Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе какво е това Джемини? Да не са някакви гнусни педераси или са лезбийки?

Аман от педали, лесбийки и цигани. Все били дискриминирани, все за тях нищо не се правело. Има морални и неморални неща. След като повече от 3/4 от целия свят са с нормална сексуална ориентация, защо да не е нормално хората да предпочитат плакати на голи каки, пред целуващи се педераси. Ок, който си има някаква различна ориентация да ходи на места където има само такива като него и там да си лепят ако искат фототапети с незадоволени гейове.

Отново се заговори за морално и неморално, за примера, който се дава на младите, за педерасите и тяхното натрапване. Писна ми от неграмотност. Дори не знаят как се пише проклетата дума, но организация си имат и изземат публичното и медийното пространство. Стига занимавахте народа с глупости и вземете свършете нещо полезно като например да отворите един речник и да проверите и научите как се пише думата педерасТ и нейното множествено число. А и мисля, че на всички уважаващи себе си личности им е омръзнало да слушат и четат за тази изкривена идея за популярност.

Докога либерал-педерасите ще ни мъчат? Българино, педерастията ти е чужда, не се лъжи да ставаш педал. Вън мошеницитге от България!

ВСИЧКИ ЛЕВОРЕЗБАРИ ДА ГО ДУУУУУАТТ

ВСИЧКИ ЛЕВОРЕЗБАРИ ДА ГО ДУУУУУАТТ

NE OBICHAM GEYOVE, PEDERASTI. PROSTO NE OBICHAM!

гейовете са болнички, психични отклонения имат :) горкичките::: а толкова им се иска всички да ги признаят, че даже се женят и деца отглеждат. е не сте нормални, просто сте извън нормата, гейчета :) не че сред вас няма приятни, симпатични хора, на които може да се разчита и стават за приятели. има. ама сексуалната ви ориентация е сбъркана. факт.

На който мазен педераст не му харесва манталитета на БЪЛГАРИНА да си хваща разпрания гъз и да се разкара от тази Свята земя.

Защо трябва да демонстрират педерастията си?И други обратни има в България,но никои не я показва така демонстративно.Ето например един Дим Дуков,някой да го е видял някъде да се натиска с друг/става въпрос така демонстративно/,Мари Куркински също.Занимават се с нещо хората,доказали са се по някакъв начин пред другите и си живеят живота.А с това какво правят през личното си време не занимават никого.И понеже с тази дискусия се появи възможност да се изкаже мнение различно от на другите с което да самозадоволят малко самочувствие си се появиха толкова много тяхни защитници.А и искам да ги попитам всички тях,ако имат синове и се окаже че са обратни ще се зарадват ли от това?Само не извъртайте отговорите си че дори да стане така ще продължите да ги подкрепяте и да сте до тях,това е ясно след като са ваша кръв.Въпросът ми е ще се зарадвате ли от този факт.

Извинете, че ви прекъсвам разгорещения спор, но ми е чудно - кой всъщност ще се наеме да си сложи ръката на сърцето и да каже, че му е неприятно да вижда билбордове с разголени красавици и красавци в интересни пози? А когато има разголена двойка красавец и красавица? Е, и на мен не ми допадна плаката на Азис и Китаеца - не за друго, а защото един от тези плакати се мъдреше точно пред СУ, който уж е символ на българското образование. Не, няма нищо лошо да има хора с различна сексуална ориентация - това не ги прави по-малко хора или по-малко достойни за уважение. Но тъй като моралът е нещо различно за всяко общество, а те живеят в нашето общество, ще трябва да се съобразяваме взаимно едни с други. Освен това отношенията между хомосексуалните са доста сложни за обяснение спрямо децата - аз поне не знам как бих обяснила на две - три годишно дете защо от прозореца на стаята си вижда двама чичковци, които са се притиснали страстно. В интерес на истината мисля, че като цяло разголените страстно тела не са много подходящи за билборд от гледна точка на нормалното израстване и възпитание на едно дете. А при положение, че именно на малките разчитаме да доведат обществото ни до по-добро положение, трябва да се стараем да възпитаваме в тях едни стойностни, възпитани и най-вече толерантни личности.

Кучета и котки може,а прасета не може.

педерасти мръсни, ай налягяйте си парцалите, че аман от вас, то бива бива наглост ама нямате край педали скапани

Аман от педали ...

МАМКА ВИ МРЪСНИ ПЕДАЛИ! ШЕ ВИ СПУКАМ ОТ БОЙ! ШЕ ИЗБЪРША ПОДА С ВАС ГНУСНИ ПЛЪХОВЕ!!!!!

МАМКА ВИ МРЪСНИ ПЕДАЛИ! ШЕ ВИ СПУКАМ ОТ БОЙ! ШЕ ИЗБЪРША ПОДА С ВАС ГНУСНИ ПЛЪХОВЕ!!!!!

МАМКА ВИ МРЪСНИ ПЕДАЛИ! ШЕ ВИ СПУКАМ ОТ БОЙ! ШЕ ИЗБЪРША ПОДА С ВАС ГНУСНИ ПЛЪХОВЕ!!!!!

педерасти мръсни, ай налягяйте си парцалите, че аман от вас, то бива бива наглост ама нямате край педали скапани

Твърде подробно е отразено някакси, а модераторе!?

Аман от педераси бе...

