Георги Стоев не издържа
Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg
Коментари
Мойте най искрени съболезнования на близките и бог да го прости ,а колкото до убийството на всички е ясно ,че няма да бъде разкрито ,защото те това са искали ,Сега близките му да съдят държавата ,защото със своята безотговорност е най -голямият виновник ако се беше сезирала или си бяха напрвили труда да го излушат можеха да го запазят като главен свидетел срещу мафията ,Но как като мафията е в държавата това го знае цяла Европа ,СЕГА СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАК СЕ КЕФЯТ ВСИЧКИ ГЛАВНИ ГЕРОИ ИФОЛКАДЖИИКИ ГОЛЯМО НАПИВАНЕ ПАДА В МОМЕНТА
Мир напраха му...всички са един дол дренки, не си мислете че другите са свети води ненапити, нали и Бат Бойковците и Петкановците и Костовците - всички са в кюпа. Само че като не е кокала в тях знаят само да лаят за него.
отиде си един от най-смелите българи... за да напишеш тези книги не се иска малко храброст
БОГ ДА ГО ПРОСТИ...СЕГА НА ВСЕКИ-ВСИЧКО МУ Е ЯСНО...НАЛИ ХОРА...ДАНО ДА ИМАМЕ СМЕЛОСТ .................... И ТОЙ........ТОВА Е ГОЛЯМ БЪЛГАРИН...ПОКОЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ,ЖОРО ,ЩЕ БЪДЕШ ПРИ БОГ ТОЙ ЩЕ ТЕ НАГРАДИ ПОНЕЖЕ ИЗЛЕЗЕ САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ УБИЙЦИ
ОК , мир на прахът му , и какво , ще седим и ще продължаваме да гледаме филма ли ? Може би след месец ще си викаме ами да утрепаха го , нещата няма да се променят така! Трябва да се взимат мерки ! Сега ще потулят всичко ще има 1, 2 уставки и какво , пак същото дередже един слиза друг се качва ама същия като стария , аман от боклуци. Цялата система ни е такава , толкова корумпирана че дори и да не си корумпиран трябва да станеш такъв или ще ядеш куршума.. Трябва да се случи както с когато убиха Ирландската журналистка , цял народ скочи и направи почти гражданска война срещу мафията и корупцията в държавата си.. колко още , колко още ......
STOEV TI SI OSTAVASH PISATEL.LEKA TI PRYST PRIATELIO. MADGO- SI SLEDVASHTIA GOCEV-T VINAGI SHTE SI EDIN DYRT PEDAL. ZAPALKO-TI SI OSTAVASH NAI-GNUSNIA,PALIACHO VI IDIOTI,MAMKA I I NA BYLGARIA.
Писателят-мутра Георги Стоев за пореден път взриви обществото като разказа в Горещо мръсни истори за известни личности. Само от шоубизнеса приказките му засегнаха Азис, Алисия,Бони, Камелия, Ирен Онтева,Ивана, Силвия Стойчева. Драго Чая и Азис се ругаели, седнали от двете страни на боса и собственик на заведението О, Азис Георги Пехливанов, се допълва в новата му книга. Сигурно забравихме някой... Жоро Илиев ошамарил Тодор Славков(внука на Тодор Живков), защото закачал гаджето му Глория. Батето отишъл да измоли прошка за сина си. Илиев го посрещнал гол.Стоев дори се закле върху Библията, че всичко е истина. Нищо чудно. Доколо може да му се вярва? В романите си той прави още по шокиращи разкрития, засягащи най-вече подземните босове, на които никой български политик не смее дори да произнесе имената. Младен Михалев Маджо имал интимна връзка с генерал Любен Гоцев, твърди той. Благодарение на това се родила една от най-страховитите трибуквени компании. Стоил Славов застреля лично Мето Илиянски, Пепи Фюрера и Серафим Антонов очистиха Илия Павлов,Как проституират известните фолкпевици, са само част от анонсите на книгата му, която безспорно ще се разграби. Маргините и Димата Руснака подслушваха Стоил Славов и го взривиха, защото подготвяше убийството им, продължава авторът. Стоев, който се е подвизавал по високите етажи на SIC не цепи басма на никого. Вади на преден план и политиците, които според него са забъркани в мръсния свят на подземния бизнес. Какво е искал да каже авторът ? , ни питаха даскалите по литература в училище. Сега е времето да се отговори на този, иначе доста тъп, въпрос. Дали Стоев изпълнява някаква поръчка или просто съвестта му е проговорила и е решил да се изприкаже. Това няма никакво значение. Важното е МВР и прокуратурата да прочетат книгата. И да погнат героите в нея. Говорим за босовете, не за фолкаджиите. Ако им стиска. Може, ама надали, както казваше един истински мъж, също осмелил се да бръкне в проблемите на България. Тук вече се доближаваме до жанра фантастика. И като заговорихме за жанрове се сещаме за литературното течение наречено феноменология. Според него едно произведение е значимо, когато надхвърли кръга на очаквания на читателите. Е, Стоев го надхвърли многократно. Това естествено не означава, че е велик писател, но със сигурност е човек, който не е страхува да развие най-мръсните и гадни сюжетни линии в страната ни. За разлика от почти всички останали. Покойният Христо Калчев, на когото Стоев е предавал информация, обичаше да казва, че не можеш да пишеш за любов, когато държавата ври и кипи. МВР, обаче поднесе статистиката, че престъпността паднала до нивото си отпреди 10 и ноември. Ето това е пример за любов към ближния. МВР връща любовта и вярата в човека. ....................
