Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Просто ще цитирам заглавието на статията: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! напълно подкрепям автора. Двойните стандарти са факт. Не съм фен на Азис но не виждам причина на 1/2 от билбодовете да висят полуголи гърли, а Азис да скандализира толкова силно обществото.

от това по ясно ,нямаше кой да го каже...браво подкрепям ви-всеки има ПРАВО да си живее ЖИВОТЪТ,така както поиска...

ама фолк звездите са готини а азис е противен, е това е разликата.

Абсолютно не ми дреме кой с кого си ляга и кой какво си прави по тялото. Но и аз не искам да обяснявам как и защо мазния мангал има цици, по-големи от на повечето жени. Що се целува с друг мазен мангал и що д фак тия двамата са ми ги изтъпанили из целия град. Разликата с рекламата на водката е, че там е представена обществено търпима ситуация - свалка на мъж с жена или обратното. И както някъде по-надолу казаха - педераси, радвайте се, че въобще ви е позволено да съществувате, защото българското общество не е готово да ви приеме, а сте узаконени от политическа сган, не по-добра от вас.

Много интересни коментари. България наистина все още се намира в средновековието, където различното е неморално, незаконно и за инквизицията. Усещам, че у много от българите дреме един Хитлер, готов с труд, химикали и лагери да превъзпита различните. Аз не съм обратен, но това не ми пречи да приемам обратните. Някои неща не ми харесват у Азис, но това не е пречка да се възхищавам на гласа му. Да не забравяме, че понякога нормалното е ненормално и ненормалното - нормално

Болните сте вие. Хомосексуалистите са хора като нас. В рекламата няма нищо неморално!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Какво и е на снимката? Накой много добре се е справил с фото-шопа. Хората, които проявяват абсолютна нетърпимост към хомосексуалността, дълбоко в себе си са притестнени, че и те имат такива наклонности. Това е доказано в психологията. Страхът, че можеш да станеш за резил, както те си мислят ги кара да реагират и да се изказват крайно негативно и агресивно.

Ей, задници смотани! Оставете хората да се рекламират както немрят за добре! Никой не ви кара да ги харесвате, нито вие да целувате или спите с човек от вашия пол. Няма по-жалки от вас, защото, милички, Вие сте различните - ганьовци, за които всичко различно, от това на което са свикнали на село е неприемливо! Аре марш на село всички. Билбордовете са в София, където, предполага се живеят европейци - хора, които приемат, широко скроени, емоционално интелигентни. Аре да ви видя, ако вашето дете се окаже гей.......нещастници и дребни душици, тва сте вие.! Азис пак ще помете и вас и плоските ви жалби. Няма нищо по-гнусно не от двама целуващи се мъже, а от вашата завист. А ако не ви стига речника и умението за построяване на елементарни изречения, за да обясните на децата си какво е това, не обвинявайте нещото.....него ще го има с или без вас!

ogranicheni hora....

Нещастни и гнусни хора са гейовете.Трябва да се забрани със закон пропагандирането на низките им страсти.

Ние, от провинцията на тези ненормалници им викаме педерасти (този когото чукат), а този, който чука - МАНАФ. Тези болни хора подобно на наркоманите трябва да бъдат лекувани в специализирани заведения от типа на Белене.

Помежду другото Азиз има жена и дете, та не знам доколко е педал. Това което виждаме е натрапване на някаква псевдокултура, измислен свят в който гейовете са на върха. Може би защото България сега се управлява от педераси(вид характер) а отделно някой от тях са и гейове.

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Ужасявам се от неграмотните, тъпи, мразещи идиоти, които пишат ужасни неща тук и ги повтарят в живота. Такива убиха оня ден момчето в дискотеката, такива държат страната на средновековно ниво на развитие, такива трябва да ги вкарат в един лагер и хубаво да ги ъпгрейднат, за да осъмнаят най-сетне колко ниско на човешката стълбица стоят. И да престанат да командват парада в България, защото тогава всички сме загинали, повярвайте ми. Долу тъпите, неграмотни, агресивни и самодоволни селски мачовци и курви! Да живее интелигентният човек!

