Георги Стоев не издържа
Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg
Коментари
Ройтерс: Съдебната система помага на бандитите в България kakvo da kaje 4ovek pove4e cial sviat go vijda tozi fakt samo v bg nikoi nego vijda ot poleticite
pitam tezi,koit pluha protiv zastrelqniq na 04.11.2007 Bonco Zaprqnov, a kakvo 6te kajete za zastrelqniq dnes 4ovek Georgi Stoev i toi li go zaslujava6e?Izastrel v4era li go zaslujava6e? V kakva bezdarjava se e prevarnala stranata ni?
Какво става ДИР?! Къде са коментарите-да не би вече да е въведено военно положение и да е влязла в сила цензура за пишещите?
Жалко за човека, бил той и мутра, бивша, но да не забравяме - ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ГЛАС СРЕЩУ БЕЗУМНОТО БСП-ДПС УПРАВЛЕНИЕ!!! С Р А М И П О З О Р !!!!
В момента на стрелбата в подлеза на Плиска имаше поне десет (10) полицая. Дали не е държавна поръчка ако се съди по книгите които човека беше написал. Лека му пръст.
Tova zenzura li e? Kakvo ima da mu gleda OPERATORA? Edno vreme ima6e OPERATORI NA MLE4NA EDINIZA- t.e. KRAVAR. Va6ijat operator ot koi otdel, pardon, ot koi OTBOR E? Ina4e, da jivee SVOBODATA NA SLOVOTO! Gorkata ni RODINA, javno DARJAVA NIAMA! JALKO?!!??!!?
искам да гледам пеи с мен,мюзик айдъл,а не само убити хора,ебаси държавата. Никога няма да се върна в АБЦУРДИСТАН.........
Жалко за човека, бил той и мутра, бивша, но да не забравяме - ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ГЛАС СРЕЩУ БЕЗУМНОТО БСП-ДПС УПРАВЛЕНИЕ!!! С Р А М И П О З О Р !!!!
Човек отваря ДИР-а, за да прочете някой нов стар виц, а прочита за поредния разстрел или за последната касапница по пътищата!... Този, който е починал, се е отървал... Той си е знаел, че ще умре от куршум в главата. И по-добре, че не е останал да се мъчи като зеленчук още Бог знае колко години! Роман така и така нямаше да напише повече с тия два куршума в мозъка! То онзи, Велчев ли беше, мъжът на Весела Лечева, само един куршум имаше в мозъка, па от една година насам още нито ред не е написал от мемоарите си! Та и този... Защо да се мъчи? Два изстрела не отнемат повече време от един... Жалко, че изриването на българските серГИЕВИ ОБОРИ ще има да трае още дълго и най-вероятно безрезултатно!
Balgaria e arena na vihresht se teror na komunisti i DS chengeta. Paradoksalno e chlenstvoto na tazi darzava na mafiata v EU.
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
Какво трябва да стане в България за да излезнат 100 -200 000 Българи на площада ???????????????????? ВЗЕМЕТЕ ПРИМЕР ОТ НАС ГЪРЦИТЕ !!!!!!!!!!!
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
MNOGO E LUBOPITNO ZASTO PRI TOLKOVA MNOGO UBIISTVA,DOSEGA NIAMA DAGE EDIN OPIT ZA UBIISTVO NA NIAKOI OT NASTOIASTITE UPRAVNICI?OTGOVORA MOGE DA BADE SAMO EDIN:TE SA PORACHITELITE NA POKAZNITE UBIISTVA I UBIICITE SA IZMEGDU TIAHNITE REDOVE.
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
В КАКВА ДЪРЖАВА ЖИВЕЕМ САМО УПРАВЛЯВАТ НИ НЯКАКВИ КУХИ ИЗРОДИ НАРЕЧЕНИ МУТРИ КОИТО СЕ ИЗБИВАТ КАТО ПРАСЕТА ПО ПЪТИЩАТА! А В СЛУЧАЯ ОЧЕВАДНО Е ЛИКВИДИРАНЕТО НА НЕУДОБНИЯ ЗАРАДИ ИНТЕРЕСИТЕ НА ГРУПИРОВКИТЕ. А ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ЕДИН МИНИСТЪР ДИРИЖИРА И Е СВЪРЗВАЩО ЗВЕНО ЗА ПРЕСТЪПНИЦИ И ПОЛИЦАИ! КВА ПОМИЯ НИ Е ЗАЛЯЛА И КАК НЕКВИ ОГРАНИЧЕНИ НО ХИТРИ БОКЛУЦИ ТЪПЧАТ ЖИВОТА НИ ВСЕКИ ДЕН РАЗНОСТРАННО! ЗА ТВА ЛИ УМРЯ ЛЕВСКИ ?
