Коментари - Убит и ранени при масов бой във варненско село | dnes.dir.bg
назад

Убит и ранени при масов бой във варненско село

26-годишен мъж е бил застрелян, а други двама са настанени в болнично заведение с опасност на живота след масово сбиване във варненското село Чернево.

Обратно в новината

Коментари - Убит и ранени при масов бой във варненско село | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Цигани-мюсюлмани. За пари тая паплач какво ли не прави. Варненци изметете тоя боклук от града си, а после може и с ТИМ да се захванете.

ЧАКАМЕ ПЪРВО ВИЕ СОФИЯНЦИ ДА СЕ ВДИГНЕТЕ СРЕЩУ ПРЕСТЪПНОТО ПОЛИТИЧЕСКО СТАТУКВО И ДА ЗАПОЧНЕ ИСТИНСКА, А НЕ МНИМА ПРОМЯНА У НАС, А НЕ ДА БЪДЕТЕ ПРИСПИВАНЕ С НЯКОЙ ЛЕВ ПОВЕЧЕ.

Май се започват тренировките за правене на "кюфтета"? Както вече бяхме уведомени от млад представител на "малцинството".

Интересно, откога във Варненско има роми - мюсулмани. Доста радикални и излъчващи омраза изглеждат някои.

Чете ли статията? Там пише че се бият цигани християни. Относно това какви са циганите, гледайте 'Живота на Пи" много показателен филм за живота и традициите на циганите....

Форума не е място да се обяснява човек на дълго и нашироко да се обяснява. Ама.. Прочетох статията, и видях уточнението. А то е направено, защото явно в района има и доста роми-мюсулмани. Та се сетих, че преди много време, говореха, че там са предимно копанари, а наскоро като бях в тоя район попаднах на роми-мюсулмани. Говорят с теб, а се обръщат на другата страна и нареждат тихо нещо на турски, по погледа и държанието става ясно какви са им мислите. Та това ме провокира да коментирам по този начин. А докато се мислим за умни, а другите за тъпаци , един ден всички ще разберем ,че е прекалено късно. Трябва да ни е ясно ,че толерантното съжителство се постига трудно , а като се изгуби много хора ще платят скъпа цена.

В СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ЮЖНА ИМА МНОГО ЦИГАНИ С МЮСЮЛМАНСКИ ИМЕНА, ЗНАЯТ НЯКОЯ ДУМА ТУРСКИ И НЕ СА МНОГО ПРАВОВЕРНИ. ДАЖЕ ПРИ НАС ВЪВ ВАРНА ПОВЕЧЕТО ЦИГАНИ И В ДВЕТЕ ИМ МАХАЛИ В "АСПАРУХОВО" И БЛИЗО ДЕ ЦЕНТЪРА СА С ТУРСКО- АРАБСКИ ИМЕНА. И В ЗАКЛЮЧЕНИЕ ЩЕ ДОБАВЯ, ЧЕ СА СИ ДОСТА ДОЛНА И ПРЕСТЪПНА ИЗМЕТ.