Ако трябва да съм честен и на мен ми става леко неудобно и сконфузно (но не и гадно), когато видя двама мъже да се целуват на улицата, в клуб и тн. Но това се случва не в България, а в Европа, където хората биват преценявани не на база сексуална ориентация, а според това какви личности са, как се вписват в обществото и до колко успяват да допринесат с нещо за неговото развитие. Имам няколко познати гейове, и искам да ви кажа че те са много по стойностни, амбициозни, интелигентни и готини хора от масата българи. Просто българинът е на светлинни години от европейския начин на мислене. А за това кое е извратено и кое не, погледнете в zamunda.net и arenabg.com и вижте какво гледат деата ви.

Ami tova za folk-kuklutrata e viarno; Az napylno podkrepiam Gemini- kak taka za goli folkpevici mozhe, za reklamata na Flirt (koeto e chisto porno)mozhe, a za Azis- ne mozhe?! Az lichno prepodchitam reklamata na vodka Flirt, tam mazkite sa strahotni; Azis ne mi haresva osobeno, e cweluvkata mu s kitaeca me tovrahstava; NO tova ne znachi, che triabva da imame dvoini standrti

Болните сте вие. Хомосексуалистите са хора като нас. В рекламата няма нищо неморално!

Vapros e edin , dali naistina iskame decata ni da izrastnat v svqt v koito Azis e nacionalen geroi .... moje li chovek ot malcinstvoto s homoseksualni naklonnosti , peesht muzika po-obidna ot rap-a , da e nacionalen geroi i primer za podrajanie ?

Дали има двойни стандарти или не, това не променя факта, че плакатът е ГАДЕН. А мадамите по рекламите на водките са си ОК и къде видяха от Джемини в тях порно? Не съм видял голи гърди по тях (а и да имаше, щяха да са женски, което е напълно природно, а не гнусен травестит със силиконови гърди). Изобщо защо им обръщаме внимание на Джемини? Нека си вият на умряло, това не променя нищо. Колкото и да им се иска, хетеросексуалните няма да приемат на 100% педалите (лесбийките са доста по-приемливи). Може да ги търпим педалите, но не и да приемем това за нормално. Като са го дали на заден ход и се отклоняват от нормата, ще си носят последствията за това.

Ако трябва да съм честен и на мен ми става леко неудобно и сконфузно (но не и гадно), когато видя двама мъже да се целуват на улицата, в клуб и тн. Но това се случва не в България, а в Европа, където хората биват преценявани не на база сексуална ориентация, а според това какви личности са, как се вписват в обществото и до колко успяват да допринесат с нещо за неговото развитие. Имам няколко познати гейове, и искам да ви кажа че те са много по стойностни, амбициозни, интелигентни и готини хора от масата българи. Просто българинът е на светлинни години от европейския начин на мислене. А за това кое е извратено и кое не, погледнете в zamunda.net и arenabg.com и вижте какво гледат деата ви.

целта на гейовете е да изкарат хетеросексуалните ненормални, а те - нормални. За това търсят постоянно изява и се натрапват отвсички медии. А става въпрос за обикновено патологична болест. Разликата между клоуна и смешно облечения (напр. мъж с женски дрехи) е че клоуна знае че е облечен смешно.

Помежду другото Азиз има жена и дете, та не знам доколко е педал. Това което виждаме е натрапване на някаква псевдокултура, измислен свят в който гейовете са на върха. Може би защото България сега се управлява от педераси(вид характер) а отделно някой от тях са и гейове.

Абе извратеняци. Говорят против чалгата и защитават... Азис?! Той да не е станал джаз изпълнител, пък аз да не знам?! Няма оправдание за очебиината и натрапчиво набивана извратенящина. Обач разбирам защо толкова са се назлобили пендежмуйниците срещу барбитата и фолкпевиците.

