Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

http://www.shum.bg/?

lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.

VREME E DA SE HVASHTAME ZA ORAZIJTA I DA GI POCHVAME TIJA GORE ZASHTOTO TE SA OSNOVNITE VINOVNIZI ZA SLUCHVASHTOTO SE V MILATA NI TATKOVINA.DOLU PREZIDENTA,PREMIERA I PRAVITELSTVOTO,DA ZIVEE BULGARIA,NO NE PO TOJA NACHIN

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

dargavata ni zagiva!galko za decata ni .

lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.

този мръсен , пиклю от гр.Плевен е най големият мафиот .Нека да каже как взе ключовете от полицията за крадените коли заедно с Богдан Николов.Какво още ще каже .Какво още ще се оправдае с наглата си усмивка на невинен .Тои е ръководител на всички убииства след 2005г.Тои и във момента прави чистка за да прикрие деиствията на неговите протежета.Тоест убива си имформатарите за данегоиздадат.

http://www.shum.bg/?

за пореден път се убеждавам, че това е най-скапаната и мафиотска държава на света.никога няма да се оправим ще вървим още повече назад.

mir na praha mu

Има един много показен случай с една ирландска журналистка, която преди 10 години разкри доста от схемата на работещата тогава ирландска мафия. Убиха я и какво стана - ирландците излезнаха по улиците и почти линчуваха мафиотите! Осъдиха ги на доживотно, конфискуваха им богатствата до девето коляно и ликвидираха цялата мафия срасната с държавата до дупка! И къде са сега - наричат ги Ирландския тигър! Най-бързо развиващата икономически държава в ЕС!

VSICHKI VIE KOITO PISHETE ,DAITE DA POMISLIM ZASLUZAVA LI SI TIJA GOVEDA GORE DA NI TAPCHAT I SMEJAT S MAZNITE SI SVINSKI MUZUNI,DA GI TARPIM.MNOGO NAGLI I BEZKRUPOLNI STANAHA,MAI E VREME DA GI IZDUHAME,NO NE DA SLOZIM NA TJAHNO MJASTO DOKAZALA SE MUTRA ILI PAK IZKUKURIGAL FASHIST.SLED KATO SE VIZDA CHE VSICHKI SA EDIN DOL DRENKI NAI-DOBRE SHTE SE OTRAZI EDNA ANARHIJA

Бог да го прости момчето! За жалост в Ъпсурдистан това е реалността.

какво ще стане с децата на тази държава-да каже гоце -станишев няма да го питаме-той няма деца

RIP ti si nacionalen geroi

lo60to e 4e dulgo vreme ve4e turpime taja izmet i tova vsi4ko ve4e se e vkorenilo v nas.imam 4uvstvoto 4e na goljama 4ast ot bulgarite tova i haresva i me e sram.kakvo napravihme nie- izljazohme 97-a sled slavi trifonov za da mogat da triumfirat do dnes negovite sponsori a toi da se zaeme s ljubimata si 4algi4ka.navsjakude ima podzemen svjat ama v bulgaria nie normalnite hora maj sme podzemnijat svjat ,a tija tupi kopelenca negramotni sa otgore i si misljat 4e sa bazsmurtni.vreme e maj otnovo njakoi da pripomni na bulgarite koi sa i otkude sa.smurt za mutri4kite.da jivee bulgaria.

PETKOV I VSICHKI SHIBANJAZI OT PRAVITELSTVOTO AKO IMAT O4I DA OTIDAT NA POGREBENIETI MU I DA OBJASNAT NA ZENA MU I DETETO MU ZASHTO NE VZEHA MERKI TOVA DA NE SE SLUCHI.AZ SHTE VI GO KAZA ,ZASHTOTO SA PIONKI V RAZETE NA NJAKOI NA KOGOTO NE MOGAT DA OTKAZAT.EBANA SITUAZIJA V EBANA DARZAVA.SRAM ME E I SE CHUSTVAM VECHE ADSKI NEKOMFORTNO V TAJA STRANA.ZALKO

дръжте си министъра и правителството целокупно! всичко в държавата е пей сърце!

Е, драги Българи, това е......Я да Ви попитам, колцина от Вас все още се гордеят, че са Българи, а..... Отдавна мафията се е срастнала с държавата, че вече държавамафия. Появи се една електорална единица, която пожела за изкрещи: Царят е гол/това да не се разбира буквално/ и да представи доказателства за това....и какво стана.... Ами никой не каза, че това било едно нахално пакушение и т.н. След три дни никой няма да си спомня за това. Обаче пък ще продължи пъченето като въшка на чело, на другаря Петков и защитаването му от СерГей и Кудош Гоце и компания. Иска ми са да река: Бог да пази България ама ще река, че вече и Бог не може да опази България....

