Коментари - Курортът ”Константин и Елена” откри новия сезон | dnes.dir.bg
назад

Курортът ”Константин и Елена” откри новия сезон

През това лято в курорта "Св.Св.Константин и Елена" очакват ръст на гостите от Германия, Полша и Белгия.

Обратно в новината

Коментари - Курортът ”Константин и Елена” откри новия сезон | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Публикуваните снимки са от различни предходни години и са с покойния митрополит Кирил. От новината става ясно, че знаете името на новия митрополит, но явно не и как изглежда. Жалко....

Това вече е друго. Благодаря!

Открили сезона - грънци! Там има един открит обществен минерален басейн, на които не е правн ремонт от 50!!!г. Всичко е очукано, олющено, стените на басейна са напукани, плочките изпотрошени, душовете са окаяни, за тоалетните - да не говорим! Чужденците се подиграват! Но цените - цената е 10лв.! На тия няма ли кой да им отнеме концесията! Ама как да я отнеме - нали тимаджиите пърдят в едно гърне с управляващите! Срам и позор!