Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

СМЕЛ ЧОВЕК.ЖАЛКО ЗА БЪЛГАРИЯ.

Да прочетем книгите му. Да гледаме интервютата му. Да си съставим списък с имената на все още живите и да започенм да ги избиваме. Това ще е чистката, от която има нужда българия. Тогава ще се появят и новите политици на българия.

обявете книгите за незаконни изземете ги и ги изгорете на клади , мръсни тъпи идиоти

ей, тОва е най якия пример на цензура който съм виждала , едно куршумче и чиста работа , мълчи като гроб, дет се вика,но какво правим с книгите те ще продължават ДА ГОВОРЯТ ВМЕСТО НЕГО!

ей, тОва е най якия пример на цензура който съм виждала , едно куршумче и чиста работа , мълчи като гроб, дет се вика,но какво правим с книгите те ще продължават ДА ГОВОРЯТ ВМЕСТО НЕГО

ДАЛИ ДОГОДИНА ВЕЧЕ НЯМА ДА СИ ИМАМЕ И МУТРЕНСКО ПРАВИТЕЛСТВО!!!!!!!!

ДАЛИ ДОГОДИНА ВЕЧЕ НЯМА ДА СИ ИМАМЕ И МУТРЕНСКО ПРАВИТЕЛСТВО!!!!!!!!

Всички, които викате: ГЛАСУВАЙТЕ!!! Кажете ми, моля, за кого да гласувам - да не е свързан с мафията, да не е психопат... ИМА ЛИ ТАКИВА. Ако ми кажете кои са, веднага започвам да се боря за предсрочни избори и ЩЕ ГЛАСУВАМ.

А КАКВО ХУБАВО БЕШЕ ПРИ КОСТОФФФ......И НЯМАШЕ ОСТАВКИ!!!!!!!! Ц 2001 г. Джипът на Георги Пехливанов е обстрелван с гранатомет близо до басейна Мария Луиза . 9 март 2001 г. Поли Пантев е убит във фоайето на хотел на остров Аруба. 22 януари 2001 г. При бомбен атентат в бургаско заведение е ранен бургаският сикаджия Пламен Дишков-Кела. Убити са Добрин Кафеджиев и Димо Колев. 28 декември 2000 г. Взривен е джипът на Дмитрий Минев-Руснака. Бомбата е задействана с дистанционно. Няма пострадали. 16 ноември 2000 г. Момчил Бенев е взривен на в столичния кв. Бояна на ул. Беловодски път. Той е съсобственик на хазартната фирма Лимкъмпани ООД. 15 ноември 2000 г. Бомба избухва в хотел Амбасадор на Симеоновско шосе, който е собственост на веригата Ти Би Ес хотели. Взривът избухва в стая 103, която е регистрирана на името на арменеца Арташес Тер-Овсепян. При експлозията загиват двама човека- арменеца Арташес Тер Овсепян и руснака Александър Романов. 18 юли 2000 г. На бул. Симеоновско шосе неизвестни лица обстрелват с гранатомет Мерцедеса на Поли Пантев. Няма пострадали. 20 декември 1998 г. Във вила в квартал Симеоново е убит Иво Карамански и бодигардът му Драго Драгнев.Карамански е застрелян с два куршума в главата. Убиецът е Стефан Въжарски, който е осъден на доживотен затвор на 28.03.2003 г.

А КАКВО ХУБАВО БЕШЕ ПРИ КОСТОФФФ......И НЯМАШЕ ОСТАВКИ!!!!!!!! Ц 2001 г. Джипът на Георги Пехливанов е обстрелван с гранатомет близо до басейна Мария Луиза . 9 март 2001 г. Поли Пантев е убит във фоайето на хотел на остров Аруба. 22 януари 2001 г. При бомбен атентат в бургаско заведение е ранен бургаският сикаджия Пламен Дишков-Кела. Убити са Добрин Кафеджиев и Димо Колев. 28 декември 2000 г. Взривен е джипът на Дмитрий Минев-Руснака. Бомбата е задействана с дистанционно. Няма пострадали. 16 ноември 2000 г. Момчил Бенев е взривен на в столичния кв. Бояна на ул. Беловодски път. Той е съсобственик на хазартната фирма Лимкъмпани ООД. 15 ноември 2000 г. Бомба избухва в хотел Амбасадор на Симеоновско шосе, който е собственост на веригата Ти Би Ес хотели. Взривът избухва в стая 103, която е регистрирана на името на арменеца Арташес Тер-Овсепян. При експлозията загиват двама човека- арменеца Арташес Тер Овсепян и руснака Александър Романов. 18 юли 2000 г. На бул. Симеоновско шосе неизвестни лица обстрелват с гранатомет Мерцедеса на Поли Пантев. Няма пострадали. 20 декември 1998 г. Във вила в квартал Симеоново е убит Иво Карамански и бодигардът му Драго Драгнев.Карамански е застрелян с два куршума в главата. Убиецът е Стефан Въжарски, който е осъден на доживотен затвор на 28.03.2003 г.

