Коментари - Бой и арест след неправилно паркиране в София | dnes.dir.bg
назад

Бой и арест след неправилно паркиране в София

Софиянец твърди, че е бит от полицаи след неправилно паркиране край Женския пазар. От МВР заявиха, че мъжът се е държал арогантно с полицаите и е задържан.

Обратно в новината

Коментари - Бой и арест след неправилно паркиране в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

е има държави, където убиват с камъни. За накои булгаристанци - това е нормалната държава....

Само не ми е ясно как двама полицая ще са го "налагали със всичка сила" и тоя ще е със всичките си зъби, че и ще се хили. При един наистина здрав бой от двама човека щеше поне веднъж да е губил съзнание, а вместо да се хили щеше да изглежда като картина на Пикасо в муцуната. Да не говорим, че нормална храна сигурно след месец щеше да опита. Хайде в една Гърция, че е най-близо вземете и оспорвайте нарушение да видите какво се случва.

Склонен съм да вярвам на пияницата от снимката.

Това е значението на прозрачността и свободата на словото. Сега всеки може да пише каквото си измисли, дори и най- невероятната версия ще бъде подкрепена от анти- свинете, а полицията обвинявана във всякаква малоумност, която може да сътвори. Но и дира ги бива "Разказа на бития". Добре. Истерията със студентката може да се поизцеди още доста...

... и кат се събудих, гле'ам станал съм Рамбо и кат' ги почнах тия куки, та ги спуках от бой, ей че ми дават акъл къде да си паркирам голфо, мани...

Кретен!

Като всеки уважаващ себе си адвокат имаш дар словото да излееш всякаква помия и глупост, в радващ плиткоумниците вид... И да те уведомя- свиквай. И по- зле ще става. Полицаите не ги карат от Марс, а от същото това, Вашето общество ги набираме. ВИЕ сте ги формирали като личности, и ВИЕ до голяма степен ги формирате като полицаи. В същата тая система работят, НА която ВИЕ избирате ръководството. Сега си прави САМ извода кой е по големия боклук...

Браво! Герой! Като си толкова начетена ушанка, за "Злоупотреба със служебно положение" чувал ли си? Или в изпитите за викане на "ура" при превземането на бункери го нямаше? А за сметка на това добре си усвоил неписаните устави на армията- колективни издевателства и саморазправа, извършвани от верните кученца, за да не си цапаме сами мъжките началнически ръчички... Виж там пак за хромозомите...

Готино заглавие, следствие и съд да отпадат, всичко е ясно и без тях! Ако не е фейсбук, дира да е фалирал без толкова важни новини!

Очевидно не са те пребивали погрешка.

Всички, които нарушават закона, трябва да бъдат санкционирани. По улиците пъплят хулигани, които смятат, че "морето им е до коленете". Разни разлигавени, разглезени типове трябва да си знаят мястото и полицията да има права да действа както в САЩ. Хайде стига сме се жалвали. Вижда се докъде я докарахме с тази "демокрация". Но хубаво ще е полицаите да имат и камери, които да освидетелствуват действията им.

Явно не са те спукали от бой достатъчно,хем нарушил закона за движение,хем се жалва,малко им е боя на таква.

МИ ДА БЯХА ГО ГРЪМНАЛИ И С РАКЕТА!! ТАКАВА НАГЛА ПАСМИНА НЕ НИ ТРЯБВА! ЗА ТЯХ И ЦИГАНИТЕ ЗАКОНИТЕ НЕ ВАЖАТ. ТРЯБВА ДА СЕ ВЪВЕДЕ ИСТИНСКИ ТЕРОР ЗА ТАКИВА И ДА НЕ МИ ТЪРСЯТ ,,ПРАВАТА НА ЧОВЕКА,, ПОСЛЕ!

Ако е вярно че полицаите са почнали да бият наред за провинения от това ниво досега трябваше циганите да са наддали такъв вой, че за нищо друго да не се говори в държавата. Това е начина да се сложи в ред цялата престъпна пасмина, която скапва всичко. Обаче трябва наистина да се бие наред - от женския пазар до парламента.

