Георги Стоев не издържа
Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg
Коментари
lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.
Изхвърлете Бг от всички Европейски структури спрете парите и ни оставете да си спретнем една последно гражданско прочистване,като вашите Европейски правомощия да се простират до там,че никой да не успее да напусне страната по какъвто и да е начин и след чистката а започнем на чисто.Тая корумпирана ръководна сган са за масова екзекуция без изключение,щом така абдикираха от задълженията към народа си !!!
По-тежко трябва да стане. При екстремни ситуации човек или преодолява страха и тръгва напред или този страх го убива. Ако не успеем, значи просто не заслужаваме да имаме държава - нарича се естествен подбор. Има народи, които просто не могат да бъдат поробени и други за които робството е начин на съществуване.
Лека му пръст. Видя се вече,че в тази държава мафията е начело и който им е удобен го лекуват, а един смел човек им разказа играта с неговите романи които са самата истина и вече не е между живите.
Da se nadigame....????Da bqgame kazvam az,6toto ni e mil jivota!!!!Mu4no mi e za Bulgaria,no za sajalenie ni6to ne stava ot neia ve4e:((((((mir na praxa na 4oveka!
За съжаление в държавата ни е така - който си отвори устата- го убиват, защото е неудобен. Ще прикриваме години наред истината, ще се гледаме в очите и ще се лъжем - това е положението в България!!!!!! За жалост!!! Истината боли, но е ИСТИНА! Бог да го прости! Надявам се поне бързо да хванат убиеца и да е той - а не да прикрива истинския виновник!
Много жалко! Все се надявах, че ще оживее. Шокирана съм и нямам думи как да изразя гнева си. В предаването Сеизмограф той каза неща за които всеки се досеща, но той го каза на всеслушание пред всички. За такъв акт се иска голям героизъм и много голяма смелост. За голямо съжаление запушиха му устата. Б-я загуби много. ДО VANKAB1- Да прав си. И нас може да ни последва същото, защото пишем много остри критики. Бог да го прости!
Има един много показен случай с една ирландска журналистка, която преди 10 години разкри доста от схемата на работещата тогава ирландска мафия. Убиха я и какво стана - ирландците излезнаха по улиците и почти линчуваха мафиотите! Осъдиха ги на доживотно, конфискуваха им богатствата до девето коляно и ликвидираха цялата мафия срасната с държавата до дупка! И къде са сега - наричат ги Ирландския тигър! Най-бързо развиващата икономически държава в ЕС!
След като хора на бившата държавна сигурност са дефакто мафията в българия от къде сме сигурни че никой не ни следи дори и
lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.
Само Иван Костов ще ги оправи тези комунисти. 8 год България се движи по енерцията която той и даде...
Какво ги чакаме тия от правителството -ДА ИЗЛЕЗНЕМ НА УЛИЦАТА И ДА ГИ ПОМЕТЕМ ЕДИН ПЪТ-ЗАВИНАГИ !!!!!
Министърът на МВР да се маха незабавно! Ако искат и всичките му фенове да го последват! Аз нямам намерение да живея в джунгла!
Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....
след като хора на бившата държавна сигурност са мафията в българия от къде сме сигурни че никой не ни следи дори тези публикаций в форума.От къде идват кой ги праща и т.н.Аз мисля че не сме свободни Българи.Нас ни използват и ни доят,изнасилват децата ни и ни убиват а ние си седим спокойни и бездушни като стадо животни.Тези времена ще останат в историята като МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА и никой от нас няма да се гордее с тази история.
verno,smel e nqma spor ,oba4e istinata e 4e se stigna do tuk zaradi golqmata mu usta.prav e ,ama kvo spe4eli toi ot tova(3 kur6uma)
Милел е, че книгите и това, че ги е издал публично, го предпазват, ... и така би било в една нормална страна. Но ние не сме такава. А градският прокурор да обяснява как не искал да свидетелства; редакторът му да приказва, че не знаел кое е истина; журналистите да пишат, че пидготвял убийство... До три дни ще го забравите, така ще стане.
Милел е, че книгите и това, че ги е издал публично, го предпазват, ... и така би било в една нормална страна. Но ние не сме такава. А градският прокурор да обяснява как не искал да свидетелства; редакторът му да приказва, че не знаел кое е истина; журналистите да пишат, че пидготвял убийство... До три дни ще го забравите, така ще стане.
прочетох един апел по форумите-да превърнем погребението му в протест срещу всичко това,което се случва в тая скапана държава на мафията...той го заслужава,защото единстевн се осмели да говори,макар да знаеше че не трябва...прокуратура мълчаха и са участници в неговото убийство...цялото ръководство на държавата е участник...да отидем всички на погребението и да кажем какво мислим,крайно време е...
Продължавайте да си пишете по форумите и гледайте отстрани какво става в държавата - така нешата ще се оправят. Вярвайте ми! А Георги Бог да го прости и дано има и други като него за да можем някой ден да прогледнем
драйфа ми се направо от всичко което се случва в тая шибана даржава!!!! изроди мръсни знайте че господ ще ви накаже!!!!!
