Коментари - Работници от ТЕЦ-Варна планират протест в София | dnes.dir.bg
назад

Работници от ТЕЦ-Варна планират протест в София

Работници от ТЕЦ - Варна излязоха на протестен митинг, организиран от КНСБ и КТ "Подкрепа", и поискаха сигурност и запазване на работните им места.

Обратно в новината

Коментари - Работници от ТЕЦ-Варна планират протест в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И какво стана с частният "мениджмънт"? Това ли е бъдещето и на Топлофикация - София?

Тоя ТЕЦ не беше ли собственност на ЧЕЗ?!

Абсолютно. Собственост е на ЧЕЗ.

Имам неколко въпроса ако може някой да отговори 1 защо митинга е в София 2 като има излишък на ток защо му вдигат цената 3 колко пари ще гушнат шефовете на синдикатите 4 дали ще има ефект от митинга

Айде да видим за колко този път ще се продадат лидерите на двата синдиката?