Туристическият бранш търси сезонни работници
Работници в туристическия бранш се търсят от работодателите в Каварна в навечерието на летния сезон.
Обратно в новинатаКоментари - Туристическият бранш търси сезонни работници | Днес.dir.bg
Коментари
Странно..., при толкова реконструкции на сума ти и комплекси, хотели... един собственик не направи парно та хотела му да е целогодишен. А Черноморието е толкова хубаво през есента, зимата и пролетта. сещам се една поговорка ... "скъп на триците, евтин на брашното" та и нашата работа така.
в туризма са само от държавна сигурност и перат ли перат през офшорки и за 12 часа дават 300 лв. такава луда експлоатация никъде няма
народе бягайте на сезонна работа на речни кораби за 5 месеца работа 15000 лв заработих а по комлексите ще взимате 4 месеца по 600 лв
Юруш народе на прИмоцията !!! 6 дена за 400 лв. Няма такова намаление. Хайде местата са ограничени !
Да вярно е съсипаха икономиката. Сезонната работа не е работа. Това е допълнителна работа за през свободното време.