Феим Чаушев имал две имена заради брак с германка
Бившият зам.-министър на външните работи Феим Чаушев окачестви като „мръсна“ медийната кампания против него.
Обратно в новинатаКоментари - Феим Чаушев имал две имена заради брак с германка | Днес.dir.bg
Коментари
Никакви езици не владее Феим. Той е учил само в България, а не може да говори правилно български. В СССР е бил в школо на КГБ, а в България има завършено някакво полувисше. За да станеш министър или заместник от квотата на ДПС не е необходимо образование.
Тоя тип още ли се подвизава на светло... От него тече воня и мръсотия, но заема публичното пространство.Дишайте
Феим Чаушев е учил дипломация в Москва. Владее няколко езика(освен български и турски). Той е интелигентен и модерен човек и както си иска така ще се казва, но трябва да си избере едно от имената. Това е. Що се отнася до държавата тази дума не е абстрактно понятие. Държавата това сме всички ние, които живеем и работим в Б-ия. Управниците сами си ги избираме и най-вече с помощта на всички онези, които не гласуват. Та си помислете за следвашите избори и КОЙТО НЕ ГЛАСУВА НЯМА ПРАВО ДА КОМЕНТИРА ПОЛИТИКА И УПРАВЛЯВАЩИ.
А, ясно. Той е подходил творчески към Корана. С едното име женен за германка, а с другото за туркиня, може би. Я проверете дали няма и трето име, където е женен за българка. Мисирков, Соколов, Ястребовски, Орелски и т.н.
Щом е бил в брак с германка сигурно се казва още Ханс Якоб-Карл Фридрих Албрехт фон Чаущайн.Я потърсете още паспорти дали няма?!
Интересно е къде е учил дипломация този турчин? Може би в Крумовград и околностите му,а? Чета смешните му оправдания и се сещам за извода от приказката за премръзналото врабче и котката- когато си в л...та ,не писукай!
Всъщност Коранът май казва да не лъжеш и да не убиваш, но само правоверните. Пък дори и да се отнася за всички - тия хора да не мислите, че са вярващи мюсюлмани. Тагива наглеци, подлеци и крадци... не може да са мюсюлмани!
Аре, да не ни забаламосва. Виж кво Петър-Феим, и азе съм с различни имена в чужденеция и България точно поради брака си с чужденец- ама в чужденецията си шляпам с имената дет са ми дали (и пичовете в чужденеция се сетиха, че родителите са искали да ме пишат с с две л-та в името лл, както и ми лепнаха с тире фамилията на съпруга, която аз не исках в България по причини, че имам хиляди документи с моята си фамилия. Тъй че, аре стига, носиш си паспорта и се представяш с паспорта на държавата в която живееш или представяш и двата, и ако се наложи даваш обяснение. И мили ми ексзам. министре, понеже с тебе сме си един вид колеги, ще ти кажа- и аз можеш да си размятам чужденецките имена и да се правя на интересна в България, но щом съм приела административно да си остана с тях и не съм предприела действия да си ги променя, си се представям с тях. Ако ние не спазваме законите, как да искаме другите да ги спазват?! Има си чар да си с два паспорта, с две имена и да си се наричаш както искаш в зависимост от това къде се намираш :) Но щом си в БГ и си български зам.министар- моля, ползвай си българските имена, ако не ти харесва- кандидатирай се в Турция и си ги позвай там! Нали зада има прозрачност се въведоха егн-тата, така се гарантира, че един човек, ще има една самоличност. Какво би станало ако всеки в държавата почне да си се представя в публичното пространство както му харесва (сещам се, че само престъпниците се представят под различни самоличности или хора, които искат да крият самоличността си по причини да не бъдат разпознати). Е как да ти вярваме, като по действия се нареждаш до тези неуважавани хора?!?!
А бе Феимчо аллах казва не лъжи и в корана го пише същото. Щом тогава ти извършваш тия лъжи значи водиш борба срещу друговерците. Кьопек си ти.
Гледах го по нова тв. На тоя българин, че и български дипломат отгоре на това българския език му беше страшно слаб. Повечето чужди посланици и аташета го говорят много по-добре.
Каквато е държавата,такива и министри,управлявящи и всичко останало.... Срам ме е да кажа че сам българин...
ама тоя и е гласувал по два пъти на избори, като феим и като петър. те затова ли дпс печелят изборите, гласуват по 2 пъти, като айше и като ...аре да те омаам още веднъж...
velikijat utschenik na t.jivkov i p.mladenov posle s sds i bsp i nai nakrajat s dps no kasa istinata sa libia bg.sche sagubi dalgat ot libija i togava bal.sestri sche sa osvobodeni vapreki tsche sami sa si otschschli na rabota koi gi e karal no fakt
Тази сутри го гледам Петърчо - Феймчо по TV, той не може да говори български език, а беше зам. министър. Така е когато ние българите позволяваме да ни управляват чужденци, Сер - гей и нему подобни. Казват за ББ бил такъв или онакъв. Както казва Алеко Константинов в Бай Ганьо ...всички са маскари.., необходимо е на следващите избори да се гласува от всички българи за да няма изборен туризъм и наглеца Доган да показва мазната си и самодоволна турска пача /физиономия/ по телевизията и да ни казва как било в Европа, а той да си ходи в Турция щом се смята за такъв. Щом си решил да живееш в България ще си Българин.
Тоя смотан турчин не знае български език, а беше замминистър на БГ-то... Какво представителство сме имали можеме да си представиме...