Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ще се радвам ако така гръмнат доган и станишев и свитата им мамицата им мръстна боклуци....

lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

ДА ДА (07.04.2008 г. 22:34ч.) НЕКА ПОГРЕБЕНИЕТО МУ СТАНЕ НАШИЯ ПРОТЕСТ!!!!!!!!!!!!! - Хайде българи, време е да направим нещо! Нямаме Държава!

Ти живееш в сърцата ни, Жоре!

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

Бог да го прости и мир на праха му! За смъртта му е виновна една единствена групиравка наречена МВР. Нееднократно Г. Стоев заявяваше че е готов да свидетелства за мутрите от подземният свят, И? В нормалните държави подобни свидетели са със специална юрисдикция и са защитени от закона. А в България?- Освен че съответните органи не му обърнаха внимание, даже му устройха и капан в лицето на градският прокурор Кокинов. Убийците са ясни, те са описани в книгите му - мутри и властимащи.

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

Аз отдавна не се наричам - БЪЛГАРИН.Българин да се наричам,срамна дума е за мене.Гоце,Боце и Сергейчо,вас ще ви оправят.Не е виновна властта. Алеко Константинов го е казал-Не народ,а мърша.Безмислени коментари е една песен - Водка с утеха.Да живее ракията и чалгата.Няма България.А утре ходете и пак гласувайте.ОВЦЕ! Вие нямате никакво гражданско и национално самосъзнание.Цъкате с език.Вместо да се вдигнете десетки хиляди и да свалите тая паплач от власт.Вие сте виновни.Не се оплаквайте.Цяла Европа ви се смее.Паразити,който пишат безмислени коментари.После хапват и лягат пред ТВ-то.Айде лека,Булгаристан.Аз отдавна не сам Българин,иникога повече няма да бъда.

lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.

Kato govori6 mnogo si chao ot tozi svqt.Mnogo losho za momcheto iskashe da pomogne da na tazi shibana darjava i si plati po nai-skapiq nachi- s jivota si.Bog da go prosti!

кучетата си лаят, керванът си върви......

evala 4e mi pusna komentara.njama6e tam psuvni samo edno ''kopelenca''

jnnnnn

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

за6то не ми публикувате коментара .Ми6оци

Само Иван Костов ще ги оправи тези комунисти. 8 год България се движи по енерцията която той и даде...

не ви изнасят коментарите ли . затова ли не публикувате . имате забрана от МВР.

не ви изнасят коментарите ли . затова ли не публикувате . имате забрана от МВР.

Мир на праха му! Мутри,политици(може и без запетайка,а тире)ДС,народ от обеззверени и изморени лица...няма как да се оправим хора...мъчно ми е да го кажа,но заминавам...

Жив е той! Той пишеше да събуди нас какво повече можеше да направи сам а МОЖЕМ да се освободим само ЧРЕЗ всенароден мирен бунт ЗА нещо, което реално да пренесе властта във възможно най-широк кръг т.е. трябват ни две неща мрежа - инструмент за бързи мирни бунтове -независимо от партиите и комплект инструменти за пряк контрол върху управлението. Останалото е измама. Просто да се свързваме помежду си - без войводи и без огромни организации - нужна е минимална организация - никакви членства, конференции и т.п. - просто връзка между огромен брой хора, искащи права за ПРЯКА СВОЯ ВЛАСТ и готови да посядват на жълтите павета за по час-два един път седмично или месечно. Има ли ги? Има ги. Тук ли са? Тук са. Искат ли тези неща? Искат ги. Пък и хъшовете отвън ще дадат рамо да се изплете връзката между една достатъчно голяма критична маса вътре. Всеки прави групи за масови протести, свързва се с други такива, докато станем народ. http://edname4ta.blo freeinfgmail.com

Жив е той! Той пишеше да събуди нас какво повече можеше да направи сам а МОЖЕМ да се освободим само ЧРЕЗ всенароден мирен бунт ЗА нещо, което реално да пренесе властта във възможно най-широк кръг т.е. трябват ни две неща мрежа - инструмент за бързи мирни бунтове -независимо от партиите и комплект инструменти за пряк контрол върху управлението. Останалото е измама. Просто да се свързваме помежду си - без войводи и без огромни организации - нужна е минимална организация - никакви членства, конференции и т.п. - просто връзка между огромен брой хора, искащи права за ПРЯКА СВОЯ ВЛАСТ и готови да посядват на жълтите павета за по час-два един път седмично или месечно. Има ли ги? Има ги. Тук ли са? Тук са. Искат ли тези неща? Искат ги. Пък и хъшовете отвън ще дадат рамо да се изплете връзката между една достатъчно голяма критична маса вътре. Всеки прави групи за масови протести, свързва се с други такива, докато станем народ. http://edname4ta.blo freeinfgmail.com

