Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

aman ot tezi gadni pedali!

мисля че съм широкоскроен човек ,приемам хората ...но няма да приема че гейовете са нормално явление.. това е противоестествено..и няма да уча сина си че това е нормално.. човек прави избор...Но тук не ства въпрос за приятелство а за секс..

Всичко си има граници в това число и търпимостта.Като искат да си живуркат педалите заедно, но хайде да не се налага да обяснявам на 7 годишната си дъщеря защо тези двама чичковци се целуват и единият има женски гърди....мамка му и гнусен педал даеба.

Природата го е измислила отдавна - еднополовите двойки не могат да се размножават, следователно родът им не се продължава и те изчезват. Съществуването им е изкуствено, проста работа. Предлагам всички гейове - в женския затвор, а всички лезбийки - в мъжкия! :-)))) За да се ъпгрейднат малко...

Да приемем хомосексуализма нормално, е като да приемем педофилията или содомията като естествени явления! Във всички случаи, става дума за психологическо изкривяване, в конфликт с инстинктите ни на животински вид. Хомосексуализм е безсилието на индивида да се самоусеща в пола, в който е! Погрешно разбраната демокрация, създава възможност да се намери оправдание за неестественото действие. Хомосексу са просто бунтари, които ПОНЯКОГА са грамотни, но очевидно, недостатъчно...

Да приемем хомосексуализма нормално, е като да приемем педофилията или содомията като естествени явления! Във всички случаи, става дума за психологическо изкривяване, в конфликт с инстинктите ни на животински вид. Хомосексуализм е безсилието на индивида да се самоусеща в пола, в който е! Погрешно разбраната демокрация, създава възможност да се намери оправдание за неестественото действие. Хомосексу са просто бунтари, които ПОНЯКОГА са грамотни, но очевидно, недостатъчно...

I dnes iosht psiohologiata opredelia tova iavlenie 'homoseksualism' kato ZABOLIAVANE na psihicheska osnova. Ne mi drunkaite gluposti ami se lekuvaite. Vsichko ostanalo e opit da izvinite sobstvenoto si nejelanie da si priznaete pred sebe si che ste bolni. Ne ochakvaite horata da priemat koito i da e s psihichesko otklonenie da bade priet. Zashto da ne priemem togava za normalno che ubiicite sa s normalno povedenie. AMi che to za tiah si e normalno. Nie stranichnite hora ne go vazpriemame kato normalno. Logikata e sashtata. I vmesto da hlenchite (kato nedo...ani bulki) vzemete se zamislete che modelat vi na povedenie vsashnost podbujda kam negativni nastroenia. Nikoi ne obicha hlenchesthi momche.. pardon momichenca. Neznam dali shte vi stigne do saznanieto no sledvashtia pat kato zasmuchesh nechii shnorhel pomisli normalno li e i kude drugade v prirodata si vidial naprimer dva slona (pardno po-tochno dva plujeka) da si oblizvat hobotite. Nema takova 'normalno' iavlenie. A tam kudeto se sluchva prirodata barzo barzo likvidira iavlenieto zashtoto e NENORMALNO! Kolkoto i da se pravite, kakto i da se narichate shte si ostanete pederasti - spravka http://en.wikipedia. priatno smukane.

Педераст да си, е срам и позор за семейството и за обществото. Отвръща ме да гледам мъже да се целуат. А педалите са най мазните хора, ако могат да се нарекат така. Отвръщава ме тяхното педалско поведение.

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

normalno e da si hewteroseksualen ergo tova e moralno, ai siktir!

