Коментари - Камери ще дебнат зрелостниците във Варна | dnes.dir.bg
назад

Камери ще дебнат зрелостниците във Варна

За първи път тази година във всички 47 изпитни сгради във Варна и областта е монтирана система за видеонаблюдение по време на матурите.

Обратно в новината

Коментари - Камери ще дебнат зрелостниците във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

за пореден път доказваме че живеем в държява от измамници и се почва още от училище та да се стигне до парламента.за какво и са камери на изпити в една нормална държава?

Да сложат камери в селата около Варна, че всички знаят, че там матурите се ревашат на дъската, а учениците само преписват отговорите. Питайте преподавтелите в елитните гимназии колко такива "отличници" има при тях.

"... матурите се РЕВАШАТ на дъската ..."! Много хубава и оригинална дума! Местна ли е?