назад
Четиризнаци се родиха във Варна
Четиризнаци са се родили във варненската АГ-болница, съобщиха от лечебното заведение.
Обратно в новинатаКоментари - Четиризнаци се родиха във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Една корекция към журналистите..време е вече да спрат да пишат глупости! Няма такива термини като четиризнак и тризнак! Близнак идва от думата близост, така че независимо от броя на плодовете те са...тройка близнаци, четворка близнаци и т.н
Прекрасна новина! Честито, здраве и сили на щастливите родители! И дано само не ги кръстят Изаури, Лоренцовци и подобни :) !....
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЕБОЦИ И РОДИТЕЛИТЕ ИМ! хУБАВА И КРАСИВА НОВИНА. дАЙ БОЖЕ ТАКИВА РАДОСТИ!
Браво! Да са живи и здрави бебоците, а на мама и татко - сили и здраве, за да си ги отгледат! А как ще се казват?