назад
Работници от ТЕЦ-а протестираха пред общината
Служители от ТЕЦ-Варна протестираха пред общината под надслов "Да запазим ТЕЦ-Варна и работните си места".
Обратно в новинатаКоментари - Работници от ТЕЦ-а протестираха пред общината | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018