Преди няколко дни влизам в ОМВ в дружба, откъм Димитър Списаревски, отдясно паркирали коли в посока бензиностанцията, а насреща едно лайно с дрислата си с едно наср.но ауди навлезли в уличката. Лайнето не отстъпи, а аз чак после се усетих, че той има знак забранено влизането, ама и знака е сложен на Б-страна. Та върнах аз да се разминем, като трябваше и малко да поизляза на главния път. Гати наглите хора има - хем нарушават закона, хем място да им правиш, пък ако не ти дигат гири. Ми следващия път гася колата и да викам полицията да ги видят къде карат! Бастуни!

Много ясно, че ще ги бият. Заради тези изроди около женския пазар най-старата част на София е като кофа за боклук. Имотите се обезценяват главоломно, а това са стари сгради паметник на културата! Там е пълно само с измет и тоз юнак с голфа не е по- разлен!

Министъра да им потърси отговорнос на съд биха момче блиэак на Плевналиев,сега бой пред 30 човека като эверове не като полицаи

В Щатите след една гонка, заловения го бяха налазили кой с фенер, кой с крак, даже ги бяха снимали от хеликоптер при ареста, но май нищо не им се случи на униформените!

Законите са да се спазват. Сигурно за тези хора е нищо сериозно да се застреля човек на улицата за паркомясто.

Не е вярно, това което си написал. Знака "забранено" е за малката ( 3 метра ) отсечка от бензино колонките до завойчето към мивките. Следващата отсечка, където са ти задръстили пътя паркираните коли е разрешен. Ти си нямал място, кеде да минеш а не излизащата кола. Ти си му препречил пътя.

точно така е

"Аз знаех, че съм нарушил закона, но не бях съгласен" Е, не е ли нагъл тоя?!

Ама и много усмихнат... Май не му е стигнал боят,а?

Да, ежедневно, що? Не ми е навик да карам в насрещното, някак опасно най-малкото ми се струва.

"...знаех, че съм нарушил закона, но не бях съгласен, че е нещо сериозно." - нямам думи - това трябва да замени девиза над входа на Народното събрание и да влезе в химна на България.

Е няма оправия! Хем така хем онака. Как да стане бе младеж, като не спазваш законите!!! Има си правила и като не спазваш ще те бият, че може да се появи някой друг с пистолет и да те гръмне за парко място. СПАЗВАЙТЕ ЗАКОНИТЕ, като ние не си ги спазваме няма как да очакваме циганите и бежанците да ги спазват.

Сега като дойдат герберистите с техните момчета от патриотичния фронт този побой ще ви се струва като пионерска закачка.Тези изроди наречени полицаи са постоянно в тези входове и чакат на гюме, да пребиват когото им падне.Те са от така наречената прикрита жандармерия за следене на бежанците които там са бол.Но понеже бежанците си плащат за да не ги закачат, те отчитат дейност като млатят кого кадето сварят.Там няма денем няма нощем.Беят на ред.Да не говорим че там има една шайка престъпници от общинска полиция която трабва да пази пазара от джебчии и търговци на нелегални цигари.За тях да не говорим колко много са намазани.Къде им е министъра Бакалов дето дсичко му е ясно да отиде на една внезапна проверка?????

KaiRen

А пък според мене човека се е усмихнал щастливо за фотото, щото си е докарал слава през ФБ. Ама нарушил законите? Че те от кога са задължителни??? Не бяха ли пожелателни? Какво толкова сериозно лошо бил направил? Ама ченгета са лоши, защото са го хванали! Малко му е боя, дето си го е изпросил. Още е трябвало, ама не са го били, а са го осмирявали. Ченгетата са женчовци и не могат да се бият!

В интерес на истината и аз това си мислех за знака, но все пак питах и на бензиностанцията, а от там ми казаха, че изходът е само откъм Цветан Лазаров! Ако улицата е двупосочна, да аз съм в насрещното, а паркиралите отстрани са за санкция. А образа отсреща е бил доста неколегиален - едно да връщаш назад в кръставоще, друго е да върнеш по уличка, а и движение назад в кръстовеще се води непозволено!

