Нов сблъсък между патоанатомите заради Раданов
Шефът на Съдебна медицина доц. Станислав Христов е близък със Стойчо Раданов и има интерес да манипулира общественото мнение.
Обратно в новинатаКоментари - Нов сблъсък между патоанатомите заради Раданов | Днес.dir.bg
Коментари
Доц. Грозева дали може да даде статистика за самоубилите се патоанатоми като цяло. Представяте ли си човек, който цял живот е правил аутопсии, служил е на съдебната медицина, познаващ идеално всичко, което се случва със самоубийците из местопрестъпленията, в моргите, на масите в Патоанатомията и пр. сам да направи така, че тези неща до едно да се случат на собственото му тяло като се самоубие?! Представяте ли си патоанатом с такъв огромен стаж като професора (не е крехка цветарка все пак) да се самоубие без да си представи, че аутопсията му може да я прави самата доц. Грозева?! Пълен абсурд е версията за самоубийство. Това прилича на такова показно убиство, че дори самите извършители сигурно се ядосват на готовността да бъде представено за самоубийство, вместо да им се разбере посланието.
и аз смятам че духовете на убитите в милицията и по затворите преди 1989 г. в чийто смъртен акт патоанатоми като самоубилия се вписваха починал от пневмония , починал от нифекция на пръста
ГРОЗЕВА, НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ДА СЕ ОБРЪЩАМЕ СЪС ЗВАНИЕТО, КОЕТО СА ВИ ДАЛИ. ТОЛКОВА ГРОЗНО ЗВУЧА ДНЕС В УСТАТА ВИ ВЪЗРАСТТА, КОЯТО ОПРЕДЕЛЯТЕ НА САМОУБИЙЦИТЕ. ОТВРАТЕНА СЪМ ОТ ВАШЕТО ИНТЕРВЮ ПО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ. КАК НЕ ВИ Е СРАМ.
kakto kazva kolegata po dolo bori4kat se za vlast pari i nakraia idva momenta v koito vsi4ko se vru6ta s stra6na sila i kolkoto pari i vlast da ima6 nemogat da im pomognat
Нека да сравним последните двете самоубийства: Липсват доказателства, че тези лица не са били убити. Проф. Стойчо Раданов е бил убит ПОКАЗНО чрез обесване. Много лесно е да се инсценира такова самоубийство. Жена му работи нощем, извикват го вечерта към 18 часа и той напуска дома си, привеждат го в безпомощно състояние някъде си и през нощта го обесват на катерушката пред неговия блок. ЗА НАЗИДАНИЕ!.. Ако искаше да се самоубие, той, като добър специалист в своята област, щеше да изпие няколко сънотворни хапчета с водка и щеше да заспи вечния си сън. Всеки би се запитал: защо обаче е извършено това убийство? И на този въпрос има отговор: При първата си експертиза Стойчо Раданов се огъна пред турците (ДПС) и оневини техния човек Чората (известен престъпник), а натопи 5 полицая, сред които имаше и офицери. Някои от тях получиха по 18 години затвор. При втората си експертиза обаче (след ексхумацията на сестрите Белнейски) проф. Раданов не послуша ДПС и излезе със становище, което бе различно от заключението на първата експертиза на доц. Мария Грозева. Има сериозни предположения, че това му становище развали рахатлъка на турците и свързаните с тях еничари. Твърди се, например, че сестрите са убити от синове на висши магистрати на ДПС. Това може би бе голямата грешка на Стойчо Раданов. Още повече, че следствието по казуса Белнейски не отиде в забвението, а бе удължено... Така че, професорът предаде ДПС. А Ахмед Доган не прощава на предателите... Лично Ахмед Доган или негов човек е убил и секретаря Емин. Пак заради предателство към турската политика. Впрочем, в т.нар. тефтерче на Емин, което явно е подхвърлено, ясно е написано: Аз не съм предател. Отново за НАЗИДАНИЕ.