Да прочетем книгите му. Да гледаме интервютата му. Да си съставим списък с имената на все още живите и да започенм да ги избиваме. Това ще е чистката, от която има нужда българия. Тогава ще се появят и новите политици на българия.

ей, тОва е най якия пример на цензура който съм виждала , едно куршумче и чиста работа , мълчи като гроб, дет се вика,но какво правим с книгите те ще продължават ДА ГОВОРЯТ ВМЕСТО НЕГО

Не забравяйте, булгаристански умници, че за над 150 убийства от 2001 година насам е виновен само и единствено Иван Костов. Той, той е виновен, той е най-голямият мафиоз, той обра неизсраните лайна от голите ви задници и от разпадналия се соц строй ликвидиран от самата москва. Той, той е виновен за псевдодемокрацията в булгаристан по съветски модел, той никога не ви е казвал истините, той не навря мутрите в миши дупки, той не настъпи комунягите по мазола, те дори не губеха позиции, когато довлякаха мадритския предател, срам за дедите си, за ви омаят липсващите мозъци и да излеете цялата си омраза върху Костов и да си изберете другарите и другарките, чистите като сълзица. Заслужавате си лайната в които живеете и пак ще си останете в същите комунистически лайна и през 2009. 25% ще си изберат столетница и 75% ще берат гъбки щото няма за кой да гласуват, т.е. ще си гласуват за БКП и после пак ще виете по форумите, а тези дето не вият и са с високи ужким доходи ще печелят чрез прекарване на другия. Бизнесът в булгаристан е такъв, не нещо да се произведе и продаде качествено, а целта да се прекара другия, без всякакво качество на над европейска цена. Е дори и да имате пари над средните доходи, не жиеете ли в образно казано лайна, но май ганьовеца няма много високи критерии за живота, важното е, че си прецакал останалите и така се оказва, че всички в булгаристан са яко прецакани

Бог да го прости Човека, който каза пред цяла България, че наглеца Румен Петков е върха под който се крият мафиотите ни. Навремето БКП - сега БСП създаде студентските кооперации - фирми с президенти млади момчета - спортисти, набутаха ги с много пари и те само трябваше да им се отчитат. Комунистите създадоха тази мафия, те трябва и да си я закрилят. Боже, май не си българин, та остави България в тяхните пипала октоподски. В белите държави провалилите се държавни мъже си подават оставка сам, а ние тук докога само ще им искаме вот на недоверие. Та те са повече от цялата опозиция взета заедно в НС, как ще мине вота - НИКОГА за съжаление. Трябва да се забрани със ЗАКОН тази партия. Може би смъртта на това момче трябва да ни обедини, да идем на неговото погребение стотици хиляди, подобно на СЕДЕМСТОТИН ХИЛЯДНИЯ митинг на Цариградско шосе за да покажем отново ЧЕРВЕН КАРТОН на КОМУНИСТИТЕ МАФИОТИ. Оставете хората в тази държава да работят и живеят човешки, а не да вегетират. Не противопоставяйте младите хора на пенсионерите, защото те ПЕНСИОНЕРИТЕ, когато бяха млади създадоха всичко, което вие разграбихте, разрушихте производства. Защо за вас да има всякакви острови за почивка, а обикновените хора да не могат въобще да почиват, май най-добре според вас е да починат. НО, ГОСПОДА УПРАВЛЯВАЩИ, КОГО ЩЕ УПРАВЛЯВАТЕ КАТО ГО УМОРИТЕ ТОЗ НАРОД!!!!!!!! И пак да се върна на убитото смело момче - БОГ ЩЕ ТИ ПРОСТИ И ЩЕ ТИ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ОТГОРЕ ДА НАКАЖЕШ УБИЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ.

абе защо не пускате час и половина вече никакво мнение, или се уплашихте да не би призивите за поклонението над тленните останки на СМЕЛОТО МОМЧЕ ГЕОРГИ СТОЕВ да станат наистина призив за гражданско неподчинение или недай боже гражданска война. Тоз народ трябва най-сетне да се разбуди.

Май отново цензура. Моето мнение беше написано в 10.38 ч., а след този час написани мнения във форума вече са публикувани.

