Стотици помогнаха на семейство с 10 деца
Стотици българи са помогнали на семейството на Петранка и Добри Добреви, които отглеждат своите 10 деца във варненското село Боряна.
Обратно в новинатаКоментари - Стотици помогнаха на семейство с 10 деца | Днес.dir.bg
Коментари
Когато по телевизията показват такива ми става много мъчно за децата. За това пък се ядосвам на родителите. Гася веднага телевизора - не мога да гледам такива безумия - правиш си кефа с определена цел и след това търсиш помощ от цяла България. А телевизионерите се чудят вече какви щуротии само да показват в тая държава. Вечно замазват нещата. И няма ли най-после да спазят закона и да намаляват звукът на рекламите. Живея с двама пенсионери - съпругът ми и майка му, които не се сещат да намалят звука през време на рекламите, та тогава и аз ставам на луда.
Да имаш деца е прекрасно нещо. Но всеки, който не прави бизнес с деца стигнал до извода, че самото дете цял живот е подложено на изключително голям стрес и че животът му ще бъде ад - особено на тия години. Тази майка знае ли колко хора на тоя свят луднаха от мизерия и колко умряха от безисходица. Да са живи и здрави - дечицата не са виновни. Повече съм на мнение, че тези деца не са създадени от чисти помисли, а с користна цел - да се вземат колкото си може повече детски надбавки. Това е циганското съзнание.Защо трябва да чакат на помощи? Би следвало тези родители да са помислили, как ще се изхранват толкова гърла. Вероятно хормона и интереса е надделял над разума. Жалко за нещастните дечица. Дано да имат добро бъдеще. Съмнявам се в това
Престъпник може да наричате човек, който сте видяли, че е такъв, а иначе и лошата дума убива. Бедността на духа води до престъпления, а не физическата бедност.
Каква е разликата между тези и циганите? Отговор: Никаква! Нивото им на развитие е едно и също! Това, че тези са с българско потекло не им дава право да се въдят като зайци! Вместо да помагате на тези, вземете помогнете на някое болно дете, или на болни родители! Тези сами са си избрали да живеят по този начин! Един болен човек или болно дете нямат право на избор! Те са болни не защото искат да им е весело!
не създавай деца за които не можете да се грижите , да изхраните , облечете и образовате. не правете цигански работи да знаете - в природата съществуват и презервативи не е нужно като кравите - всяка година - теле
Радвайте се, подкрепяйте ги! Ама след десет години (когато всички ще сте забравили за това семейство) едно от тези деца ще влези в дома ви за да ви ограби. Нормално е всеки да иска да има и като няма отива и си взем каквото смята, че му се полага. Та тогава, когато ви ограбят си спомнете за това как подкрепяхте семейство с 10 деца без бъдеще, елементарна хигиена, образование и перспектива! Това, което са направили тези "родители" е безобразно! Та как тази "майка" разпределя времето си между всички деца? Как тази ще успее да предложи здрава връзка дете-майка на 10 тинейджъра? Това е развъдни на престъпници и нищо повече!
Толкова глупости си сътворило, че чак ми е жал за теб! Защо пък да крадът? Аз познавам майка с 9 деца - супер-свестни са всичките. По-големите работят, по-малките ходят на училище. Помагам им с каквото мога и винаги мога да разчитам на тях за помощ. Разсъждението ти показва колко изкривено е съзнанието на масовия опростачен българин.
Браво на хората създали толкоз деца, това е бъдещето на България, а снобарите да си гледат вещите, които боготворят, идиоти, че и злобни!
Всеки Българин влачи по десетина цигани ! Предпочитам да подкрепя едно многодетно Българско семейство : ) Колегите , които мислят , че е безотговорно да се отглеждат дечица без реална възможност за това , вероятно са прави . Аз мисля, че е въпрос. на приоритети и съм сигурен , че си живеят щастливо . Познавам богати индивиди , които са пълни нещастници : ) Добри сме Българите и винаги сме били великодушни ! Със здраве ; )
та тези са на ума на циганите, 10 нещастници на социалка
Даааааа, като гледам колко много хора се възхищават на селската простотия ми става ясно защо България я чакат още по-тежко дни ......
Сега да родят още 10 деца...как може да има такива безотговорни хора...горките деца, да живеят като скотове в 21 век....винаги на помощи ли ще разчитат....ужас....за мен това не е нормално и граничи с лудост .....
По-добре български семейства с по 10 деца, отколкото с по едно или без, или пък цигани с по 5... Възможността тези десет деца, да станат хора е много по-голяма от възможността на някое друго без братчета и сестричета, което е по-вероятно да стане егоистично леке...
Абе тия хора без грам мозък ли са в тия кухи кратуни? Защо правят толкова много деца, пък после няма какво да ядат. Егати приматите. На тая мизерия и недоимък 10 деца? Пълни безакълници.
Как може да се възхищавате на такава безотговорност не мога да разбера...Доколкото си спомням бяха казали по тв, че искали повече деца , за да им е весело....И 20 да си направят, но да си ги гледат, както тук възхищаващите им се си гледат свойте деца.А то - гето си спретнали
някой дали се сети да подари спирала на майката?