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
Убитият писател Георги Стоев: Маджо поръчваше убийствата пред Любен Гоцев Четох и слушах няколко интервюта на Любен Гоцев. Направи ми впечатление, че е много изнервен. Заради Куйович ли е? Безспорно Будимир Куйович е наследник на каналите на Фатик, но трудно някой би могъл да докаже, че Любен Гоцев го покровителства директно. Затова и Гоцев не се притеснява много-много от тази история. Скандалът с Куйович е проблем на Ангел Стойчев, дългогодишен член на кръга Монтерей. Тук обаче трябва да направим едно уточнение - Ангел Стойчев отдавна е отритнат финансово от старите си приятели. Той се е компроментирал още от времето, когато синът му Стоян се занимаваше с цигари заедно с Евелин Банев - Брендо. Кръгът Монтерей ще остави Ангел Стойчев сам да се оправя, така ли? Те имаха желание да му помогнат, но историята много се разшумя и този път медиите не останаха безучастни. Когато хванаха Стоян, сина на Ангел Стойчев с дрога, го направиха от обвиняем свидетел. Безспорен факт е, че Стоян работи с Будимир Куйович и според мен този път трудно ще се измъкне. Но баща му Ангел Стойчев е дългогодишен шеф в МВР, Румен Вълка му е бил шофьор Ангел Стойчев от години има финансови проблеми. Той отдавна се е компрометирал пред старите си приятели. Дължеше пари на Фатик и близо две години не ги връщаше, още тогава Любен Гоцев и останалите се разграничиха от него. Ангел Стойчев не можеше да се оправи много време със снаха си Весела, дъщерята на Жоро Старчев, който държеше преди Монтерей. Та тогава за последно Любен Гоцев и компания му помогнаха и принудиха Старчев да продаде ресторанта си на друг човек. Кръгът Монтерей мит ли е, или реалност? Това ли са кукловодите на мафията? Никакъв мит няма, колкото и Любен Гоцев да се опитва да го обърне на-шега и на едва ли не на пенсионер-ска сбирка. Това символно появяване миналия вторник в Монтерей пред медиите целеше нещо друго - Любен Гоцев да покаже на всичките си врагове кои са ортаците и съратниците му. Компанията наистина беше впечатляваща. А Гоцев стоеше като Кръстник в ресторанта и всеки, който влизаше, първо се здрависваше с него и след това заемаше мястото си. Чавдар Чернев - бивш шеф на МВР и изключително близък до Младен Михалев - Маджо, Виктор Вълков - ятак на Маджо. Любо Левичаров, бившият шеф на ЦСБОП. Допреди години всички тези хора се събираха в Монтерей, оттам идва и името на кръга. От доста време те вече не се срещат там, а в ресторант Кипарис. Там Любен Гоцев се среща тайно с Младен Михалев - Маджо, във ВИЛ стаята в ресторанта. Има ли реална власт Любен Гоцев? Да. Макар да е на години, той все още е в играта и няма намерение да я напуска. Гоцев е свикнал не да се говори за него, а да се шушука той се изнерви, защото го осветлих. Тези, които трябва, знаят, че Любен Гоцев е създателят на Маджо. Преди време Георги Пехливанов се изказа за Младен Михалев, че е кукла на конци. Аз предадох на Маджо думите на Пехливанов. И той каза: Да, така е. Но знае ли кои стоят зад мен?. Ако си мислите, че Младен Михалев има стотици милиони, бъркате жестоко. Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Той ги наричаше червени брамии. Парите за БСП се разпределят от Любен Гоцев. Той е покровителят, съветникът и лобистът на Маджо. Веднъж Михалев ми разказа през какви унижения е минавал в началото. Чавдар Чернев, когато се напиел, карал Маджо и Маргина да лазят под масата. Любен Гоцев твърди, че не те познава? Познава ме. Готов съм да бъда разпитан от следователи и да разкажа това, което знам за Любен Гоцев. Ще му припомня само едно място, където сме се засичали - на една пресечка на Витошка, където се помещаваше офисът на стария Фатик Там Любен Гоцев се появяваше често. Имаме и други засечки с него, които ще разкажа някой друг път. Фатик и Младен Михалев ходили ли са в Монтерей ? Да, много пъти. Фатик имаше навика да стреля в ресторанта. Вадеше пистолета и правеше на решето тавана. Няколко пъти правиха ремонт на Монтерей заради Фатик Маджо също се явяваше, и то не само във вторник, а всеки ден. Охраната му и колите му блокираха движението пред Монтерей. После започна да се среща с Любен Гоцев в Кипарис. Пращаше колата си, за да вземе генерала. Виктор Вълков също ли е близък с Младен Михалев? Да. Когато бях в полицията за една разработка срещу Маджо, полицаите ми разказаха интересни