Коментари - Кастрират всички улични котки в Пловдив | dnes.dir.bg
назад

Кастрират всички улични котки в Пловдив

Всички улични котки в Пловдив ще бъдат кастрирани. Това решиха днес общинските съветници.

Обратно в новината

Коментари - Кастрират всички улични котки в Пловдив | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Който посегне на котка ще умира в адски мъки ! И това си заслужава !

имате ветеринарен институт, а пълно с кучешка тения и кучета- По-добре ликвидирайте бездомните кучета. Няма друг начин за съжаление.

Много ми е интересно как точно ще хващат котенцата? Кучетата е по-реалистично да се хващат... Ама котките? Ако все пак успеят да ограничат популацията (няма да успеят, защото хората ще си хвърлят нежеланите котенца на улицата), как точно ще ограничат популацията на мишките - и тях ли ще кастрират?

има си узкуствени примамки, направо си влизат в клетката като все едно всеки ден го правят. И после ръц и до там, незнам как на женската ще направят кастрацията като е порнат и не заздравеят раните. ИЗОБЩО ТОТЕВ И ОНАЯ ПАПЛАЧ ОБЩИНАРИТЕ НЯМАТЕ ЛИ СИ ДРУГА ПАБОТА ЧЕ ДО ТАМ Е ДОКАРХТЕ?

БРАВО МАЛОУМНИЦИ !

Вие серозно ли си мислите че популацията на мишките и плъхове има нещо общо с уличните котки? Сигурно на 20 котки я има я няма една да ги гони по някъв начин. Закво да се хабят като пред блока им дават гранули или остъци.

ко се чудиш че някои хора могат да мислят, а ти си забравен от господ.

Не разбирам логиката ДА СЕ УБИВА Оставете животинките на мира, не пречят никому, напротив, носят красота, разнежват загрубелите ни души, полезни са както за хората, така и за околната среда.

Аз прочетох кастрация, това смърт ли значи, без ирония питам? До колкото знам ще ограничат размножаването им, какво лошо от малко контрол?!

според теб ? Например се резват топките и после раната какво става с нея. Ако искаш пробвай де, а на женските незнам как ще я докарат.

Само така тотев ти си нашия човек ТРЕПИ НАШИТЕ НАЙ-ГОЛЕМИ ВРАГОВЕ. СЛЕД ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ ЩЕ ТЕ ВЪЗДИГНЕМ В РАНГ ЦАР НА ПЛЪХОВЕТЕ.

А след котките следва мишки и плъхове. От там бълхи, зарази и епидемии. Много умно. Пловдив без котки е като тяло без душа.

Мяуу, това майтап ли е?! Денем спя, нощем мацки ловя. Де'ш ма фанете няма ви редя.

Нищо няма да кастрират-само ще откраднат (пак) едни пари. Да бяха кастрирали мургавия си електорат !

Много си прав,брато!!!

kastriraite tezi deto si izostavqt bebetata I decata - ostavete jivotnite na mira!!!!!!!!!!!!

Уличните котки, както птичките и растенията, са невинно украшение на нашия град. Котките живеят тук хиляди години преди нашите управници да дойдат от селата. Уличните котки допринасят за чара нашия град повече от асфалта на г-н Тотев, който след няколко години ще се превърне в прах. И за разлика от асфалта, не ни струват милиони - най-много понякога някой небогат човек да им купи пакетче котешка храна.

Това трябва да стане и във Варна. Центъра вони на котешка урина.

А сигурен ли си ,че урината е котешка?

Ко?!? Не!!!

Много ми хареса това. Елате и във Видин.

Само дано не решат, че и врабците пречат, че тогава страшно ще стане. На котката и се виждат камбанките, ама на врабеца- нъцки.

Те врабците от самосебеси изчезват. Вече са с доста намалена популация. Гугутките са почти изчезнали, Човекът е най вредното същество. Около него оцеляват само плъховете и хлебарките.

Видяла жабата че подковават вола и тя поискала. Та и тук Пловдиската община решила да се подкове. В други държави отглеждат, соколи, котки, змии и др. животни за да се борят с вредните гризачи и вредните птици, тук миризливите общинари на ГЕРБ решили че котките им пречат. А ВЕ ОБЩИНАРИ ТИЯ БУТКИ ДЕТО СА Д. ПЕЕВСКИ ТЕ НЕ ПРЕЧАТ ЛИ НА ХОРАТА ПО СПИРКИТЕ ? ДНЕС ЕДВАМ СЛЕЗНАХ ОТ АВТОБУСА. НА ВСЯКЪДЕ СЛОЖЕНИ КЪДЕТО НАЙ-ПРЕЧАТ.

койт отрепи котки умира доста мъчително. Котките им виновни хаха. Всимчки котки които хванаха край нашия блок след като ги върнаха изглеждат зле и бих казал че сека точно са заразени и пълни с паразити. Егати общинарите.

Я да не пипате котенцата, че като ви подхвана!!! Какво са ви виновни котките?!?!?!

Трепане требе, нема как.

Мяу трепане и после трепане на плъхове и мишки? Логика, логика...

Hari

Ноу си тъп. Има 10 000 котки, а популацията на мишките тази година за Пловдив е сигурно 2 милиона. логика . хаха

Ти сериозно ли мислиш че котките правят нещо на мишките? Камоли на плъховете. То вече плъховете гонят котките!

Умно село.

що ли па да не почна от тебе , плъх крастав ?

оставете котките на мира, че да не се наложи после да изтребвате плъхове и мишки!

Какви са тези данни не знам, но около нас има 7-10 кучета, част от тях доста едри. Вечер яко лаят, през лятото става по-зпе и нощем няма спане. Дайте съвет, класически си има идиоти, които ги хранят и управия няма?! Със сигурност няма да навредя физически на животните, но се превръчщам в затворник в собствения си дом/блок. По-добре котки от кучета, те не са пряко опасни за човек при нападение - щом това предпочитам лоша работа. За болести не ми се говори. Моля умници с мохабети тип - мамини душички и живи същества, да не се включват. Живеем в 2015г и мога да е боря с плъховете и по друг начин!

По-добре котки, отколкото побеснели песове.

котки,отколкото откачалките дето ги хранят