Абе, то тази наша Баба Яга, вече трябва да изяде тояга, тръгнала днес по телевизията да си търси за душата прошка, а не вижда каква е проскубана и проста кокошка. Тя и нейните друшки, трябва да ги обрулят като крушки. Тя (доцентката) надроби толкоз простотии, а сега търси някой да оправи нейните бакии. Интересно на каква цета и от кого се купуват индулгенции, за да има сега тя някакви претенции. Грях й за душата на Професора и създаде в съдебната раздора, но Бог ще й бъде прокурора. Амин!
Абе, то тази наша Баба Яга, вече трябва да изяде тояга, тръгнала днес по телевизията да си търси за душата прошка, а не вижда каква е проскубана и проста кокошка. Тя и нейните друшки, трябва да ги обрулят като крушки. Тя (доцентката) надроби толкоз простотии, а сега търси някой да оправи нейните бакии. Интересно на каква цета и от кого се купуват индулгенции, за да има сега тя някакви претенции. Грях й за душата на Професора и създаде в съдебната раздора, но Бог ще й бъде прокурора. Амин!
Едно се чудя само дали ви е позната думичката срам и още една думичка останала от миналото морал. Ако ли пък не са ви познати дори и да сте доценти и професори потърсете значението на тези две думи и наведете вирнатите си глави и дано Бог ви прости . Не ви ли е срам ама съвсем мъничко да твърдите такива глупости обесил се на детска катерушка. Абе вие че ни правите на малоумни то е очевадно, но повярвайте не всички са оглупели за да ви вярват. Боричкате се за власт и пари и очевадно нищо не е в състояние да ви спре.
Всичко разбирам, но да се обесиш на КАТЕРУШКА, е това вече не го проумявам. Толкова ли не можа да измисли по-достойна смърт.
А кой ли стои зад катастрофата,че да се стига до такива развръзки ??Нает от родителите специалист,беше почти разнищил случая,почина внезапно..Много трагични съвпадения..
Тази доцентка на колко години е? Доста й е грозно изказването по повод човека. Ще кажеш, че тя мисли да прескочи тази възраст...
Тая грозна баба няма смисъл да говори много защото я принудиха да направи такава експертиза Истинската експертиза е на Радонов и те го убиха Абаба Яга само може да мечтае да стане професионалист като Раданов никога няма да се говори за нея така както за починалия тя няма авторитете на всичкото отгоре е и подкупна
Доц. Грозева дали може да даде статистика за самоубилите се патоанатоми като цяло. Представяте ли си човек, който цял живот е правил аутопсии, служил е на съдебната медицина, познаващ идеално всичко, което се случва със самоубийците из местопрестъпленията, в моргите, на масите в Патоанатомията и пр. сам да направи така, че тези неща до едно да се случат на собственото му тяло като се самоубие?! Представяте ли си патоанатом с такъв огромен стаж като професора (не е крехка цветарка все пак) да се самоубие без да си представи, че аутопсията му може да я прави самата доц. Грозева?! Пълен абсурд е версията за самоубийство. Това прилича на такова показно убиство, че дори самите извършители сигурно се ядосват на готовността да бъде представено за самоубийство, вместо да им се разбере посланието.
че са се хванали за гушата. Когато си в общност където са ставали и стават непочтенни неща- фалшиви документи за смърт, подкупи за издаване на неверни диагнози за смърт, продажба на трупове и разфасоване на човешки тела за продажба на тъкани КАКВО ОЧАКВАТЕ. Морал от мародери с лекарска диплома.
най-кой не му е ясно,че няма самоубийство и защо на показно място - ясно - за сплашване - който не си е научил урока - това ще му се случи
Кой въобще вярва на тази глупост - самоообил се? Човека е бил патоанатом, сблъсквал се е с какви ле не неща. Психически трябва да е бил доста силен.
обесването на детската катерушка е знак-препратка към случая със сестрите Белнейски... сякаш иска да (по)каже нещо със (само)убийството именно там...
kakto kazva kolegata po dolo bori4kat se za vlast pari i nakraia idva momenta v koito vsi4ko se vru6ta s stra6na sila i kolkoto pari i vlast da ima6 nemogat da im pomognat
имам много информация за професора, за доцента , за Мария Грозева -о, ужас е за нея!!! те с Раданов май са исие...
