назад
Варна посрещна ветроходите от ”Тол Шипс”
С духов оркестър и много овации бяха посрещнати във Варна двете български баркентини, които се завърнаха от участието си в международната регата "Тол Шипс".
Обратно в новинатаКоментари - Варна посрещна ветроходите от ”Тол Шипс” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Видя се, че българите могат! Способни хора сме! Само ни дайте възмажности! Не ни гонете в чужбина. А преди 15-тина години искаха да продават "Калиакра". Помните ли?
Не е само Морската гара, Димов... :-)
Поздравления за ветроходците и за тези които ги поддържат! Завиждам на Варна за Морската гара! Хората от "най добрият" град за живеене нямат свободен достъп до морската си гара , заради една "държавна тоалетна" , и приказки от рода "граница на ЕС". То и плажът в Бургас е граница на ЕС!