МОГА ДА РЕША ПРОБЛЕМА С МАНГАЛИТЕ И ПЕДАЛИТЕ МНОГО ЛЕСНО.......

Гейска работа - по-точно педалска. Само за ебане мислят. Де да бяха нашите педали като европейските...

Педерастите и лесбийките - на сапун!

Престанете да си размахвате гнусните, гадни задници. Уроди гадни!

НЕ ИСКАМ ДА ВИЖДАМ АЗИС ГОЛ! ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ НА КОЛ!!!!!

Ами първо: Азис е с гърди на плаката - малко отвъд проста хомосексуална еротика а....? И второ: Рекламите на водка и отварячката насред бюста на чалга певАчката с еопитва да ти продаде продукт - водка, бира, кола и пр. Чрез тези плакати Азис иска да ти продаде стила си, поведението си, морала си. Няма виден друг продукт. И може би затова всички скачат на сексуална тема - защото рекламата не оставя никакво друго усещана освен усещането за секс.

Ей тия гадни мазни педали само могат да бучат. Малоумни ли са - противни са на повечето нормални хора, има ги, факт е, но не е нужно да се показват публично. То има и такива дето ядат лайна и си пикаят в устите - утре и такава снимка ли да очакваме - нали и те имат права ? Тъпаците от джемини не правят разлика между гнусен педал и нормална красива жена, но повечето от нормалните хора правиме, и естествено сме против тази показност. Абе не станаха ли много нахални тия педали - дадоха им права, организации, пари, разбиране и др. - какво още искат - да ни мушнат ли ? жалка нещастна измет ...

БРАВО! БРАВО! БРАВО НА ДЖЕМИНИ! РЕКНАХА ЛИ ВИ ГО ЛИЦЕМЕРИ НЕЩАСТНИ!

Азис е издал нов албум, а този шум е за стимулиране на продажбите.. толкова сме елементарни и лесни за провокиране, че чак ме е срам!

Педерастията (както и безразб. хетеросексуални връзки) е тежко разстройство и не бива да бъде натрапвана. Ако Азис се целува с мъж, то нека да го прави в дома си и срещу това никой не протестира. Лично аз намирам замърсяването на общ. пространство с реклама на педерастия, правена от циганин като лична обида. По същия начин бих приел плакат с asshole - има такова нещо, ама защо някой трябва да ми го слага пред очите всеки ден ? Иначе човекът има хубав глас, това е ясно.

Гейчетата ги пращаме директно в казана. Тези като Азис - за по-дълго.

тъпото цигане отново си направи успешна реклама.

Нещастни и гнусни хора са гейовете.Трябва да се забрани със закон пропагандирането на низките им страсти.

Ami tova za folk-kuklutrata e viarno; Az napylno podkrepiam Gemini- kak taka za goli folkpevici mozhe, za reklamata na Flirt (koeto e chisto porno)mozhe, a za Azis- ne mozhe?! Az lichno prepodchitam reklamata na vodka Flirt, tam mazkite sa strahotni; Azis ne mi haresva osobeno, e cweluvkata mu s kitaeca me tovrahstava; NO tova ne znachi, che triabva da imame dvoini standrti

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

gazovi kameri

Злобата яде човеците... вие сте езядени драги коментаторие. Няма нищо човешко у вас, освен може същата тази злоба... Или просто завиждате, че те имат смелостта да са това, което искат да са, а вие нямате смелостта дори да мислите?

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Педераст да си, е срам и позор за семейството и за обществото. Отвръща ме да гледам мъже да се целуат. А педалите са най мазните хора, ако могат да се нарекат така. Отвръщава ме тяхното педалско поведение.

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

ВСИЧКИ ПЕДЕРУНГЕЛИ И ЛЕСБИАНКИ ДА СЕ СЪБЕРАТ И ДА СЕ УТОЧНЯТ БАРЕМ ЗА КАКВО щЕ СЕ БОРЯТ... щОТО НАЛИ СА ГОЛЕМИ БОРЦИ ЗА КАКВО ЛИ НЕ, ТА ДА РЕШАТ СЕГА ЗА КВО щЕ СЕ БОРЯТ..БОРЦИТЕ ЗА ПО-ГОЛЕМИ ВИБРАТОРИ И ЖЕНСКИ ЦИЦИ НА ГОЛ Х-УЙ.. А ИНАЧЕ В НОРМАЛНИТЕ ДЪРЖАВИ НИКОЙ НЕ ГИ ЗАБЕЛЯЗВА ТЕЗИ ПО-ОСОБЕНИТЕ, щОТО ТЕ/ПЕДЕРУГИТЕ И ЛЕСБИАНКИТЕ/ НЕС И ВРАТ ОНАЯ РАБОТА НАВСЯКЪДЕ ПО ОБщЕСТВЕНИ МЕСТА, С РАЗНИ ПРЕТЕНЦИИ, А ЖИВЕЯТ КАТО ДРУГИТЕ ГРАЖДАНИ-НОРМАЛНО И НЕНАТРАПЧИВО.. НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ , ЧЕ ТУК ИДЕ РЕЧ ЗА БЪЛГАРСКИ ПЕДЕРАСИ, А НЕ ЗА ГЕРМАНСКИ ГЕЙОВЕ, ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ЧУДЕТЕ... ПРОСТО ГИ ИГНОРИРАЙТЕ.. ТАКА ИМ ПРАВИТЕ УСЛУГА..