назад
Работници от ТЕЦ-Варна планират протест в София
Работници от ТЕЦ - Варна излязоха на протестен митинг, организиран от КНСБ и КТ "Подкрепа", и поискаха сигурност и запазване на работните им места.
Обратно в новинатаКоментари - Работници от ТЕЦ-Варна планират протест в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Тоя ТЕЦ не беше ли собственност на ЧЕЗ?!
Имам неколко въпроса ако може някой да отговори 1 защо митинга е в София 2 като има излишък на ток защо му вдигат цената 3 колко пари ще гушнат шефовете на синдикатите 4 дали ще има ефект от митинга