Георги Стоев не издържа
Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg
Коментари
Много жалко за момчето, много. Героите убиха писателя си. Затвориха устата на човека, НО на истината немогат, защото Бог всичко вижда и за всичко ще има възмездие. Много жалко и за хубавата ни родина, която превърнаха в полесражение, където всеки ден загиват невинни хора.
Крайно време е да се прибере всичкото оръжие в страната и ако се намери у някого - директно 10 г. затвор. Иначе улиците ще си продължават да бъдат като стрелбищни полигони. А места за тези стрелци - колкото щеш казарми за продан. Ако на някого му трябва охрана - има си Полиция.
нвмам думи тази държава всеки си прави каквото му се прииска стреля , краде изнасилва, цигания
Bog da go prosti Iskahse da kaje mnogo neshta, no skapanite ni institucii ne iskaha da go chuyat. ubiha go gadovete.
Сега е ред на полицията да покрие следите на килърите. Убеден съм, че и това убийство ще остане неразкрито.
P.P.- Politizi i prestapnizi, raka za raka, ramo do ramo. Balgario, balgari, do koga 6te tarpite razboinizite na politi4eskija vrax, srasnali se s podzemnia prestapen sviat. Gospod da ni e na pomo6t.
Чела съм откъси от негови книги за криминалния свят на България, за родния ни бизнес-елит и винаги съм се питала как този човек, който е един от тях, как все още е жив? Най-после отговорът се получи и все пак...светла му памет!
Trimata futbolisti sa osadeni. Bravo. na pravosadnata ni sistema. eto tai raboti.6e doide i vremeto za spravedliva prisada za ubiizite.
Бог да прости човека!Всичко това е резултат от безбожието на един народ.Народът,чийто ценности се изчерпват със собственото благополучие на всяка цена.Народът,който не се спира пред никакви морални норми в утоляването на поривите на плътта и суетата.Народът,койт заслужи своите управляващи.Народът, пося комунизъм и сега жъне смърт,страх и мизерия.Аз съм част от този народ,но имам изход.Вярата ми в Бога ме крепи и ме кара да се надявам...Покай се,народе! Бог е добър да приеме всеки блуден син обратно в дома си.Изход има за всеки!!!
Почивай в мир ! Един човек се намери да каже истината в тази мършава и воняща държава и к'во получи - куршум в главата. Това ми напомня на нещо друго, което се е случило преди повече от 100 години - Бай Ганьо обива автора си. Абе, Бай Ганьовци(Гоцевци, Бойковци, Маджовци, Маргиновци) и вашият ред ще дойде. Няма и на Вас да Ви се размине отрепки гнусни. Само едно немога да разбера, как може тази КОРУМПИРАНА И ВОНЯЩА ДЪРЖАВА ДА Е ЧЛЕН НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ. Там такива отрепки не ги търпят много-много.
В каква държава живеем?!? Та той искаше да свидетелства с/у престъпността и го е заявявал нееднократно. БОГ ДА ПРОСТИ БЪЛГАРИЯ другарю Сер(гей) Дмитриевич
всички - политици, бизнесмени, институции - отминаваха с ледено мълчание, глухота и презрение неговите разкрития... нищо че ги касаеха... интересно защо... а после му отговориха кратко. с два изстрела. та другите хора да знаят кво става кат се заиграеш... или като се разприказваш... в държавата на ДС, там/тук/ е така.
На вторият руски бал дойдоха Димитър и Весела Барбукови, Николай и Евгения Баневи, Ветко и Маринела Арабаджиеви, Стефан и Бояна Шарлопови, собственикът на Най клуб Петър Лашов, генерал Любен Гоцев, Иван Киров, кметът на Сливен Йордан Лечков, Димитър Джамов, издателката на списание Premium Lifestyle Ирен Комитова, председателката на надзорния съвет на Инвестбанк и на управителния съвет на Феста холдинг Петя Славова, Докато търпим такива боклуци в БГ ще е така!!!
Лека му памет на момчето комунистите го убиха.Дедите им убиваха по лагерите сега те по улиците гадове мръсни соса ни изпиха.Е робски народец сме мама му мръсна .
Лека му пръст, един единствем мъж, да разкрие истината за ограбвата и унижавана от комунисти България!