до Един боклук по-малко Много си наясно, брато! Думи нямам. Да не пишеш в нета от някоя канцеларийка в МВР? Само за твоя справка - мафията не убива длъжници /освен в най-краен случай/ щото просто не могат да се издължат, отворко. А човекът си отиде, щото каза неудобната мръсна истина за срастването на мафия и държава, нещо, което всеки го знае, но той просто имаше смелостта да го каже на глас и да го напише. И е бил съвсем наясно, че си слага главата в торбата. Мир на праха му, дай боже повече българи като него! А ние, ние сме едни форумни мишки. само бръщолевим и нищо /отново/ няма да направим. Всеки народ си заслужава управниците.

BATE BOIKO BAVI NO NE ZABRAVIA.....AS ne znam toia giaurski narod deto jivee vav bg koga li shte progledne za da razbere che mutrite s vav darjavnoto upravlenie i izlizat sas elementarni podpalvania na skandali i iskaniata im za predsrochni izbori....SABUDETE SE GIAURI.....IZLESTE NA ULITSATA....OCHISTET BALGARIA OT TAZI TVAR......KRIMINALNI POLITITSI...SLUJITEL KORUMPIRANI I KAVO LI NE.......KOLKO OSHTE DA SE PISHE ZA TAZI GADNA PAPLACH....KOLKO HORA SHTE PLASHTAT SAS JIVOTA SI OSHTE GIAURINOOOO....

КАК ДА СЕ БОРИМ СЪС СЪЩЕСТВАТА КОИТО УНИЩОЖАВАТ НАРОДА СИ И КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ С НАШЕ СЪГЛАСИЕ ДА НИ УПРАВЛЯВАТ . КОЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПЪРВАТА НИ ПОСТЪПКА ? ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ ЧЕСТНИ БЪЛГАРИ ДА ОТИДЕМ НА ПОГРЕБЕНИЕТО НА Г.СТОЕВ НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ НАГЛОТО И БЕЗОТГОВОРНО ПРАВИТЕЛСТВО И ДЪРЖАВНА ВЛАСТ. ДА ИЗПОЛЗВАМЕ ПОГРЕБЕНИЕТО НА ГЕОРГИ СТОЕВ И ДА ИЗРАЗИМ НАШЕТО ВЪЗМУЩЕНИЕ. НЕКА ТОЗИ АПЕЛ БЪДЕ РАЗПРОСТРАНЕН ПО ВСИЧКИ МЕДИИ - ВКЛЮЧИТЕЛНО И ДО ТЕЗИ КОИТО ПОДДЪРЖАТ ТАЗИ АНТИНАРОДНА ВЛАСТ. ДА ДОКАЖЕМ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ СМЕ БЪЛГАРИ И ЧОВЕЦИ !!!

ееееее,разгеле!!най- заклаха свинята!!!ще черпя!

не го ли бе заплашил любен гоцев? онуй комундерско педалче :)

Дъртият Изрод е прав!

Бог да го прости.

Мир на праха му, много жалко.

Беше неудобен и това беше единствения начин да му затворят устата..

МНОГО ЖАЛКО . И ТЕЗИ КОЙТО ПИШЕМ В ТОЗИ ФОРУМ МОЖЕ ДА НИ ПОСЛЕДВА СЪЩОТО НЕ Е ПАРАНОЯ В ТАЗИ ДЪРЖАВА И ТОВА Е НОРМАЛНО .

Бог да го прости!

Предизвестена смърт в една мафиотска държава!

МИР НА ПРАХЪТ МУ.

Бог да го прсти! Поклон пред достойното му поведение! Умря защото не си мълчеше! А ние до кога ще си мълчим?!?!?!?!?!?!?!

Моите съболезнования към близките и мир на душата му!

Мир на праха му! Дано е на по-хубаво място!

Царство му небесно на Стоев. Май с книгите си все пак е настъпал някой, който не трябва... Д..а и мутренската и бандитска държава, в която живеем...

Почивай в мир брат.Друг ще допише това което си започнал .А ние ще отмъстим за теб.Поклон пред теб./от посветените/

Почивай в мир, Жоре!

Тук е така!Който много говори,пише и знае го убиват.Бог да прости човекът,който се опита да отърве народа от престъпниците,които вече толкова години го малтретират и грабят.Оставаме ние да търпим,да мълчим и да се крием в дупките си като плъшоци.БОЖЕ ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!Не останаха ли поне малко честни хора,които наистина да управляват с професионализъм и любов тази винаги тъпкана,но силна и красива страна?Е,това е то!

бог да го прости- Петков е виновен

Гоше вечна ти памет! След първата книга присъдата ти е била прочетена! Мисля че ти помогна на България за спиране разпада на държавноста!

Бог да го прости. Господа управляващи, вървете си.

Ам охранителните камери?