независимо при какво правителство не се установи правов ред и върховенство на закона пари не трябва да се дават. Благодаря на ЕК, че пази парите на почтените данъкоплатци от Европа и че пази моите пари също. Докато съдебната система изобщо споменава думата независимости докато не разбере, че трябва да слугува на закона аз лично ще правя всичко по силите си на тая територия да не влизат чужди пари. Жалко е, че качествен и фертилен човешки ресурс ще напусне България ще отиде там, където има ред при харченет на обществените пари. Съветвам цялата опозиция да спрат с лозунгите да водят дебат за парите.

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Давай,Майкъл,давай,Л им канчетата!

А бе ти, Христо, защо не се полекуваш, че да не заекваш, дори като пишеш?!

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Сега ще им обяснят съвсем директно както искат от Европа.Ще има и картони жълти и червени ,дано и тъмно сини му се намерят :-)

Той е кошмар за крадците и така трябва! Браво!!!

Разбрахме бе Христо, и картони ще има и всичко ще има айде млъкни вече!

KOSHMARA e kradlivata troina koaliciq i da ne se praviqt na ydareni s mokar parcal postoqnno........... sa si pravi isi osaznavat greshkata che priexa BG. v evrosaioza s takova smaxnato i kradlivo pravitelsvo,a na vsicho otgore se okaza i gluxo...........xora gi predupredixa niqkolko pati predi da im vratnat krancheto,no kradlivite ganiovci s debeli i tvrdi kratuni ne iskaxa i da chuiqt,kakvo im se govori,a sega .........TAKA IM SE PADA na grabitelite i prodajnicite na BALGARSKATA dajava

АКо има Европравителство ще гласувам с двете ръце.....в противен случей....НЕ НЕ НЕ

най- после да им обяснятна тези мошеници защо се спират парите. и тези идиоти от 3 странната коалиция да се махат. защото това противиречи на конституцията като това не може да го рабере българсия народ, тогава да го духа.....

ДА ДОЙДЕ,АМА ДА ПОИЗСЛУША НАРОДА МАЛКО, ТА ХУБАВО ДА МОЖЕМ ДА ГИ НАСОЛИМ ТЕЗИ ИЗБРАНИТЕ-----НЕ САМО ДА МУ МЯКА ОНАЯ ПЛУГЧИЕВАТА ......ХАААААА !!!!!!!!!!!

V Bg vseki koito e na rukovodna pozizia niakakva tam otkloniava iako sredstva chrez dokumentni izmami i nikoi ne pravi nishto sreshtu tova a mvr,obshtini,sledstv organi samo simulirat deinost i si meriat kolite vtora upotreba na obshtinskite parkingi.

само това е спасението за нас европа. само че тези догановци и комунисти си мислеха че ще крадат както преди това а тези педали, да си ходят, вместо да пищат книги и дава съвети

тези няма да се махнат от властта. трябва да ги изренеме

Тъпите управници мислят, че могат да заблудят народа, но сега нека им затворят устата и да не се появяват с оправдания по ТВ

Кошмарът са тройната коалиция и всички крадци, престъпници свързани с управляващите (както и с техните роднини) и корумпирани държавни служители като - Батко, Вальо Топлото, Р. Овч., Румен Вълка, Доган, Ръмен Петков, Галеви, ...(могат да се изброят 2-3 хиляди души които ако бъдат заменени от по - малко крадливи хора ще има полза всички нормални български граждани и за развитието и напредъка на България). Виновни са европейците, защото са забелязали какво става в нашата държава така ли излиза?

Стига плюхте .Може да имаме кусури,но трябва да имаме достойнство.Ако са ни приели за членове на съюза да ни третират като такива и по съответсващия начин да си прилагат санкциите.

Sreahtata da se predava na jivo po natsionalnite televizii, Molia !! Da vidim kak shte gi hvaliat za napredaka, mamka im negodna deto gi e rodila takiva debelokoji tapiri. Boi s kamani , tova zaslujavat. Hora daite da se organizirame. Kato sme zaedno vsichki shte gi smajem i izhvarlim zavinagi ot Bulgaria, shte im natsionalizirame otkradnatoto, i shte go prodadem otnovo , no tozi put zakonno i publichno.

Ne Ken Lii, tia sa za Brus Lii ! Te ne razbraha li, che triabva da si hodiat i che Evropa niama da si dade parite na dokazano kradlivi komunisti !

KADE SI BE OTWORKO-KOGA PAK 6TE NI ZABAWLQVA6 S RITORIKATA SI?I KUP LAJI OT 4ERWENATA TORBA-TOLKOVA STE OSRANI 4E 4AK I PO GARBA I NOKTITE STE V LAINA I DONOSI

Ходихте за гъби на предишните парламентарни избори и си цокахте домашна ракийка, вместо да си вдигнете трътките и да се разходите до изборните секции. Или гласувахте тъпо и упорито за партии, които вече задължително поне по 1 мандат са се осирали, ама яката. Е, сега питам ви - що ревете и виете като вълци по форумите, бре хора? Крадливи били, осрали се били, не знам какво си още, а и Волен бил луд, а Атака - популисти, хитлеристи, педофили и ненормалници... Ами стига с това овчедушие и малоумие, братя и сестри, българи! Сещайте се и разумейте, докато още не е късно!

Бъди сигурен, никой няма да се заеме с нас. Ще ни орежат отвсякъде и така. Друго нищо. Не очаквай някой да те управлява. Всичко зависи само от нас. Ние сме свободни хора в свободна страна. Но сме невероятно страхливи, подли, завистливи и алчни. Глупави също. И всички тези качества са като камък на шията, който ще ни завлече на дъното.