неща. Те го бяха прихванали в Хърватска. Михалев се обаждал по телефона до България, използвал е хърватска СИМ карта. Оказа се, че Маджо е живял доста време в посолството на България в Хърватска. Там негов домакин е бил Виктор Вълков. След това Вълков е посредничил и за една среща на Младен Михалев с МВР шеф във Виена. Това също е според оперативна информация на служителите на МВР. Естествено, разработката срещу Маджо потъна. Сега Любен Гоцев призовава прокуратурата да го разпита Интересен ще е този разпит, но няма как да се получи. Илюзия е да се вярва, че има сила в България, която да бутне Любен Гоцев. Генералът се саморазправи с Маргините за няколко минути. Когато научи, че е в списъка им за ликвидиране, разпореди те да бъдат тикнати в затвора. Публична тайна е, че арестуваха Маргините заради Любен Гоцев, а не защото от МВР са събрали данни за престъпната им организация. Когато беше взривен Стоил Славов, уликите пак водеха към братя Маргини. Тогава не ги прибраха, не ги прибраха и след убийството на Жоро Илиев. Но когато Маргините се прицелиха в Любен Гоцев, цялата сила на МВР и прокуратурата се стовари върху тях. Това е показателно за влиянието, което Гоцев има в държавата. Любен Гоцев страхува ли се от Маргините? По-скоро Маргините се страхуват от Любен Гоцев. Неговото убийство неслучайно е трябвало да изглежда като случаен обир. Маргините знаеха, че без Любен Гоцев влиянието на Маджо в държавата ще спадне и така по-лесно ще могат да се преборят с него. Но същевременно не смееха да му пратят килър, защото осъзнаваха какво може да се случи с тях. Искаха убийството на Любен Гоцев да бъде извършено по такъв начин, че да заблуди МВР. Всички видяха какви са последствията за братя Маргини. Е, вече са на свобода. Делото срещу тях още не е приключило. И няма да приключи скоро. Това, че не са в ареста, не значи, че не са натикани в миша дупка. В книгите си описваш как Младен Михалев - Маджо поръчва убийства. Любен Гоцев поръчвал ли е покушения? Със сигурност е присъствал на заповеди за отстраняването на хора, изречени от Младен Михалев
Бай Ганю уби Алеко Константинов,мутрите убиха Георги Стоев. Бог да ги прости и двамата! Не е ли виновен пак Иван Костов?
dali pak ubiecat ne e edin ot biv6ite kmetove na pleven,koito e nosel torbi palni s pari na BKP v sofija ot plama pleven po komunista4esko vreme.dai si ostavkata be nekadarnik.poklon pred svetlata pamet na GEORGI STOEV,4ovekat,kojto ne se strahuva6e da kaje istinata
georgi stoev-bog da go prosti.... v knigite kazva 4e ne e izpalnqval mokrite poru4ki ami samnqvame..... hora kato madjo i oli pantev da dadat pora4ka na 4ovek koito nqma ubiistva zad gurba si taka 4e i toi e o4istil mn narodec.... li4no mnenie
Българите не трябва да имат памет! Който надигне глава-още от Левски, Ботев та и до сега го чака смърт! Роби ще сме в собственната си страна вовеки!!!
ЦИТАТ:.........въпро е кой задейства и активира престъпните структури точно сега? И какво се цели с целия този екшън? Засега Бойко Борисов мълчи. И е добре много да не се показва, защото ако има истинска журналистика у нас, трябва да му бъдат зададени много въпроси върху това, което е написал Георги Стоев за особата му. В същото време шефът на Националната полиция ген. Веселин Петров, който изпълнява функциите на главен секретар на МВР и е готвен за нов такъв, попадна в една изключително сакрална ситуация. Той изцяло навлезе в поговорката Внимавай какво си пожелаваш, за да не се сбъдне. Ген. Веселин Петров бе един от най-послушните и доверени комисари на Бойко Борисов, когато той беше главен секретар на МВР. Веселин Петров мечтаеше да прилича на шефа си. И дойде неговото време. Както е известно, именно по времето на Бойко Борисов като главен секретар на МВР, България бе тотално залята от поръчкови убийства. Днес точно, когато тази длъжност изпълнява ген. Веселин Петров картинката се повтаря. Защо наблягаме на длъжността главен секретар, а не на министъра? Защото не друг, а точно главният секретар се занимава с оперативната работа във вътрешното министерство. Така държавата сега е под обстрел. Трябва наистина да си твърде наивен за да не смяташ, че целта е една властта да бъде изметена. Да, обаче с цената на трупове ли? И тези, които ги режисираха ли, ще ни управляват утре честно? Веднъж оцапал ли си ръцете си с кръв, не можеш да направиш от нея цветя и ро