Коментари - Готови са 8 700 кв. м нови тротоари във Варна | dnes.dir.bg
назад

Готови са 8 700 кв. м нови тротоари във Варна

През последните няколко месеца община Варна изгради 8 700 км. м. нови тротоарни площи. Общата стойност на инвестицията е за близо 987 000 лв.

Обратно в новината

Коментари - Готови са 8 700 кв. м нови тротоари във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тези плочки да не би да са със златни нишки та струват 113.448 лв. на кв.метър.Най-скъпият гранитогрес не е с такава цена да не говорим за качеството и разкашкването след една година стават на юфка.Качете договора в сайта на Общината за да видим за какво плащаме г-н Кмете.

То да е само цената, ами тяхното поставяне?.Фортовете на обувките ми стават на г..........з от постояните удари в тротоарните "вълни"

Крайно време беше за това. Но да се прекрати паркирането по трутоарите. До у-ще " Ив. Рилски" има заведение за бърза закуска, редовно зареждащи микробуси се качват върху плочките, не само са натрошени, но някои вече липсват. Освен качествена работа, трябва и малко съзнание за съхраняване на придобивките.

Толкова струват защото ги набиваха с валяк. Да плочките се набиха с валяк. Валяк!

Не златни нишки а дебели корупционни схеми са играли и за какво вижте бул.Република бордюрите са на каша, плочките пред Черно море също тръгнаха идр. стават опасни ще си изпучупим кракат за тази скъпа цена която плащаме.

Защо тротоара на ул."Державин" се подновява само в тази отсечка около училището, а не изцяло между "Сливница" и "Цар Освободител"??? Учениците и останалите граждани ще стигат до обновения участък по разбитите тротоари...

Ей мама му стара, каквото и да се направи все ще има някой да плюе отгоре! :)

Каним редактора на "новината" да се разходи 2-3 пъти по новите тротоари от бившата "Валентина" до хотел "Черно море" и после със счупени глезени пак да седне да пише за героя на Варна ...

Уважаеми X навярно имате интерес да бъде така без забележки и да си получавате паричките, но в цял свят се плаща за това за да е като хората, а не през пръсти и на световни цени - е никъде го няма освен при нас и затова тънеме в мизерия и нищета.

...гледах, че ги набиваха и с гумен чук. Гумен! Голям! ;)

Предпочитам да чуя от съседите, че са им оправили улицата отколкото да чета новини - а всъщност промените да са незначителни!

гледал си I-ва серия, във II-та беше валяка. Чакай да видиш III като се самонапукат след пек и студ

Съгласен съм с теб колега.Най - неграмотно поставените плочки които в цяла Варна са точно там. Всичко е на възвишения и падини. Чудя се с какво да го сравня, но просто не мога. Който иска да остане без думи да мине от там... Не че защитавам Кирил, но толкова некадърен ремонт по негово време не е имало...

Интересно колко години гаранция им дават на тези тротоари?! Дано не са като софийските, при които след по-малко от година плочките започват да се саморазпадат ... И всяка година си сменяме плочки ... Липсва какъвто и да е качествен контрол ... Важното е да се вътят парите! Жалко ...

и на Алея 1 да бяха запълнили кратерите, еша си нямаше да имат.