Коментари - 300 лева глоба за секс в Морската градина | dnes.dir.bg
назад

300 лева глоба за секс в Морската градина

С 300 лева е глобена млада двойка влюбени за секс на открито до Пантеона в Морската градина на Варна.

Обратно в новината

Коментари - 300 лева глоба за секс в Морската градина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

и после що няма деца като пречат на хората

За 300 лева може да се наеме хотел, а колко ли могат да се спечелят с предаване на живо по Wi-Fi?

хе , хе че това си е класика! Тия полицаи в ред ли са? И мен са ме хващали, но се направиха на ударени. Има толкова други неща, за които могат да глобяват. Да сте чули за някой глобен, че се е изхрачил гнусно на тротоара и ли се е изсекнал-има едни такива гнусняри...

Пазете се от кърлежи, вече са се нароили в тревните площи, така че, не само секс по поляните, ами и не бива да сядате на тревата.

я,кажи кой данък си платил, за да се пениш,че трябва да се чифтосфаш под открито небе?то май ти нямаш морал нито към партнора,нито към хората.пък, и от Бога и не те е страх!

Данък върху дивидента, здравен данък, два вида пенсионни данъци, местни данъци и такси, данък върху добавената стойност...

За това ли си плащам шибаните данъци на шибаната държава? Тези полицаи морал нямат ли? Правенето на секс е престъпление без жертва и всеки полицай, който има капка морал би трябвало да се направи, че не е разбрал какво вижда. Съдиите, които осъждат извършителите на престъпления без жертва също са неморални. Законодателите, които пишат закони, в които криминализират действия, в резултат на които няма жетва също са неморални. Ти също имаш проблем с морала - щом търпиш законодателите да пишат абсурдни закони, които дават възможност да се наказват извършители на престъпления без жертва. Тези полицаи да бяха хванали някой истински престъпник.

Ти луд ли си бе , може ли всеки да се ебе където му падне и тръгнал за морал да ми говори ...

тузарски плаж Рапонги...

колко вземат, че нямам много пари?

ANISHAR

колко пъти сам правил там ... - природата си е природа хубаво е там , а ченгетата да си гледат работата - до там ли стигнаха :) наскоро 30 барети не могат да обезвредят един луд , сега тръгнаха и по градинките .. мо то това по лошо от комунизъм бе .. алоо хора отворете очи !!!!

Те гонят само слабите и беззащитни любители на секса!

Правете любов а не война !

Ходи си избивай комплексите на друго място, най-малкото под правилните новини.

Това за Wi-Fi -то и добрата новина не го разбрах. Значи ли, че ако си гледам порно в храстите (и си лъскам бастуна) няма да ме глобят?

На кого са пречели. Секс м/у лица от мъжки и женски пол. Какво лошо има? Ченгетата да вървят в циганските махали и да пречат на малолетните цигани да се плодят.

На мен ми пречат, искам да се разхождам свободно в градинките, а не да се чудя какво има зад храста и да подтичквам на бързо от там, а и има и малки деца

Амиго, малките деца по това време трябва да са в къщи и дори да спят. А ти, какви разходки в парка посред нощите ще си правиш?

Секс полиция???

ако знае баща ти...

А Долен Путаката пердаши деничка на варадеро за 30 000 рубли!

До "тузарското" заведение Рапонги, понеже плажът не е нищо особено.