Коментари - Изтеглен е заседнал кораб | dnes.dir.bg
назад

Изтеглен е заседнал кораб

Благодарение на бързата реакция на морската администрация и всички екипи, които работят там, е изтеглен и излязъл от пристанище Варна заседнал там кораб.

Обратно в новината

Коментари - Изтеглен е заседнал кораб | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

камбаната за грамотността и компетентността на пръкналото се наскоро журналистическо съсловие бие отдавна,но то е толкова безхаберно и угоено,че му е все тая.

"под либийски флаг" майко мила...

Всъщност кораба е под Либерийски флаг, но предполагам на дира им е все тая ;)

Нещо като Лом и Лондон...:)))

...или като ЛоМдон-:)))