Коментари - Жители на Бяла аплодираха проекта за Карадере | dnes.dir.bg
назад

Жители на Бяла аплодираха проекта за Карадере

Представители на “Мадара Юръп“ АД, която иска да строи туристически комплекс в местността Карадере край Бяла, представиха проекта си пред жителите на общата.

Обратно в новината

Коментари - Жители на Бяла аплодираха проекта за Карадере | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Селяндурите са ясни...Ама дано не скапят Карадере. Само то остана опазено от строителната мафия.

60 жителе! пак като не пише жителите.....само тук коментарите против станаха над 60. Иначе пенсионерите искат наоколо мацки,затова трябват парички и се надяват като продадат 1-2 декара от ракия ще минат на уиски.

Кой си ти бе жител на Бяла Тя ще става каквато ще става ама ти кой си точно

"..половината хотели са празни през сезона". Не само през "сезона"(реално 2-3 месеца). Празни са през 3/4 от годината.Чакайте да ги напълнят обеднелите и безработни българи.Все едно да чакаш от умрял писмо.

Ами той е жител на Бяла-ясно го е написал човека,а ти кой си че така се палиш.Явно имаш непродаваеми земички и сега се чудиш каква глупост да напишеш тука,че да ти олекне.

България,държава без бъдеще.

Смешници! За жълти стотинки ще продадат не само ЗАЩИТЕНАТА си земя, но и собствените си майки! ДОЛУ мръсните ръце от Кара дере, ненаяли се Нещастници! Само пробвайте да го пипнете!

Точно казано! Ще пипнат уникалното Кара дере, ама някой друг път! Боклуци !

Пич, повтаряш се :) Бегайте от Карадере, да не Ви изнесем бетона на ръце !

Прав е Троянският кон на чуждите инвеститори-като всичко се застрои,ограничи,няма да има опастност от въргаляне по пясък,преминаване на диви животни и пожари на дървета. А защо инвеститорите не отидат в Гърция да застрояват крайбрежието и те почиват ли там, където са заслали с бетона си?

Даже не си струва усилието да ти отговарям! :) Пий си там млякото и не се занимавай с въпроси за възрастни!

Да им е честит новия инвеститор! Да им построи един нов Слънчев бряг за да има още едно място за алкохолен туризъм! А мен изобщо не ми пука вече, отказал съм да се боря с човешката простотия, и освен това ходя на море в Турция или ако е за по-набързо в Гърция... Да строят, да мърлят, да обясняват как не са камили...но те всъщност са си чисти мошенници, каквито и са всички комунисти

построиха и пистата за Формула1 , и 250х. работни места и светлото бъдеще все пред нас е...

Тролчета тролите тролите ли? Секнаха крадените зелени пари и гласчетата ви стават все по тънки. А на Карадере трябва да се строи и ще се строи В последните години го окупираха наркоманчета ,клошари и всякакви екземпляри от кол и въже и си карат по 2 месеца там Алоууу от това лято ще се наложи да се корегирате- повече никакви палатки Няма такъв филм -на море без пари. Нямаш ли пари няма море Всички измекяри на Карадере обратно по родните места. Аре засега толкуз

България - държава? Айде да си кажем честно - това беше хубаво място, докато не бе завзето от червените талибани...А инак България- държава без деца, така че кво бъдеще кви 5...

Да повторим - червени боклуци! След това да кажем две думи за препинателни знаци , и за правопис...Ама то от опорни точки грам мозък не е останал в червените шлайфани кратуни...корЕгирай се - запиши се в първи клас

но пък се създава впечатление , че има гласове ЗА...от опорни точки и контрапротести грам мозък не е останал

и тук корееца се наакал, каквото и да напише все смърди на червени опорни точки и на ...

Всяка зелена глава спед време става екологична кратуна

Тролче, и твоята не е лесна .Чувам тарифата ви паднала до 10 ст на коментар. Кога най пссле ще изкараш 20 лева? А кога ?

журналисти престанете да пишете турски имена

Бегайте от Карадере бе бетонджии! Ходете да си бетонирате главите някъде! Долу мръсните ръце от Карадере!

Вън посерковците от Карадере

Я сега тоя селяндур,кмета, да си каже колко ще лапне от тая далавера,че се изказва в тяхна подкрепа.

На комунистите не им се знаят схемите, а Карадере няма да остане за тях, защото те не са вечно на власт.По-скоро някой би спечелил от застрояването. Разбирам жителите на Бяла, че искат работни места, но по-добре е държавата е да създава добри условия за бизнес за българите, а не за чуждестранните инвеститори. Мисля, че трябва да се даде възможност на дребния бизнес да се развива в някакви граници, като се създадат подходящи закони, които да пазят природата и да се избегне презастрояване. Т.е истината е в баланса, а не в крайностите, но точно баланса трудно се постига.