Моралът се гради с времето, допреди няколко деситилетия хомо-тата са се пипали скришом, защото иначе са били отхвърляни от обществото, същото което става и днес, затова нищо не е учудващо.Прави са обаче за чалгата или поп-фолка или както и да се нарича тая простотия, но чалгата изразява естествените закони на природата - МЪЖ+ЖЕНАок, обаче МЪЖ+МЪЖаномалия и не разбирам защо след като имат умни представители на тая общност не разбират, че по-голямата част от населението на Земята е хетеро сексуална и нормална, а те са малцинство и са ненормалната част в тая сфера и докато е така (за което се надявам да е винаги) хомо-тата е са отхвълряни масово, даже в страна като България, където всичко е възможно.Вокалът на Simply Red е faggot, но е адски богат и преуспял, заради таланта си на музикант, Джордж Майкъл също, Фреди Меркюри и доста други, обаче нас Азисчо е един от най-известните българи (щото е по ром), с това че се прави на педал и пее как го боли и въобще отврат.Тук не става въпрос за сантименталност или разбиране или чувствителност, тук става дума за пари, имидж - име, власт и бъгарски съвременна олигархия под формата на чалга заведения събиращи сите извратени типове и фльорци дето се тресът сред фона на дебелак - клоун, който черпи сили чрез психическо изнасилване с тия песни.КАКЪВ МОРАЛ БЕ?!!?!?!??!?!?!?!??

Педалската организация да си го пребере в офиса и да си го гледа . Ай сектир изверги и мутанти да ни натрапват. Искам сина ми да расте нормален в норлана среда не в педалска

А защо въобще трябва да има билбордове и плакати. София е заприличала на кочина. Я всичко долу!

Всички вие ,които твърдите,че ви се повдига от хомосексуалните не забравяйте,че имате синове и дали един ден няма и те да станат такива!Обикновено биещете се в гърдите колко мразят обратните обикновено са прикрити такива страхуващи се да признаят пред себе си.....

Никак не харесвам Азис, а Китаеца ми е безразличен. Но становището на организацията е правилно и аргументирано. Наистина моралът у нас е елементарен, доморасъл и еснафски. Аз уважавам гейовете точно толкова, колкото и останалите хора. Не ме е страх от тях, не се чувствам развратен... Много повече се дразня от балканската нравственост, която унижава по-слабия физически (който ВИНАГИ превъзхозжда мутрата-тарикат по интелект, възпитание, етика, култура и образование). Срамувам се от обществото ни днес, честно...

Въпреки че меко казано не понасям всякякъв вид патологии от типа на гейове, хомо, травестити, педераси, манафи и пр. измет която трябва да е в специализирани здравни заведения извън здравото общество, този път съм съгласен, че не е редно и разголени проститутки да висят по билбордовете. Защо става така, че каквото и да се каже или рекламира все се свързва със секс? Комплекс за малоценност, простотия или? Отвратително е да гледаш облещени курви по билбордовете когато си с малко дете или с възрастен човек. Чувствам че са навлезли в моя територия без да ме питат. За такива извращения трябва да има специални будки и там импотентните и педерасите да си задоволяват потребностите. Не сред нормалните хора. Не е нормално да се пуснат болните от болниците сред здравото население.

доЗлоба се надига в душата видя ли мъже за ръка (23.11.2007 г. 11:56ч.) Ще ме извините господине, но аз предпочитам да гледам красиви голи мъжки тела, защото съм жена:)))) Не ми казвай, че този Изрод Азис има красиво мъжко тяло.

Vqrno e 4e sqkakvi golotii i prostotii ima po bilbordovete, no tova ne zna4i, 4e trqbva i pederastiq da luha ot tam. Tova ve4e e prekaleno - to biva tolerantnost kum geiovete ama te ni se ka4vat na glavata! Moralut v Bulgariq v momenta moje da e nisuk, no vse pak go ima! Da, trqbva da proqvqvame tolerantnost, no ne i da odobrqvame i propagandirame pederastiqta, za6toto kakvoto i da si govorim, tq e izvra6tenie i ne e normalno 4ove6ko povedenie.