Въпросът е само един , Кой уби професора и кой беше болния мозък дал идеята да го провесят в детската катеружка. Едно е ясно само , че е убит за назидание на всички които искат да кажат истината. Та в прав текст посланието е ... внимавайте , че може и вие да се самоубиете с въженце в детска катерушка.
Госпожо Грозева, Толкова отрицателна енергия излъчихте тази сутрин по телевизията, че облъчихте всички, които Ви гледаха,Искам да попитам , а Вас кой Ви направи доцент или в стила Ваш вече сте ззабравили Много злоба от Ваша страна, Не познавам нито Вас, /и слава богу/ нито проф Раданов, Не се ли замислихте дори само за момент какъв личен пример давате на младите,на неуките , на обикновените хора Вие ученитена България,Вие сипехтте омраза и жлъч от всяка Ваша дума,Раданов бил възрастен ,а Вие на колко год сте,Ох, боже що за морал;И колкото и да е бил лош все пак Ви е поканилл заедно да направите повторната експертиза, а Вие неподкупната/так усещане оставихте у мен/отказахте;Бог да Ви съди и присъдата му дано е справедлива. Срам и позор за българските учени За пореден път ме бе срам ,че съм българин
Доц.М.грозева да не се прави на ощипана госпожица,защото моето семейство е пострадало от нейна много професионална експертиза,просто противната страна е платила надявам се много за да напише глупостите,да не говорим колко е неподкупна.на нея нищо не вярвам,не вярвам и на екпертизата за сестри Белнейски ,сори
Доц.М.грозева да не се прави на ощипана госпожица,защото моето семейство е пострадало от нейна много професионална експертиза,просто противната страна е платила надявам се много за да напише глупостите,да не говорим колко е неподкупна.на нея нищо не вярвам,не вярвам и на екпертизата за сестри Белнейски ,сори
Нека се направи независима проверка на последните експертизи на Раданов, за да се види дали няма гузна съвест, която да го е накарала да вземе такова фатално решение за себе си. Може да е видял много, но невинни полицаи да вкарва в затвора, може да накара и най-здравата психика да се срине. Той самия знае че е сбъркал в експертизата, знаят го и съдиите по делото за Чората.
Евала Батко за мнението ти! Незнаеш просто колко си прав. Мой роднина плати на доцентката 3000лв които тя му поиска за експертиза, и накрая, какво? Познайте?!....Експер й се оказа кьор-фишек в съда, т.е. едни приготвят баницата, а друг я яде. Тя я изяде. Както ме пусна по пързалката и мен, сигурен съм, че така е пуснала и много други хора. Язък.
Пиша, не за да взема страна, а срещу диващината. Цитирам Доц. Грозева посочи още, че 40% от всички самоубийци са на възраст от 70 г. до 80 г., в която група попада и проф. Раданов. Тъй като останалите са 60%, а 60% са повече от 40%, а в тази група попада доц. Грозева, то какво да кажем за доц. Грозева? И за нейната, па и наша група? Цитирам още. Доц. Христов беше обвиняем по това дело, а те са близки с проф. Раданов, той го направи доцент, каза Грозева. Питам! Кой в България прави доценти? Нея, примерно, кой я направи? Е, малко мрачен е отговорът, но могат да измислят жизнерадостен и красив. Трудът. Примерно. Случва се... Какъвто и човек да е бил покойният, извинете, упокоеният, позоваването на старчески изменения показва, че тази учена е дивачка, защото това е непочтено. Не ни спести простащината си госпожата. Затова ще се доближим до нея, без да слизаме чак до нея, и ще попитаме, няма ли и при нея споменатите изменения, примерно, в областта на .... За какво си помислихте? господа? Не, имах предвид, според известния пофесионален анекдот, ирисите й! Иначе нека си приказва пак, по телевизията... в името на исканите от нея 50 000 хиляди лева. Последен цитат, изтърпете ме моля, защото стана дума за пари. Пани Патачкувна много добре си знаеше цената, но не бе съгласна с нея! Ех, Илф! Ех, Петров! Па и пани Патачкувна...