Стига с тозия АЗИС -педераза

от естетическа гледна точка двама мъже в подобна поза са изключително въздействаща гледка. Гола фолк-икона от женски пол, силиконово провокираща мъжката аудитория и подражателстващата от женски пол рядко може да се похвали с таква умереност. В крайна сметка ЦЕЛТА е постигната - аудиторията е провокирана, дали от любопитство или от злоба всички ще очакваме настръхнали следващият ход:)

Одобрявам дълбоко мъжете-гейове. Така остават повече жени за мен :D Шегата настрана: ок, вие сте Различни. Живеем във, води се, толерантно общество, и е нормално вие да имате права, и да можете да живеете своя живот. Ще скоча срещу всеки който обяснява че едва ли не, вие не сте били хора щото имате различни сексуални предпочитания. Но, моля ви, не се самозабравяйте - хомосексуализмът НЕ Е нормален, а продукт на откаченото, разглезено общество. Ако беше нормално природата да го е измислила отдавна.

Гейовете са болни хора. Както хомосексуализма, така и лезбийството са противоестествени и гнусни влечения. Никога обществото не би приело и семействата с морал не биха защитили такава отявлена проява на гнусна разврат. Нищо против хората хомосексуалисти, но ние не може да приемем за нормално тези влчечения и пропагандата на тази отращаваща похот.

Не мога да повярвам, че нашето общество е толкова тесногръдо... И аз имам против много ежедневни картини, които виждам по улиците, ама не изказвам такова мнение, просто приемам разните хора и разните идеали. Не харесвам Азис, но той има права като всички останали и каквото може и иска, прави го. Силиконовите фолк певици, обаче, ми действат още по-зле и не искам да ги виждам, но никой не ме пита. Гейовете в са факт - приемето го. Стига с това плюене и грозни изказвания.

Извратените нямат място сред нормалните хора. Затова да се връщат обратно в дупките, от които са изпълзяли и да не претендират за човешки права, защото човешките права са за хората, а не за извратените изроди. Не мога да приема че мъж, който си дава задника без бой е норлано човешко същество или че разни лигави фльорци дето си чешат клиторите и си завират разни неща по дупките са нормални жени. ТИЯ ХОРА СА ИЗВРАТЕНИ!!И НЕ ТРЯБВА ДА ИМ ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА СЕ ОПИТВАТ ДА НАПРАВЯТ И НОРМАЛНИТЕ ХОРА КАТО ТЯХ! НЕ МИ ПУКА ЧЕ ГИ ДИСКРИМИНИРАТ И ОТРИТВАТ ОТ ОБЩЕСТВОТО, ЗАЩОТО ТЕ САМИ СА СИ ВИНОВНИ. В БЪЛГАРИЯ МЯСТО ЗА ПЕДАЛИ НЯМА!!! ДА СЕ МАХАТ ОТ ТУКА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА!!!

Никой не забранява на гейовете да се обичат, но не пък и да търпим показността им. Защото от където и да го погледнеш това си е ненормало. Да не говорим пък и за тези, които станаха гейове само, за да са по-интересни и всячески натрапват това си отклонение. Вярно е, че има много двусмислени реклами, които показват разголени певици. и И това не е добре, но е далеч по-нормално от двама мъже които се целуват. Освено това ни писна да ни занимават с Азис и тем подобни.

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Няма по-НЕтолерантни хора от гейовете! Навсякъде се натрапват и налагат Харесвайте ни!, Трябва да ни харесвате!. Колко от тях са положително настроени към хетеросексуалните и колко от тях уважават нашето мнение и желания! Станаха като циганите - щом не ни харесвате, ще се оплачем от дискриминация! Хлип-хлип!

gazovi kameri

Eto tipichen primer na zadrasteni i praistoricheski komentari. Hora, sybudete se nai-posle, ne vi li e iasno che zaradi takiva ogranicheni i tesnogradi kulturata ni e na takova nivo. Vsashnost zashto li si gubia vremeto da pisha na takiva oligofreni kato vas. PS: NE NE SUM OBRATEN, PROSTO ME E SRAM OT MANTALITETA NA RODNATA MI STRANA

abe ne gi podkrepqm, oba4e za edno sa prawi - falshiviqt moral mi e mnogo smeshen...otdawna we4e wsi4ko e pari...

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Гейовете на сапун!