от това по ясно ,нямаше кой да го каже...браво подкрепям ви-всеки има ПРАВО да си живее ЖИВОТЪТ,така както поиска...

Хора, не разбира те ли, че този плакат е замислен така, че да бъде свален и това да се отрази в публичното пространство. Те пак много soft снимка са изкарали. В тази индустрия псевдоморалът на българина такава хубава рекламна кампания прави, че всички рекламисти се молят дребните душици да не прогледнат, че много разходи ще имат за да привлекат така обществения интерес! Колкото повече се възмущават идиотите, толкова повече печели тоя на плаката :)

ама ша ва замола да не се прайте на по-големи педерасти от Азисчо. Ако на Азис не му бяха свалили плаката, това щеше да означава, че нещо му има 1 на рекламата на Азис и 2-ро на обществото ни. Това е най-известния рекламен постер в БГ в момента (каквото и да означава последното. Добре премерен ПиАр ;)

Ако гнусните педерасти и лесбийки имат право на живот, то ние имаме право да им го стъжним - това е демокрация

искам само да кажа,че в друга държава това няма да направи впчатление,но тук в България е трудно да се разбере такова нещо от една стран можем да кажем,че Азис доста добре тазпрепостява и разчупва обществото,но от друга страна аз лично нямам нищо протиф.

Не съдете много строго Gemini - те не са виновни, че са такива. Трябва да ги разбираме и съжаляваме.

Не могат да направят нищо на рекламата на водка, защото тя се произвежда от мощна фирма на БСП. Това е истината.

до всички, които употребяват думата педераст , има една буква Т , която се слага и произнася - педерасТ

Ne znaeh 4e azis e ....homosexualist - mai vseki si duroa 4ergata kum sebe si spored interes si.

абе вобще не им обръщайте внимание на тия пендели ,да си реват колкото искат,като толко искат да са различни да си направат ПЕДЕРЛАНДИЯ и да си живеят сички там и да не ни занимават нас нормалните ,па ние ше им меткаме по некоя бомба от време на време :) и като сте такива ентелегенти и европейци исте толко модерни ,може ли да ми обясните как при толкова красиви жени сте станали обратни???приемете истината че сте болни и че това ващо не е НОРМАЛНО и се ориентирайте най-накрая

и обратните като евреите винаги реват,че правата им се нарушават, а правата на нормалните,обикновен хора,отглеждащи и възпитаващи деца къде са

Eto tova e celta na reklamata imenno s obraza na Azis. Ako ne beshe toi nqmashe da se vdigne tolkova shum i nqmashe tolkova mnogo hora da q zabelejat. Vie si pishete kakvoto si iskate,Azis si e pribral parite,firmata proizvejdashta vodkata e super dovolna... A tova koi kakva sexualna nasochenost ima si e negov problem. Za men istinata s Azis otdavna e qsna-toi ne e nikakav gei.Ot 15 godini jivee s Galina koqto naricha chistachka i sashtata e maika na deteto mu.Tova,che ima i drug maj v kashti ne prechi da sa shtastlivi po svoemu. Namerili sa nachin po koito da pechelqt-izpolzvat go.I dokato im obrashtate vnimanie shte e taka.

BOBI, aidi da sa mahamie ottyka, kypil sum ednopoasochni bileti za anadola.

Бре много устати тия. Имало животни гейове ? Интересно охлювът какво е? И мъж и жена - значи е и гей и лезбийка и хетеро - е това е 3 в едно - охлюв.

razbira se 4e imat pravo da jiveqt kakto prirodata gi e suzdala, no tova ne izklu4va i doktorskata namesa vse pak, ako pojelaqt:))

trqbva da si mnogo tup za da ne razberesh che vsichko e edno mnogo mashtabna pr-akciq.. plakati s geiove... boiko gi svalq... i vednaga sled tova idva plakata na koito geq e oblechen v kostiym i gleda losho tochno kakto tozi koito my svali plakata... e izvinete... ama ... jalko e che nqkoi hora se e*avat taka s nas prostite grajdancheta