BOG DA GO PROSTI! SMEL CHOVEK, DOBLESTEN I CHESTEN..POSLEDNIAT MOHIKAN! POLKON! BULGARIA.. polititsi+ministri+p otrepkiMAFIA...mnog jalko za doblestnite i dobri hora, koito ostanaha da otseliavat...tujno mi e!!!!!!!!!

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

бог да го прости наистина знаеше много и стана неудобен :(((

http://www.shum.bg/?

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

бог да го прости наистина знаеше много и стана неудобен :(((

marginite sigurno sa go porachali za da preebat mladen i generala.leka mu prast i mir na praha mu

Мир на праха му. Искрените ми съболезнования към семейството и дъщеричката му. Много жалко за човека. :(

ЦИТАТ:.........въпро е кой задейства и активира престъпните структури точно сега? И какво се цели с целия този екшън? Засега Бойко Борисов мълчи. И е добре много да не се показва, защото ако има истинска журналистика у нас, трябва да му бъдат зададени много въпроси върху това, което е написал Георги Стоев за особата му. В същото време шефът на Националната полиция ген. Веселин Петров, който изпълнява функциите на главен секретар на МВР и е готвен за нов такъв, попадна в една изключително сакрална ситуация. Той изцяло навлезе в поговорката Внимавай какво си пожелаваш, за да не се сбъдне. Ген. Веселин Петров бе един от най-послушните и доверени комисари на Бойко Борисов, когато той беше главен секретар на МВР. Веселин Петров мечтаеше да прилича на шефа си. И дойде неговото време. Както е известно, именно по времето на Бойко Борисов като главен секретар на МВР, България бе тотално залята от поръчкови убийства. Днес точно, когато тази длъжност изпълнява ген. Веселин Петров картинката се повтаря. Защо наблягаме на длъжността главен секретар, а не на министъра? Защото не друг, а точно главният секретар се занимава с оперативната работа във вътрешното министерство. Така държавата сега е под обстрел. Трябва наистина да си твърде наивен за да не смяташ, че целта е една властта да бъде изметена. Да, обаче с цената на трупове ли? И тези, които ги режисираха ли, ще ни управляват утре честно? Веднъж оцапал ли си ръцете си с кръв, не можеш да направиш от нея цветя и ро

Браво , БРАВО и пак БрАвО на МВР и на тоя боклук петков. Айде , крайно време е да ги изнесем тия боклуци от народното събрание. Нека пак да влезем , но този път да има линч за тия помияри. Царчето го искам аз. Мисла да направя оргия с него и резания доган. Познайте кой ще е мъжа от двамата.

Много лошо! Истината, която Г. Стоев искаше се опитваше да разкрие, а именно връзките между мафията и управляващите, никога няма да излезе наяве! Мир на праха му!

Жалко за момчето,не трябваше да става така.Направо си го убиха,ей така,за назидание!Затвориха му устата,а той зовеше да го изслушат!Лека му пръст!

ЦИТАТ:.........въпро е кой задейства и активира престъпните структури точно сега? И какво се цели с целия този екшън? Засега Бойко Борисов мълчи. И е добре много да не се показва, защото ако има истинска журналистика у нас, трябва да му бъдат зададени много въпроси върху това, което е написал Георги Стоев за особата му. В същото време шефът на Националната полиция ген. Веселин Петров, който изпълнява функциите на главен секретар на МВР и е готвен за нов такъв, попадна в една изключително сакрална ситуация. Той изцяло навлезе в поговорката Внимавай какво си пожелаваш, за да не се сбъдне. Ген. Веселин Петров бе един от най-послушните и доверени комисари на Бойко Борисов, когато той беше главен секретар на МВР. Веселин Петров мечтаеше да прилича на шефа си. И дойде неговото време. Както е известно, именно по времето на Бойко Борисов като главен секретар на МВР, България бе тотално залята от поръчкови убийства. Днес точно, когато тази длъжност изпълнява ген. Веселин Петров картинката се повтаря. Защо наблягаме на длъжността главен секретар, а не на министъра? Защото не друг, а точно главният секретар се занимава с оперативната работа във вътрешното министерство. Така държавата сега е под обстрел. Трябва наистина да си твърде наивен за да не смяташ, че целта е една властта да бъде изметена. Да, обаче с цената на трупове ли? И тези, които ги режисираха ли, ще ни управляват утре честно? Веднъж оцапал ли си ръцете си с кръв, не можеш да направиш от нея цветя и ро

VSI4KI BULGARI SA BOKLUCI !