Какво още, по дяволите, трябва да стане, за да се махнете барабар с неработоспособният министър ??? Каква е тази липса на поне мъничко съзнание, морал и съвест ? До какво положение трябва да пропадне обществото, за да се махнат тези, които не могат да го управляват ? Ами, ггоспода, как ще ме убедите, че утре някой няма да застреля мен, децата ми, роднините ми ? Вас, господине, изобщо Ви няма никакъв!!! Не вот на доверие - такова няма дори сред най-твърдите Ви фенове, силен шут е необходим. Това управление е докарано до пълен провал, и то в мирно време ! Сергей, моля те, вземи си ги всичките некадърници, и по-скоро се махнете - явно, не ставате! С какво ще докажете обратното ? Престанете да ни морите - и в буквалния смисъл. Погледнете какво общество сте оформили - корупция, убийства, грабежи, изнасилвания, липсва на образование и здравеопазване, да изреждам ли още ? - унищожена природа, закрита армия, гладуващи немощни родители-пенсионери, деца - олигофрени, младежи - педерасти и наркомани, не можещи да четат и пишат - толкова слаба държава не е имало никога през историята ни. На това ли Ви учиха в Москва ??? Не мисля - тогава имаше поне някакъв идеал, сега няма никакъв! Или Иван Костов е виновен, да, вярно, той е планирал още през 2001 г., когато книгите на този човек дори въобще не са замислени, да го убият като куче ! Иван Костов през 2001 г. ли назначи ВАШИТЕ некадърни крадливи министри, съсипващи всичко до което се докоснат! Иван Костов ли унищожи природата, подписа куп заробващи неизгодни сделки през 2006-2007 г.? Спрете да си измисляте несъществуващия враг, ами се погледнете до къде сте стигнали. И се мехнете завинаги ог историята ни - никой няма да ви запомни с нищо свястно или добро.
Хващам се на бас ,че нама да бъдат открити . Действали са спокойо и хладнокръвно под закрилата на Pумен.
само нов социален строй-ама истинска антикапиталистическа комунистическа държава-не като оная през 45-те години ДС, ще ни орпави състоянието
Кога Г. Стоев стана пък и писател, че той пишеш фонетично? Беше едно смотано счетоводителче - не го биваше кой знае колко. Известно време когато по времето на се даваха субсидии за селското стопанство го командироваха на село, тогава и придоби вкус към тежкареенето. Под група за мокри поръчки да се разбира - работа на мокрия бюфет. Приятелската връзка с Поли Пантев, ако беше жив последния сигурно доста щеше да се чуди кой е пък този Г. Стоев. А и обясненията му за механизмите на престъпността у нас като от ЕЖК. И Иво Карамански имаше претенциите да познава всички в престъпния свят но поне беше по-сладкодумен.
Румен Петков да не се крие краино време вече да си подаде оставката.Не го ли е срам вече да го хранят или сигорно е претръпнал.Колкото повече седи толкова по смешен и жалак става.Чак на мен ми писна да го храня и да се занимавам с такъв мрасник и лумпен.
Да има велик писател за една страна е като да има второ правителство. Затова никой режим не е обичал големите писатели, само незначителните. Ал. Солженицин
Само на едно място в света мафията си има държава - България.Ние не можем сами да се справим, призовавам всички грамотни хора да пишат във всякакви европейски и световни форуми за българската действителност, за обръча на българското правителство-мафия , което задушава българския народ.Трябва моментално да ни изхвърлят от евро-съюэа, ние не сме за там.Ние сме най - голямата мафия на земята! Никакви чужди пари не бива да идват в Бг.Те хранят само мафията.Трябва да влезат НАТО в Бг. и да се създаде преходно чуждо правителство и да има съд за цялата мафия.
Щом го убиха,значи всички негови твърдения са истина,но в държава управлявана от мафиоти ,вместо да получиш закрила,получаваш куршум.Бог да го прости момчето!
Убиха го!Лека му пръст!Потресен съм от кадрите показвани по телевизиите.Човекът много отдавна се молеше за помощ от полиция и прокуратура.Не му помогнаха!Няма никъкви оправдания за пълното безхаберие.Български народ видя и усети двуличието на управниците.Институц отказа в този случей да изпълнят задълженията си.Няма държавност.
Няма да се учудя, ако са го убили полицаи. Но самия акт на това убийство ме хвърля в смут и ужас и в недоверие към всичките идеологеми, които ни набиваха през последните 18 години: свобода на словото и печата, свобода на мнението и пр. За моите 38 години явно вече съм стар да вярвам демократични ценности, но убийството на писателя Георги Стоев изтри и последната ми надеждица, че нещо, нещичко в България ще се промени към по-добро. Както се казва в една стара руска комедия:Господа, гасете лампите, туй вече не е смвешно!
Жалко за човека, бил той и мутра, бивша, но да не забравяме - ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ГЛАС СРЕЩУ БЕЗУМНОТО БСП-ДПС УПРАВЛЕНИЕ!!! С Р А М И П О З О Р !!!!