Варненската митрополия забрани еротична изложба
Свещеници с изплезени езици и предизвикателна Мария Магдалена станаха причина Варненската митрополия да забрани изложба на художник.
Обратно в новинатаКоментари - Варненската митрополия забрани еротична изложба | Днес.dir.bg
Коментари
Явно във Варна нещата са много зле, щом в една светска държава, общинската администрация се води по акъла на малоумни православни попове. Очевидно православието е най-изостаналата и примитивна секта в християнството, защото като начин на мислене е замръзнала в Средновековието. Неслучайно най-изостаналите и проблемни държави в Европа са православните... Изложби бяха закривани по искане на православната църква в Русия. Явно управата на Варна а е на нивото на Путинката и останалите лайнари, които управляват Русия.
Когато Общинската администрация не си е на мястото, налага се духовниците да се намесват. Това планирано мероприятие няма нищо общо с културата. То е пошло и обидно за много християни и достойни свещеници. Ако знаете за престъпления и укорими действия на духовници - има ефективен начин да ги изобличите и накажете, без да обиждате всички, които не са съгрешили.
Това че ти си вярваща, никой не ти пречи да си вярваш. Но наглостта на попчетата е повече от очебийна и никой не може да ме накара да ги заобичам. Ще ти дам няколко мотива заради които е задължително да бъдат порицани: 1. Просят (ако не вярваш виж на велик ден дали ще ти дадат клонка бе да дариш нещо) 2. Държавата ги дотира (държавни служители значи, а църквата била независима... Ами да отворят ЦЪРКВА ООД тогава.." 3. Месят се в училище (аз лично не искам да се изучава вероучение, в най-добрия случай съм склонен на история на религиите, но не да се води от ПОП) 4. От къде на къде ще се месят в светския живот....
За огромно съжаление некъдърни хора опорочиха изобразителното изкуство.Умишлено не ги наричам художници защото нямат допирна точка с творчеството.Тези хора изгониха публика ,ценители от изложбените зали.Скривайки некъдърноста си зад подобен род изложби биват толерирани от хора които искат унищожаването на българската култура.
Аз не виждам изкуство в този колаж! Дори обратното, бих го нарекла кощунство! Този пишман "художник" нека се замисли как ще отговаря за действията си пред Създателя, защото Библията е най-истинската история на света, а аз бих казала и морален кодекс!
Някои от мненията са определено гнусни. Жалко е, че живеем с подобни тъпанари в една и съща държава...
Не виждам нищо еротично във въпросня "колаж". Виждам само проявление на пошлост и крайно неуважение към личностите на снимката които (най-вероятно) отдавна са починали. Много "У"ригинален... хм, "художник"
Гладна кокошка просо сънува... За пореден път попчетата им се привиждат еротики. Предният път беше статуята подарена на общината от Планекс пред ФК
Да направят изложбата в частен имот и да нарисуват кмета с изплезен език.Кметът да го духа. Направил им реклама.
Това Кокимото , що ще рече ??Куку, кукуригал , изкукуригал ! Една , едничка вяра е останала у хората и ще се намири едно куко , което сам не знае що иска !! При толкова проблеми в България , намерил сюжети !!
Като толкова е ербап шляканото педалче що не се изгаври с мохамед или с евреите. Голям смелчага. Трябва да се съда за обида на религиозните чувства на православните християни. Те нямат ли права или могат да бъдат обиждани?
Е да бе, поповете пак се правят на много морални. Като че ли няма гейове, като че ли няма палави попове които се снимат с монахини как правят неприлични неща... То скандал след скандал, няма месец в който не са хванали някой поп да мърсува. Ами техните икони??? Те какво са??? Икона изобразяваща кръщението на Иисус в река Йордан! Голи мъже на икони. Ами обрязването на Иисус??? Голи дечица нарисувани как им режат детските чурки??? Това не граничи ли направо с педофилия??? Ама щом са осветени, значи не е порнография. Ами иконата Богородица Млекопитателница??? Това какво е? Икона на топлес жена на която и се виждат... млекопитателните органи. Това не е срамно? То бива лицемерие бива, ама това на нищо не прилича...
Тоя извратен педал Кокимото само да има късмет да го срещна - така ще го изплезя, че повече няма да помисли да се хвали с цинизмите си. Анатема за изчадието аково - извратеняка-педал Кокимото.
..защо, бе, Отче?! Да се гушкате под юрганчетата по мъжки - можете! Да бъркате в касичката с даренията - можете! Да се возите в мерцедесчета с блиндировка - можете! Да видите снимка с изплезен поп - не можете! Брейййййй!
когато Църквата във варна оправи водопреносната мрежа в града , тогава да се бърка в културният му живот.