JALAK NAROD..GNUS GOLEMA SME..

mnogo istina kaza i zatova be6e likvidiran.mir na praha mu.

КАКВО СТАВА ДРУГАРЮ ПЕТКОВ ОЗДРАВЯХА ХОРАТА И ГИ ПОГРЕБВАТЕ

Българите не трябва да имат памет! Който надигне глава-още от Левски, Ботев та и до сега го чака смърт! Роби ще сме в собственната си страна вовеки!!!

luben gocev i madjo gadjeta...otvrat pe darjava

georgi stoev-bog da go prosti.... v knigite kazva 4e ne e izpalnqval mokrite poru4ki ami samnqvame..... hora kato madjo i oli pantev da dadat pora4ka na 4ovek koito nqma ubiistva zad gurba si taka 4e i toi e o4istil mn narodec.... li4no mnenie

dali pak ubiecat ne e edin ot biv6ite kmetove na pleven,koito e nosel torbi palni s pari na BKP v sofija ot plama pleven po komunista4esko vreme.dai si ostavkata be nekadarnik.poklon pred svetlata pamet na GEORGI STOEV,4ovekat,kojto ne se strahuva6e da kaje istinata

luben gocev i madjo gadjeta...otvrat pe darjava

КАКВО ОЩЕ ? ДОКОГА ? СКАПАНА ДЪРЖАВА И УНИЗЕН НАРОД....

Бог да го прости. Не заслужаваше такава смърт.

Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?