Жив е той! Той пишеше да събуди нас какво повече можеше да направи сам а МОЖЕМ да се освободим само ЧРЕЗ всенароден мирен бунт ЗА нещо, което реално да пренесе властта във възможно най-широк кръг т.е. трябват ни две неща мрежа - инструмент за бързи мирни бунтове -независимо от партиите и комплект инструменти за пряк контрол върху управлението. Останалото е измама. Просто да се свързваме помежду си - без войводи и без огромни организации - нужна е минимална организация - никакви членства, конференции и т.п. - просто връзка между огромен брой хора, искащи права за ПРЯКА СВОЯ ВЛАСТ и готови да посядват на жълтите павета за по час-два един път седмично или месечно. Има ли ги? Има ги. Тук ли са? Тук са. Искат ли тези неща? Искат ги. Пък и хъшовете отвън ще дадат рамо да се изплете връзката между една достатъчно голяма критична маса вътре. Всеки прави групи за масови протести, свързва се с други такива, докато станем народ. http://edname4ta.blo freeinfgmail.com

кой плаща на цензора на диркабг форум е място където ПОТРЕБИТЕЛИ обменят мнения . демокрация.. пример-- nnm.ru--веднага каквото си писал е там ..с оценка на автора на писаното... ...да ви пикая на сайта...дирдупкабанг

evala 4e mi pusna komentara.njama6e tam psuvni samo edno ''kopelenca''

Държавата е престъпна, народа- прост!

Do moderatora,zasto mi triesh postovete?

STIGA KOMUNISAM!!!!!!DA GI PO4VAME GADOVETE!!!!!!SEGA E MOMENTA SABODETE SE I 200 000 NA POGREBENIETO!!!!!!MI NA PRAHA TI JORE!!!

evala 4e mi pusna komentara.njama6e tam psuvni samo edno ''kopelenca''

pochivai v mir

pochivai v mir

Писателят-мутра Георги Стоев за пореден път взриви обществото като разказа в Горещо мръсни истори за известни личности. Само от шоубизнеса приказките му засегнаха Азис, Алисия,Бони, Камелия, Ирен Онтева,Ивана, Силвия Стойчева. Драго Чая и Азис се ругаели, седнали от двете страни на боса и собственик на заведението О, Азис Георги Пехливанов, се допълва в новата му книга. Сигурно забравихме някой... Жоро Илиев ошамарил Тодор Славков(внука на Тодор Живков), защото закачал гаджето му Глория. Батето отишъл да измоли прошка за сина си. Илиев го посрещнал гол.Стоев дори се закле върху Библията, че всичко е истина. Нищо чудно. Доколо може да му се вярва? В романите си той прави още по шокиращи разкрития, засягащи най-вече подземните босове, на които никой български политик не смее дори да произнесе имената. Младен Михалев Маджо имал интимна връзка с генерал Любен Гоцев, твърди той. Благодарение на това се родила една от най-страховитите трибуквени компании. Стоил Славов застреля лично Мето Илиянски, Пепи Фюрера и Серафим Антонов очистиха Илия Павлов,Как проституират известните фолкпевици, са само част от анонсите на книгата му, която безспорно ще се разграби. Маргините и Димата Руснака подслушваха Стоил Славов и го взривиха, защото подготвяше убийството им, продължава авторът. Стоев, който се е подвизавал по високите етажи на SIC не цепи басма на никого. Вади на преден план и политиците, които според него са забъркани в мръсния свят на подземния бизнес. Какво е искал да каже авторът ? , ни питаха даскалите по литература в училище. Сега е времето да се отговори на този, иначе доста тъп, въпрос. Дали Стоев изпълнява някаква поръчка или просто съвестта му е проговорила и е решил да се изприкаже. Това няма никакво значение. Важното е МВР и прокуратурата да прочетат книгата. И да погнат героите в нея. Говорим за босовете, не за фолкаджиите. Ако им стиска. Може, ама надали, както казваше един истински мъж, също осмелил се да бръкне в проблемите на България. Тук вече се доближаваме до жанра фантастика. И като заговорихме за жанрове се сещаме за литературното течение наречено феноменология. Според него едно произведение е значимо, когато надхвърли кръга на очаквания на читателите. Е, Стоев го надхвърли многократно. Това естествено не означава, че е велик писател, но със сигурност е човек, който не е страхува да развие най-мръсните и гадни сюжетни линии в страната ни. За разлика от почти всички останали. Покойният Христо Калчев, на когото Стоев е предавал информация, обичаше да казва, че не можеш да пишеш за любов, когато държавата ври и кипи. МВР, обаче поднесе статистиката, че престъпността паднала до нивото си отпреди 10 и ноември. Ето това е пример за любов към ближния. МВР връща любовта и вярата в човека. ....................

Престъпностa у нас e pycка кpeатyрa Pycия pyши Българcкатa държавнoст и Българcкатa нaция. Pycия e и винаги e билa импepия нa злoтo.

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!