Коментари - Граждански патрули погнаха джебчиите във Варна | dnes.dir.bg
назад

Граждански патрули погнаха джебчиите във Варна

Варненци подеха акция срещу джебчийките в града. За набезите на мургавите крадли дебнат патрули от доброволци, които се организират в социалните мрежи.

Обратно в новината

Коментари - Граждански патрули погнаха джебчиите във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Предлагам по спирки, автобуси от обществения транспорт и НЯКОИ ГОРЕЩИ ТОЧКИ В ГРАДА да бъдат инсталирани паник бутони с абонамент към някой от частните сот дружества. При залавяне от служителите на някое от лицата да бъдат предавани в полицията и т.н. Така няма да разчитаме на държавата, а и частния сектор ще има своя принос за сигурността в града.

Това е майтап, нали? Мисля че Крумовият закон изпълнен на място ще е най-добре. Няма смисъл да се ангажират полицайте, защото си имат достатъчно работа хората.

На коментарите, които са "етнически нетолерантни" слагам +.

Поздравление ! Майка ми беше ограбена- скасаха й златните бижута посред бял ден ,най-нагло на бул. Сливница точно пред входа на касите за плащане на ток и вода. Оказа се , че не е единствената потърпевша . Възмутена съм, кражбите във Варна зачестиха и направо да те е страх да си сложеш златно синджирче или др. бижу. Накъде върви Варна......крадци, бездомни кучета и много бездомни хора- за съжаление....

групата в фейса трябва да е "Удави джебчийка, спаси турист!

браво,да сте зиви и здрави.дожде времето да се сабудим и да не чакаме някож да ни оправи.мозем и сами да си помогнем.

За съжаление братя българи полицията бездейства защото няма политическа воля. Нали знаете че точно мургавия електорат гласува под строй за който си плати. Арестуват ли ги, веднага правозащитни организаций ще обвинят държавата в нарушение на човешки права... Затова като дойдат избори, ходете гласувайте за който си изберете. Но не и да седите в къщи и да се оплаквате. Само ние можем да променим нещата. Нито САЩ, нито Русия ще ни оправят...

Викаш да си изберем от пет лайна, онова което ни е най-по мерак: кеф ти рядко, кеф ти сухо..., това казваш е изхода. Да е и тъпанарите, да е.

Пич не забърквай полицаите с цигански електорат. Ръцете им са вързани за съжаление.

Най-добре е да се гепят на място от пострадалите и да им режат пръстите с лозарските ножици. Тъй никога повече нама да могат да крадат.

КРАДЛИТЕ ГИ ПОЗНАВАТ ВСИЧКИ ПРОДАВАЧКИ НА ГЛАВНАТА. ТЕ СА ПРЕДУПРЕДЕНИ ОТ ТЯХ, ЧЕ АКО СЕ ОБАДЯТ ЩЕ ГИ ПРЕСРЕЩНАТ И ЩЕ ГИ БИЯТ. ПРОДАВАЧКИТЕ СА В ШАХ! НЕМОГАТ ДА СЕ ОБАДЯТ ДОРИ И ДА ВИЖДАТ В МОМЕНТА . ОЩЕ НЕЩО ЗА СПИРКИТЕ КЪДЕТО СЕ КРАДЕ: ДО ВИНСА НА НОМЕР14, 8,9, НА СПИРКАТА ПРЕД ПЕЧАТНИЦАТА ЗА РЕЙСА СЛЪНЧЕВ БРЯГ( ЗНАЯТ ТОЧНО В КОЛКО ИДВА И ИДВАТ И СЕ НАРЕЖДАТ САМО ТОГАВА, ЗА ДА НЕ ГИ ЗАПОМНЯТ!) ОСВЕН ТОВА ВИДЯХ ЛИЧНО, ЧЕ СЛЕД КАТО НЕ УСПЯХА ДА ВЗЕМАТ ОТ ПАНТАЛОНА НА ЧУЖДЕНЕЦ ПОРТФЕЛА ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ЗВЕРЯТ И СТАНАХА ЗА ПО-МАЛКО ОТ МИНУТА 7ЧОВЕКА НА РАЗЛИЧНА ВЪЗРАСТ ...

идеята за спреия е добра, но още по добре е на хванатите на място да им се счупят с палката прbстите на рbцете, докато зарастнат, сезона ще мине, после пак и така.....

ДА СЕ ВДИГНЕ БЪЛГАРИНА И ДА ПОМЕТЕ ТАЗИ МЪРЗЕЛИВА ИЗМЕТ. ТОВА Е ИЗХОДА. НЯМА ВЛАСТ! НЯМА ПОЛИЦИЯ!

Вдигни се срещу циганите, банките, монополите, турците и ще видиш няма ли власт и държава. Такава полиция и жандармерия ще ти се изсипят. Такива медии, социолози, психолози и НПО-та ще завията, такива международни организации ще заразмахват пръст, че свят ще ти се завие.

Точно в целта - инициатива с безкрайни възможности за създаване и структуриране на граждански групи и общество. Но заедно с джебчиите, да се разлепят и листовки с портретите на макрокрадците: Мадридския крадец, Милен Велчев, Румен Овчаров, Цветелина Бориславова, хидроинжинера...........списъкът е много дълъг, но поне топ 10 да се пуснат заедно с джебчийките.

трябва да им боядисват лицата с спрей, дето не се мие, за да си личат отдалече! така правят руските групи, които се борят с наркодилърите

в пловдив мангалите са в комбина с полицаите

варна също