Да не сме само ние посерковци,а?

Ходи да си пиеш млякото, бе лапе!

Смешници! За жълти стотинки ще продадат не само ЗАЩИТЕНАТА си земя, но и собствените си майки! ДОЛУ мръсните ръце от Кара дере, ненаяли се Нещастници! Само пробвайте да го пипнете!

наркоекологче... По-скоро чалга кретенче си ти ! :)

Срещнали се две наркоеколозчета на плажа в Карадере. Едното казало: -Абе колега, аз съм нов тука къде е тоалетната? Другото възкликнало: -Тоя па. Ние тука ядем веднъж на 20 дена за къв чеп ти е тоалетна бе?

Абе ,Ястреб,ти не си в час.Но пък имаш "компетентно'' мнение ,че за 2/два/ месеца сезон не се печели.Наивник! Не страдай за "празните хотели",уверявам те-не сме за мислене!

Да питат банскалии какво спечелиха - сега мият пода на мутренските хотели за по 300лв Инвеститори....

В сряда ще идват геодезисти да трасират пътя. Леле, почна се .

Веднъж една овца се загубила от стадото. Постояла помаела се и тръгнала по една крива пътечка .Вървяла вървяла и стигнала до полянка. А там що да види-едно екологче коленичело ску бе трева и я трупа на купка. "сигурно за мене я събира" помислила си овцата и тръгнала към купката. -А стига де всеки иска на готово-скочило екологчето Бе бе -му отвърнала овцата Екологчето се запенило: -БЕ, бе, ама и на мен трева ми се яде

ОСТАВКА НА КОРУМПИРАНИТЕ БОКЛУЦИ ПОЗВОЛЯВАЩИ И БЛАГОСЛАВЯЩИ ВСИЧКО ТОВА!

Да идат в Гърция, да бетонират там морето... Айдееееее сбогом...

Карадере да не е на майка ти. Хората от страната си изкарват хляба с много труд. Не е като по морето, където работите 4 месеца и след това ви мързи да гледате.

След въвеждането в обстановката, първоначалния инструктаж, на въпроса "Вопросов есть?", новоназначеното тролейче на Позитано 20 попитало: "А самогон давате ли да попийваме, една жена каза, че това било бонус към заплатата..." "Колега, много сте изостанал, бъдете в крак с времето! Преди време беше самогон, сега др. Кутев отпуска от партийната касичка Метадон!" - му отговорил старият наркотрол.

Всички курорти в България, като Хисаря, Банско, Велинград и т.н. като направят същото какво ще стане УМНИКО

На кмета, ще му река, че ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СЕ ВЪРГАЛЯ НА ПЛАЖА!!! Това не му е бащиния!!! е, новите ще са няколко жиляди, които ще се къпят в басейни, а в Бяла няма да има ВОДА!!! така, от Бяла, ще стане Черна, но Гъз Глава Затрива!!! ГГЗ Природа неосрана не остана!

Да затвърдим ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ Е РАВНО НА СИНИ БОКЛУЦИ! и едните и другите скапват систематично държавата и природата. Разлика НЯМА!!!

Време е другарят партиен секретар Цацаров да провери това кметче, явно много е лапнало, но да се видят и свързаните другари - архитекта Дмитриевич, както и други другари, които имат трайни интереси в Бяла.

Оня боклук Беленския кмет, го е страх че няма да си вземе комисионните, както и цървула наречен "ГлаДен Архитект". И като проекта не мина през архитектурното му ателие и не можа да си вземе кинти за "проектирането", както се получи с повечето обекти в общината сега се мъчи за засмучи комисионните с Кмета. Фирмаджиите които взеха безумни пари за да вкарат земята в регулация сега карат коли за стотици хиляди, а гладните (лакоми задници) Беленци се чудят как да избият парите набутани за регулацията.

беленци си харесват кмета а карадере сте се застрои. тоцхка тролцхета и зелени цховецхета и да се пените и да скацхате нисто не зависи от вас. карадере сте го гледате вецхе само с бинокал . *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ама ти сериозно ли вярваш, че тези туристи ще оставят пари в селото??? Те идват на all inclusive, правят някой друг излед из околностите, за обяд и вечеря си се прибират в луксозната обител. А мръсотията се оттича в морето. Собствениците ще си докарат евтина работна ръка, а местните ще са още по-бедни и от сега.

Явно за милиони - няма закони! Песентта ... ако се сещате... ;)