Ути Бъчваров готви благотворително във Варна
Водещият на популярното кулинарно предаване "Бързо, лесно, вкусно" Ути Бъчваров направи опит за рекорд във Варна.
Обратно в новинатаКоментари - Ути Бъчваров готви благотворително във Варна | Днес.dir.bg
Коментари
Има смисъл във въпроса ти, въпреки минусите? Не разбрах само как ще се събират средствата.
Този съм имъл нещастието да го видя на живо. Мога да ви оверя, че няма нищо общо с това което гледаме по телевизията. Без обноски и надменен, пълна противоположност. Ненавиждам фалшивите хора.
Неприятен ми е и на мен, без да съм го срещал. Но от една случка, която ми разказаха. Отишал облия Ути в Лъгъ, местност в севлиевския Балкан. Качил един кон и тръгнали, двама на конете за х.Мазалат. Върнали се в Лъгъ и коня му умрял. От преумора. Уморил коня дебелака.
Ще има поставени касички и който вземе боб чорба и хляб ще пуска в касичките сума, която може да дари. По този начин ще се събират даренията.