Бог да го прости. Чистката започна - първо убийство на директор на енерго компания, после ликвидирането на единствения човек, който дръзваше да говори открито за мафията...и странно как всичко това съвпада със скандала около Петков. Време е да бием шута на това правителство, защото те се взеха твърде насериозно и се мислят за недосегаеми. Показното убийство на Стоев доказва наглостта им.
бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!
Ами за чий се дръгнете?! Кой лайнян народ гласува за тях - престъпници институционализирали се...докато има такъв робски проклет народ всеки ще го ее...а за момчето кофти, но баш лайната от местните стават нервни защото ги притискат по-големи батковци с друга адженда...мразя тази проклета страна, народ и държава...откровено. л имодерите ще го пуснат но ако някой се чуди кво дялам тук още ще му отговоря- чакам да пукне дъртия всеки момент и да го погреба в тази прокълната земя и се махам...това е прокълнато място а народа е лайно
бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!
Насилствена смърт изпрати един млад живот в по-добрия свят. Там само Бог ще го съди. Не ние, които още дишаме. Ние можем само да си задаваме въпроси, без да получаваме отговори. Наистина ли Георги Стоев е бил част от тези групировки? Какво е търсил сред тях? Ако познава наистина лично босовете на мафиотските структури и е присъствал на секретните им сбирки, и е научавал доста от тайните им като вътрешен човек, би трябвало да знае какво ще последва, когато реши да проговори. Доколкото разбирам, в тези среди няма прошка. На какво е разчитал, когато е започнал да публикува хрониките си, пишейки за събития и хора с истински дати и истински имена? Като споменава десетки живи и мъртви (вторите няма как да мъстят), нима не е предусещал свистенето на куршумите? Още повече ако изповедите му са реални? Този човек бе убит безпардонно, на светло, а не по тъмна доба, на тихо и тайно място. Неговите убийци са го направили без да им мигне окото, сигурни в своята защитеност. А в България, както знаем, подобна наглост си позволяват само онези, които имат сигурен гръб от най-високо място, от най-силните на деня. Убийството няма вид на отчаяна, решена отвъд риска операция. Тя е абсолютно рутинна. Бам-бам-бам и толкова... Георги Стоев пишеше от няколко години вулгарните романи, продължавайки по стъпките на Христо Калчев (лека му пръст). Но Калчев беше доста по-умен. Преплитайки истини с полуистини и откровени лъжи, имена с псевдоними и абсолютно измислени герои, той си оставяше шанса да живее. Неговите романи бяха по-близки до литературата. В този ред на мисли се питам: защо Георги Стоев избра този път? Искал е реванш? Героичен ореол? Пари? Отмъщение? Покаяние? Изкупление?... Защо се поръча сам???...
Бог да го прости! Не съм чел книгите му, но съм вече убеден че са Новата история на Бългория - за съжаление! полициямафияуправл Кои са убийците? - поръчителите всеки ден ги дават по телевизията, а извършителите с няколко коли бяха на мястото на екзекуцията! Бедна и нещастна България - само името ти остана!
