Екшън с журналистка и полицаи пред МС
Екшън с журналистка и полицаи се разигра на метри от Министерския съвет.
Обратно в новинатаКоментари - Екшън с журналистка и полицаи пред МС | Днес.dir.bg
Коментари
С такова поведение щом не е пияна, значи е откачена. Трябвало е да я закарат в психодиспансера за определяне на диагнозата й и да й ударят инжекция за успокоение. Лудите са навсякъде!
Тая е няква турбо селянка. Ако иска и зад Страсбург да отиде. Заслужават такива като нея един хубав бой в управлението и да ги приземят в реалността!
Проверката с дрегер на Янкулова отчете 0 алкохол Екшън с журналистка и полицаи пред МС Кой и защо написа това творение??? Никой, нищо не разбра???
За своеволия към полицията трябва се действа както в благоевград оня мафиот / за справка/. След това полицаите трябва да се награждават мин с по една заплата за стимул а не със съд . Е това е.
Ако наистина се е опитала да избяга от проверката, да я закопчеят. Само че по света не ги закопчават за разни колчета, а ги прибират с белезници в полицейските коли и ги откарват в участъка. Тук полицаите малко са проявили самодейност, в желанието си да унижат, пъргавата и явно устата гражданка.
Докато има такива пишман журналисти и разни наглеци няма да се оправи тази държава. Крайно време е да им се свият перките. Полицаите трябва да имат по-големи права, а не всеки сульо да им се присмива безнаказано. Тук е силата на държавата..
Що си мислите ,че простаците са от провинцията?90% са кореняк софиянци.От край време се знае ,че софиянци са тъпи ,нахални , нагли и че законите не са за тях.Това ,че са с хемуроиди и с най-малко три диоптъра не ги прави по-умни!!!!