Коментари - 4 коли ще возят хората с увреждания за вота | dnes.dir.bg
назад

4 коли ще возят хората с увреждания за вота

Община Варна ще осигурява специализиран транспорт за превоз на хора с физически и зрителни увреждания до определени секции в деня на изборите на 25 май.

Обратно в новината

Коментари - 4 коли ще возят хората с увреждания за вота | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

В Германия на всеки гражданин по адресна регистрация от Общината изпращат писмо, с което го приканват да гласува, питат го дали има нужда от помощ и дали, ако е трудноподвижен, има нужда от формуляр за гласуване от вкъщи с писмо, което се изпраща малко по-рано. Къде сме ние, къде са те?

Даааа, за изборите се сещат за транспорт на инвалидите, акогато се налага за лекарски преглед или болница единствено с платени превози става.