Убитият писател Георги Стоев: Маджо поръчваше убийствата пред Любен Гоцев Четох и слушах няколко интервюта на Любен Гоцев. Направи ми впечатление, че е много изнервен. Заради Куйович ли е? Безспорно Будимир Куйович е наследник на каналите на Фатик, но трудно някой би могъл да докаже, че Любен Гоцев го покровителства директно. Затова и Гоцев не се притеснява много-много от тази история. Скандалът с Куйович е проблем на Ангел Стойчев, дългогодишен член на кръга Монтерей. Тук обаче трябва да направим едно уточнение - Ангел Стойчев отдавна е отритнат финансово от старите си приятели. Той се е компроментирал още от времето, когато синът му Стоян се занимаваше с цигари заедно с Евелин Банев - Брендо. Кръгът Монтерей ще остави Ангел Стойчев сам да се оправя, така ли? Те имаха желание да му помогнат, но историята много се разшумя и този път медиите не останаха безучастни. Когато хванаха Стоян, сина на Ангел Стойчев с дрога, го направиха от обвиняем свидетел. Безспорен факт е, че Стоян работи с Будимир Куйович и според мен този път трудно ще се измъкне. Но баща му Ангел Стойчев е дългогодишен шеф в МВР, Румен Вълка му е бил шофьор Ангел Стойчев от години има финансови проблеми. Той отдавна се е компрометирал пред старите си приятели. Дължеше пари на Фатик и близо две години не ги връщаше, още тогава Любен Гоцев и останалите се разграничиха от него. Ангел Стойчев не можеше да се оправи много време със снаха си Весела, дъщерята на Жоро Старчев, който държеше преди Монтерей. Та тогава за последно Любен Гоцев и компания му помогнаха и принудиха Старчев да продаде ресторанта си на друг човек. Кръгът Монтерей мит ли е, или реалност? Това ли са кукловодите на мафията? Никакъв мит няма, колкото и Любен Гоцев да се опитва да го обърне на-шега и на едва ли не на пенсионер-ска сбирка. Това символно появяване миналия вторник в Монтерей пред медиите целеше нещо друго - Любен Гоцев да покаже на всичките си врагове кои са ортаците и съратниците му. Компанията наистина беше впечатляваща. А Гоцев стоеше като Кръстник в ресторанта и всеки, който влизаше, първо се здрависваше с него и след това заемаше мястото си. Чавдар Чернев - бивш шеф на МВР и изключително близък до Младен Михалев - Маджо, Виктор Вълков - ятак на Маджо. Любо Левичаров, бившият шеф на ЦСБОП. Допреди години всички тези хора се събираха в Монтерей, оттам идва и името на кръга. От доста време те вече не се срещат там, а в ресторант Кипарис. Там Любен Гоцев се среща тайно с Младен Михалев - Маджо, във ВИЛ стаята в ресторанта. Има ли реална власт Любен Гоцев? Да. Макар да е на години, той все още е в играта и няма намерение да я напуска. Гоцев е свикнал не да се говори за него, а да се шушука той се изнерви, защото го осветлих. Тези, които трябва, знаят, че Любен Гоцев е създателят на Маджо. Преди време Георги Пехливанов се изказа за Младен Михалев, че е кукла на конци. Аз предадох на Маджо думите на Пехливанов. И той каза: Да, така е. Но знае ли кои стоят зад мен?. Ако си мислите, че Младен Михалев има стотици милиони, бъркате жестоко. Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Той ги наричаше червени брамии. Парите за БСП се разпределят от Любен Гоцев. Той е покровителят, съветникът и лобистът на Маджо. Веднъж Михалев ми разказа през какви унижения е минавал в началото. Чавдар Чернев, когато се напиел, карал Маджо и Маргина да лазят под масата. Любен Гоцев твърди, че не те познава? Познава ме. Готов съм да бъда разпитан от следователи и да разкажа това, което знам за Любен Гоцев. Ще му припомня само едно място, където сме се засичали - на една пресечка на Витошка, където се помещаваше офисът на стария Фатик Там Любен Гоцев се появяваше често. Имаме и други засечки с него, които ще разкажа някой друг път. Фатик и Младен Михалев ходили ли са в Монтерей ? Да, много пъти. Фатик имаше навика да стреля в ресторанта. Вадеше пистолета и правеше на решето тавана. Няколко пъти правиха ремонт на Монтерей заради Фатик Маджо също се явяваше, и то не само във вторник, а всеки ден. Охраната му и колите му блокираха движението пред Монтерей. После започна да се среща с Любен Гоцев в Кипарис. Пращаше колата си, за да вземе генерала. Виктор Вълков също ли е близък с Младен Михалев? Да. Когато бях в полицията за една разработка срещу Маджо, полицаите ми разказаха интересни неща. Те го бяха прихванали в Хърватска. Михалев се обаждал по телефона до България, използвал е хърватска СИМ карта. Оказа се, че Маджо е живял доста време в посолството на България в Хърватска. Там негов домакин е бил Виктор Вълков. След това Вълков е посредничил и за една среща на Младен Михалев с МВР шеф във Виена. Това също е според оперативна информация на служителите на МВР. Естествено, разработката срещу Маджо потъна. Сега Любен Гоцев призовава прокуратурата да го разпита Интересен ще е този разпит, но няма как да се получи. Илюзия е да се вярва, че има сила в България, която да бутне Любен Гоцев. Генералът се саморазправи с Маргините за няколко минути. Когато научи, че е в списъка им за ликвидиране, разпореди те да бъдат тикнати в затвора. Публична тайна е, че арестуваха Маргините заради Любен Гоцев, а не защото от МВР са събрали данни за престъпната им организация. Когато беше взривен Стоил Славов, уликите пак водеха към братя Маргини. Тогава не ги прибраха, не ги прибраха и след убийството на Жоро Илиев. Но когато Маргините се прицелиха в Любен Гоцев, цялата сила на МВР и прокуратурата се стовари върху тях. Това е показателно за влиянието, което Гоцев има в държавата. Любен Гоцев страхува ли се от Маргините? По-скоро Маргините се страхуват от Любен Гоцев. Неговото убийство неслучайно е трябвало да изглежда като случаен обир. Маргините знаеха, че без Любен Гоцев влиянието на Маджо в държавата ще спадне и така по-лесно ще могат да се преборят с него. Но същевременно не смееха да му пратят килър, защото осъзнаваха какво може да се случи с тях. Искаха убийството на Любен Гоцев да бъде извършено по такъв начин, че да заблуди МВР. Всички видяха какви са последствията за братя Маргини. Е, вече са на свобода. Делото срещу тях още не е приключило. И няма да приключи скоро. Това, че не са в ареста, не значи, че не са натикани в миша дупка. В книгите си описваш как Младен Михалев - Маджо поръчва убийства. Любен Гоцев поръчвал ли е покушения? Със сигурност е присъствал на заповеди за отстраняването на хора, изречени от Младен Михалев

Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?