Коментари - Предпразнично мият варненски улици | dnes.dir.bg
назад

Предпразнично мият варненски улици

Предпразничното миене на улици във Варна ще продължи и днес, съобщиха от общината.

Обратно в новината

Коментари - Предпразнично мият варненски улици | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Chefo77

Рано сутрин и късно вечер ли? В 16 часа единия камион беше на Сливница точно до кръстовището със "Струга" - или става дума за друг град, или часовата разлика не им се вързва много ...

Ще мият Центъра, а след това ще го цапат с ремонта, 8-ми приморски полк където още копат, Сливница до Техникумите, където копат Сахаров... Нямам Думи...

n

Май само "измиват" очите на хората предизборно :)

n

Какво мият, половината улици са разкопани, останалите са с дупки като кратери.

чакай сега, мием улици и слагаме палми.

Това трябва да е ежедневие, като едно време. А не новина както е сега.

не е предпразнично, а предизборно! нека да има избори по-често!

Е, в Истанбул пък ги мият всяка вечер!

И в Бургас и в София

Chefo77

Ко? Не!