Коментари - Събарят стари постройки на Гарнизонна фурна в Пловдив | dnes.dir.bg
назад

Събарят стари постройки на Гарнизонна фурна в Пловдив

Необитаемите стари постройки на Гарнизонна фурна в Пловдив ще бъдат съборени през следващата седмица, съобщи Димитър Колев, кмет на район „Западен“ в Пловдив.

Обратно в новината

Коментари - Събарят стари постройки на Гарнизонна фурна в Пловдив | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Bravo,Iskame parkove i zelenina

Ако се случва нещо хубаво това е когато се правят паркове и зелени площи. На пловдивчанина му писна от бетон и плочки и иска повече зелени плочи в тоя град. Стога с това презастрояване

дано да им стигнат тия 350 000 лв че там има много желязо поне за 500 000. Дайте го на мен без пари ще го съборя. Това е като паветата изчезват павета за повече пари от колкото новия асфалт

ДОБРЕ ЧЕ Е ПОДСЪДИМ ПУСНАТ ПОД ГАРАНЦИЯ КОЛЕВ ИНАЧЕ ЗЕЛЕНО ЩЕ ВИДИМ ПРЕЗ КРИВ МАКАРОН,СЕГА СЕ СЕТИ ЗА ХОРАТА АМА Е КЪСНО