Aide stiga ve4e , vzemete im urazieto na vsi4ki v taja darzava . IMA LI KOI ????????? naroda strada atija v parlamenta debelejat. kato zar veliki , napalni gu6kata i v 4uzbina.
Трябва да гледаме по един по-трезв начин на нещата, по отговорно, като цивилизовани хора, да мислим позитивно и да не се подаваме на емоции, те не винаги са добар съветник.Мисля, че в анала на българина винаги има място за още един член - щом търпи три, защо да не са и повече???
Как ще заспите тази нощ Гоце Първанов ,Станишев,Велчев,Кок За РУМЕН ПЕТКОВ е ясно той няма проблеми със съня,очите му са дебели като вратовете на приятелите му !!! БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!
Почивай в мир младо и смело момче.Ти изпълни дълга си пред България и българския народ. Убийците от държавна сигурностще ги стигне божието наказание.Какво чакаме народе български да избият децата ни ли. Време е да се дигнем и да пометем тая управляваща паплач. Господа управляващи , гниди мръсни вървете си , не ви ли стигна кръвта на нашите деца.
Убитият писател Георги Стоев: Маджо поръчваше убийствата пред Любен Гоцев Четох и слушах няколко интервюта на Любен Гоцев. Направи ми впечатление, че е много изнервен. Заради Куйович ли е? Безспорно Будимир Куйович е наследник на каналите на Фатик, но трудно някой би могъл да докаже, че Любен Гоцев го покровителства директно. Затова и Гоцев не се притеснява много-много от тази история. Скандалът с Куйович е проблем на Ангел Стойчев, дългогодишен член на кръга Монтерей. Тук обаче трябва да направим едно уточнение - Ангел Стойчев отдавна е отритнат финансово от старите си приятели. Той се е компроментирал още от времето, когато синът му Стоян се занимаваше с цигари заедно с Евелин Банев - Брендо. Кръгът Монтерей ще остави Ангел Стойчев сам да се оправя, така ли? Те имаха желание да му помогнат, но историята много се разшумя и този път медиите не останаха безучастни. Когато хванаха Стоян, сина на Ангел Стойчев с дрога, го направиха от обвиняем свидетел. Безспорен факт е, че Стоян работи с Будимир Куйович и според мен този път трудно ще се измъкне. Но баща му Ангел Стойчев е дългогодишен шеф в МВР, Румен Вълка му е бил шофьор Ангел Стойчев от години има финансови проблеми. Той отдавна се е компрометирал пред старите си приятели. Дължеше пари на Фатик и близо две години не ги връщаше, още тогава Любен Гоцев и останалите се разграничиха от него. Ангел Стойчев не можеше да се оправи много време със снаха си Весела, дъщерята на Жоро Старчев, който държеше преди Монтерей. Та тогава за последно Любен Гоцев и компания му помогнаха и принудиха Старчев да продаде ресторанта си на друг човек. Кръгът Монтерей мит ли е, или реалност? Това ли са кукловодите на мафията? Никакъв мит няма, колкото и Любен Гоцев да се опитва да го обърне на-шега и на едва ли не на пенсионер-ска сбирка. Това символно появяване миналия вторник в Монтерей пред медиите целеше нещо друго - Любен Гоцев да покаже на всичките си врагове кои са ортаците и съратниците му. Компанията наистина беше впечатляваща. А Гоцев стоеше като Кръстник в ресторанта и всеки, който влизаше, първо се здрависваше с него и след това заемаше мястото си. Чавдар Чернев - бивш шеф на МВР и изключително близък до Младен Михалев - Маджо, Виктор Вълков - ятак на Маджо. Любо Левичаров, бившият шеф на ЦСБОП. Допреди години всички тези хора се събираха в Монтерей, оттам идва и името на кръга. От доста време те вече не се срещат там, а в ресторант Кипарис. Там Любен Гоцев се среща тайно с Младен Михалев - Маджо, във ВИЛ стаята в ресторанта. Има ли реална власт Любен Гоцев? Да. Макар да е на години, той все още е в играта и няма намерение да я напуска. Гоцев е свикнал не да се говори за него, а да се шушука той се изнерви, защото го осветлих. Тези, които трябва, знаят, че Любен Гоцев е създателят на Маджо. Преди време Георги Пехливанов се изказа за Младен Михалев, че е кукла на конци. Аз предадох на Маджо думите на Пехливанов. И той каза: Да, така е. Но знае ли кои стоят зад мен?. Ако си мислите, че Младен Михалев има стотици милиони, бъркате жестоко. Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Той ги наричаше червени брамии. Парите за БСП се разпределят от Любен Гоцев. Той е покровителят, съветникът и лобистът на Маджо. Веднъж Михалев ми разказа през какви унижения е минавал в началото. Чавдар Чернев, когато се напиел, карал Маджо и Маргина да лазят под масата. Любен Гоцев твърди, че не те познава? Познава ме. Готов съм да бъда разпитан от следователи и да разкажа това, което знам за Любен Гоцев. Ще му припомня само едно място, където сме се засичали - на една пресечка на Витошка, където се помещаваше офисът на стария Фатик Там Любен Гоцев се появяваше често. Имаме и други засечки с него, които ще разкажа някой друг път. Фатик и Младен Михалев ходили ли са в Монтерей ? Да, много пъти. Фатик имаше навика да стреля в ресторанта. Вадеше пистолета и правеше на решето тавана. Няколко пъти правиха ремонт на Монтерей заради Фатик Маджо също се явяваше, и то не само във вторник, а всеки ден. Охраната му и колите му блокираха движението пред Монтерей. После започна да се среща с Любен Гоцев в Кипарис. Пращаше колата си, за да вземе генерала. Виктор Вълков също ли е близък с Младен Михалев? Да. Когато бях в полицията за една разработка срещу Маджо, полицаите ми разказаха интересни неща. Те го бяха прихванали в Хърватска. Михалев се обаждал по телефона до България, използвал е хърватска СИМ карта. Оказа се, че Маджо е живял доста време в посолството на България в Хърватска. Там негов домакин е бил Виктор Вълков. След това Вълков е посредничил и за една среща на Младен Михалев с МВР шеф във Виена. Това също е според оперативна информация на служителите на МВР. Естествено, разработката срещу Маджо потъна. Сега Любен Гоцев призовава прокуратурата да го разпита Интересен ще е този разпит, но няма как да се получи. Илюзия е да се вярва, че има сила в България, която да бутне Любен Гоцев. Генералът се саморазправи с Маргините за няколко минути. Когато научи, че е в списъка им за ликвидиране, разпореди те да бъдат тикнати в затвора. Публична тайна е, че арестуваха Маргините заради Любен Гоцев, а не защото от МВР са събрали данни за престъпната им организация. Когато беше взривен Стоил Славов, уликите пак водеха към братя Маргини. Тогава не ги прибраха, не ги прибраха и след убийството на Жоро Илиев. Но когато Маргините се прицелиха в Любен Гоцев, цялата сила на МВР и прокуратурата се стовари върху тях. Това е показателно за влиянието, което Гоцев има в държавата. Любен Гоцев страхува ли се от Маргините? По-скоро Маргините се страхуват от Любен Гоцев. Неговото убийство неслучайно е трябвало да изглежда като случаен обир. Маргините знаеха, че без Любен Гоцев влиянието на Маджо в държавата ще спадне и така по-лесно ще могат да се преборят с него. Но същевременно не смееха да му пратят килър, защото осъзнаваха какво може да се случи с тях. Искаха убийството на Любен Гоцев да бъде извършено по такъв начин, че да заблуди МВР. Всички видяха какви са последствията за братя Маргини. Е, вече са на свобода. Делото срещу тях още не е приключило. И няма да приключи скоро. Това, че не са в ареста, не значи, че не са натикани в миша дупка. В книгите си описваш как Младен Михалев - Маджо поръчва убийства. Любен Гоцев поръчвал ли е покушения? Със сигурност е присъствал на заповеди за отстраняването на хора, изречени от Младен Михалев
Бог да го прости и мир на праха му! За смъртта му е виновна една единствена групиравка наречена МВР. Нееднократно Г. Стоев заявяваше че е готов да свидетелства за мутрите от подземният свят, И? В нормалните държави подобни свидетели са със специална юрисдикция и са защитени от закона. А в България?- Освен че съответните органи не му обърнаха внимание, даже му устройха и капан в лицето на градският прокурор Кокинов. Убийците са ясни, те са описани в книгите му - мутри и властимащи.
Аз отдавна не се наричам - БЪЛГАРИН.Българин да се наричам,срамна дума е за мене.Гоце,Боце и Сергейчо,вас ще ви оправят.Не е виновна властта. Алеко Константинов го е казал-Не народ,а мърша.Безмислени коментари е една песен - Водка с утеха.Да живее ракията и чалгата.Няма България.А утре ходете и пак гласувайте.ОВЦЕ! Вие нямате никакво гражданско и национално самосъзнание.Цъкате с език.Вместо да се вдигнете десетки хиляди и да свалите тая паплач от власт.Вие сте виновни.Не се оплаквайте.Цяла Европа ви се смее.Паразити,който пишат безмислени коментари.После хапват и лягат пред ТВ-то.Айде лека,Булгаристан.Аз отдавна не сам Българин,иникога повече няма да бъда.
Само Иван Костов ще ги оправи тези комунисти. 8 год България се движи по енерцията която той и даде...
Бог да го прости! Има броени на пръсти смели и можещи публично да се разкаят за делата си. Къде сте бре, патриотари? Още ли сте горди, че сте булгаристанци? Тази пародия на държава ли ви дава самочувствие? А, жалки умствено ограничени балкански комуноиди? Отнасят се с вас като с добитък собствените ви любими партийни другари, а вие ппретендирате да бъдете уважавани от напредналите народи, по които ежечасно плюете, защото разбирате колко сте малозначителни. Население без достойнство.