Интересно ми е кой наистина знае как стоят нещата с този знак!

Все ми се струва, че походът срещу полицията е организиран - съблечено момиче, бит софиянец и разни други герои в тв предавания и във Фейсбук. Защо ли - защото полицията си позволява да протестира, представете си...

Чудя се от къде се нароиха тези с аудитата и други автомобили все висок клас, пък всичките до 29г. младежи все безработни, родителите им все без доходи и къде ходят на работа тези ,че и аз да отида , и защо все им се разминава като нарушат закона ?!!!

заслужил си пердаха.

Нагъл салтак с голф леелеее да не повярваш... Тоя като го гледам и аз бих го ударил... Малко са го били.

Работят в еврофутбол, или по-скоро киснат там или по други кафета!

Паркирал неправилно, ок. Трябва ли да го пребиват? Казал или не някоя дума, полицаите нямат право да упражняват физическо насилие без изключителна наложителност. Нека се изземат записи от камери, ако има в района и ще се разбере истината. Обаче като си помисля, че същата тази милиция ще трябва да ги разследва.... Нека ги покажат публично, за да няма съмнение кой крив и кой прав!

Приятелю, не бях чувал за тези императори - Медий, Статий...

само като му видя селската муцуна на дебил запалянко и с адидаса и просто няма как да не е нарушил закона и да не се е заяждал с столичните полица. Селяни тука, софиянци, искаме да живеем спокойно и да си работим това което работим на спокойствие. Правете си простотиите по родните села, там си паркирайте където си искате, тука няма да правите така, ние искаме ред и спокойствие иначе няма кой да ви плаща мижавите заплатки и пенсии и прегледи, ясно?

А ние, читателите на тази новина как би трябвало да реагираме? Защото нито съм бил там, нито знам кой прав и кой крив. Има полицейски държави, където полицай значи гък да не можеш да кажеш. Откъде да знаем, че това не е кампания срещу полицията като цяло? Или е озлобление на полицията срещу пенсионните реформи и полицаите са леко изнервени?... Или пък този е човек - който се мисли над всички останали - защото такива в България бол? и защо да спазва правилата дори и ако е в нарушение и наистина не се е подчинил на полицаите? Кой крив и кой прав - има си органи да решават по казуса.

Надявам се и на теб да ти хвърлят един кютек та да се научиш, че има правила. Всеки ден карам и най-много ме изнервя огромния брой наглеци на пътя. Трябва глобите за такива "дребни" нарушения да са по 2000 лв. та да ви озаптят.

Дори да ги псува, да им крещи - закопчават го и толкова. После го съдят - хулиганство, нарушаване на реда и т.н., отделно от пътното нарушение. Ама да се съберат няколко души /полицаи от близките кафенета/ и да бият сам човек си е чиста ккомплексарщина и превишаване на правата.

ахахахаахаха

Mинистарът да потарси отговорност от всики нарушители беээначение чии роднини са законите са эа всични

тия полицаи вместо да бият хората, да отидат на пазара Димитър Петков и набият и приберат циганките дето продават цигари нелегално.

Дано и ти да си го "заслужиш" в най-скоро време.

А я обясни защо за неправилно паркиране вместо глоба този мухльо отнася побой? Каквото и да е нарушил, униформените тюфлеци нямат право да го пребиват! Но като държавата е такава - за неправилно пресичане те стрелят, за паркиране те пребиват униформени...

Петърчо, законите и правилата трябва да се спазват, включително в Абсурдистан. Или за такива като теб закони не важат.

Искаме от българските полицаи следното: да се заемат наистина с престъпниците в страната ни - а именно - наркотрафиканти, наркоразпространители, контрабандисти, крадци на цели банки, крадци на ток, вода, тези, които изтормозиха горките старци по селата и чак тогава с такива хора като този....

И с какво неспазването на закона от страна на бития оправдава неспазването на закона от страна на полицията?