Коментари - Четиризнаци се родиха във Варна | dnes.dir.bg
назад

Четиризнаци се родиха във Варна

Четиризнаци са се родили във варненската АГ-болница, съобщиха от лечебното заведение.

Обратно в новината

Коментари - Четиризнаци се родиха във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Една корекция към журналистите..време е вече да спрат да пишат глупости! Няма такива термини като четиризнак и тризнак! Близнак идва от думата близост, така че независимо от броя на плодовете те са...тройка близнаци, четворка близнаци и т.н

Прекрасна новина! Честито, здраве и сили на щастливите родители! И дано само не ги кръстят Изаури, Лоренцовци и подобни :) !....

Дано да са българчета! Другите не ме вълнуват!

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЕБОЦИ И РОДИТЕЛИТЕ ИМ! хУБАВА И КРАСИВА НОВИНА. дАЙ БОЖЕ ТАКИВА РАДОСТИ!

Браво! Да са живи и здрави бебоците, а на мама и татко - сили и здраве, за да си ги отгледат! А как ще се казват?

Браво ! Да са живи и здрави!