ойтерс: Съдебната система помага на БГ-бандитите Авторъ на книги за мафията в България Георги Стоев бе прострелян в главата в София, съобщи Ройтерс. Дипломати съобщават, че убийствата през последните години са дело на мощни престъпни групировки, които отчасти създадени от тайните служби на бившия СССР, контролират големи дялове от икономиката с помощта на склонната към корупция съдебна система. Агенцията отбелязва, че от 2001 г. насам са извършени повече от 150 приписвани на мафията убийства. Въпреки започналата кампания срещу престъпността и корупцията България не е осъдила нито един високопоставен представител. ЕС, към който България се присъедини миналата година, предупреди София, че може да загуби милиони евро под формата на помощи от съюза, ако не покаже съществени резултати в борбата срещу организираната престъпност и корупцията. Франс прес съобщава, че това е втората стрелба в България в рамките на 24 часа, след като генералният директор на Атоменергоремонт Борислав Георгиев бе убит с два куршума в главата в апартамента си. Агенцията отбелязва, че България е критикувана от Брюксел, тъй като не е успяла да намали влиянието на корупцията и организираната престъпност, когато десетки бизнесмени, членове на мафията и престъпници са били убити през последните години. /БГНЕС
Горкото момче и горката му майчица. Изгоряха за какво? Щом го чух да говори по Сеизмограф BTV, веднага разбрах, че няма живот за това момче. Защо не го запазиха - той искаше да помогне на всички нас. Трябва да има национален траур - дали може това да ни обедини или пак всеки за себе си...Ние нямаме избор на човешки ресурс, който да милее за този мъченица България
бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!
НАРОДЪТ СРЕЩУ МАФИЯТА Ние обикновените български граждани, Обвинявам Президента, Обвиняв Народното събрание, Обвинявам Правителството, Обв Главния прокурор, Обвинявам целия политически елит, За това, че предадоха държавата на мафията! Искаме незабавната оставка на Президента! Искаме оставката на Правителството! Иск разпускане на Народното събрание и насрочване на нови избори! Искаме оставката на кмета на София! Искаме оставката на Главния прокурор! Вън мафията от държавните институции! Призо всички всички сънародници, на протестен митинг в петък 11.03.2008 година от 17.30 часа на площад Независимост! Народът срещу мафията! Г инициатива Справедливост
знае ли някой откъде да поискаме помощ да ни защити от полицията и държавата?защото убйството това и другите грабежи са дела подкрепяни от държавата.
ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!
Алоо, има ли премиери и президенти? Кого трябва да убият в България, за да си тръгне от министерското кресло Пикаещия във фонтани?
i vse pak,nqkoi mai ima interes da si mislim 4e rumen i sega6noto pravitelstvo ima prust v ubiistvoto..ne sa tolkova glupavi ,mislq..jalko za mladiqt 4ovek koito si otide,no koito go e strax ot me4ki,da ne xodi v gorata..
Нека неговото погребение стане нашият протест срещу държаватамафия и нейните сиви кардинали
Бог да го прости. Държавата ни е бащиния за едни и мащеха за други. Но никой не може да лъже един народ през цялото време.
Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!
ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!
Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!
PONIAKOGA SE NALAGA SPRAVEDLIVOSTTA DA DADE PAT NA RAZUMA, ZASHTOTO NE VINAGI SACHETANIETO MEJDU DVETE E OSASHTESTVIMO. - VEROIATNO E BIL SPRAVEDLIV, NO NEDOSTATACHNO RAZUMEN NAVREME DA RAZBERE KADE SE NAMIRA.BOG DA GO PROSTI. POREDNATAJERTVA NA PRAVITELSTVOTO.KAZVA PRAVITELSTVOTO ZASHTOTO V BG. PRAVITELSTVO I MAFIA STOIAT POD OBSHT ZNAMENATEL I IMAT EDIN OBSHT POCHERK-MANTALITETA NA VISOKO STOIASHTATA UTAIKA OSTANALA V BG.BOG DA PROSTI GO CHOVEKA.
както казваше Висоцки Не одобрявам да застрелват в гръб, но презирам и разстрела в упор. Но все пак това тук звучи като за наивници: Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Такива балъци-генерали в природата няма.
Бог да го прости.Много го харесвах за смелостта му да нарече нещата с истинските им имена.Но....... незнам просто нямам думи много ми е мъчно .Дано да е на ро-хубаво място.
ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ ЧЕСТЕН БЪЛГАРИН НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ НАГЛОТО И БЕЗОТГОВОРНО ПРАВИТЕЛСТВО И ДЪРЖАВНА ВЛАСТ. ДА ИЗПОЛЗВАМЕ ПОГРЕБЕНИЕТО НА ГЕОРГИ СТОЕВ И ДА ИЗРАЗИМ НАШЕТО ВЪЗМУЩЕНИЕ. ПРИЗОВАВАМ ДА СЕ РАЗПРОСТРАНИ ТОЗИ АПЕЛ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ КАНАЛИ. ДА ДОКАЖЕМ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ СМЕ ЧОВЕЦИ!!!
Поне едно убийство разкриха ли Петковците? А вие които пишете тука какво си мислите че правите. Нещастници. Погрижете се за себе си и децата си.