NEMORALNO NEETI4NO MNOGO GROZNO

Мъж с гърди не ми се гледа честно!!! Просто е прекалено. Иначе нищо против гейовете, и особено лесбийките. Но когато нещата станат малко транс сексуални, вече ми идва много!!! Ако Китаеца харесва гърди, що тогава го прави с Азис.

ЗАЩО НЕ СЕ СКРИЕТЕ НЯКЪДЕ НА ТЪМНО И ТАМ НЕ СИ ЗАДОВОЛЯВАТЕ ВЗАИМНИТЕ НУЖДИ А СТЕ ВЗЕЛИ ДА СИ ТЪРСИТЕ ПРАВАТА ГЕЙЧЕТА НЕЩАСТНИ

Ами Гейска му работа.

Ще ме извините господине, но аз предпочитам да гледам красиви голи мъжки тела, защото съм жена:))))

URODI

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Демокрация сме, а демокрацията означава че всеки е свободен да прави каквото си иска без да пречи на свободата на другите. Е, Азис ми пречи! Да си слага плакатите в банята в тоалетната и където си иска, но не където аз ще ги виждам! Има си граница за морал! Не съм съгласен, човек без каквито и да е данни да ми бъде натрапван като идол!

Изобщо не харесвам Азис,но не се ли питате как точно се е появил този плакат на билборда.Съмнявам се ,че Азис сам го направил и закачил!Явно контрол има след като се развихри скандал!И то не става въпрос само за плакати ами по принцип.Ето това е нашата мила и родна страна!

Какво означава това е противоестествено? Естествено е всичко което се среща в природата, и едно от тези неща е и хомосексуалността - има я и при животните. Иначе и аз не одобрявам този билборд и хич не си падам по простотиите и имиджа на Азис!

abe ne gi podkrepqm, oba4e za edno sa prawi - falshiviqt moral mi e mnogo smeshen...otdawna we4e wsi4ko e pari...

Всички такива пе...и бих ги засилил към анадола. Там поне ше ги уважават според заслугите им

секи има право на всичко,но никой няма право да завира извратената си сексуална ориентация в очите на всички само защото напоследък е модерно да си педерас. Добре , че немогат да се самовъзпроизвеждат и естествения подбор ще ги затрие като им мине модата

Човеците се размножават. Така е предвидил Дядо Боже. Живейте си поскромно господа и госпожи обратни. Вие не се натрапвайте на обществото . Никой не ви нарушава правата. Просто вие нарушавата правилата на природата.Не ми дцитирайте Елтън Джон и подобни. Те поне са артисти от висока класа.

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Правете каквото си искате, никой не ви пречи, но не ни натрапвайте болния си мозък и импотентен член. Кой го интересува с кой спите и с кой не. Тава си е ваша работа. Както е неморално да се слагат плакати с голи мъже и жени правещи секс, така е непорално и циганина - кардараш /кардараши са тези на които дъщерите, съпругите и майките не само се купуват, но се и купуват, за да крадат/ да си набутва сексуалната връзка с долнопробната мъжка проститутка Китаеца. Какво ме интересува Азис с кой спи. Той е развратен, грозен и дебел циганин. Той морал няма с когото и да спи - мъж или жена. Грозна гледка е.

kyde mi otide komentara e?

И Азис, и водка Флирт, и мастика ненам каква си експлоатират едно и също нещо - народ от ПРОСТАЦИ!!

Аз съм съгласен с тях. Не харесвам единствено показността на някои гейове, но реално погледнато, ако отидеш в Син сити, ще видиш показност в пъти повече. А на r бих искал да кажа - лошата обществена нагласа се дължи предимно на факта, че много хора си нямат и ни най-малка идея на какво се дължи хомосексуализма. Така че вместо да разправяш, че е противоестествено и да набиваш в главата на сина ти предрасъдъци, вземи прочети малко съвременна научна литература или се поразрови в интернет. И тогава може да си преосмислиш малко позицията и да разбереш, че ако е природно заложено на сина ти да стане гей, каквото и да правиш, той ще стане (това се отнася за всички, не само за теб). Разбира се, имаш право да възпитаваш сина си както сметнеш за нужно.