Коментари - Парно ще има поне до средата на април | dnes.dir.bg
назад

Парно ще има поне до средата на април

Парното във Варна ще работи поне до средата на април, заяви пред Дарик радио Орлин Пенков от топлофикационното дружество „Далкия“.

Обратно в новината

Коментари - Парно ще има поне до средата на април | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Стига с тия номерца ,фалит за парнаджиите. Нищо не плащам и нищо не искам от тях.

ЕЕЕЕЕ , НЕ МОЖЕ ЛИ ПОНЕ ДО СРЕДАТА НА АВГУСТ

Тези счупиха тъпомера - Прелдлагали ако иска някой да ползва парно и през лятото!!! колко трябва да си тъп да го предложиш изобщо!!! Предложете охлаждане, като сте толкова иновативни - не е толкоз сложно да обърнеш цикъла... ама за това не е нужна газ ...

Chefo77

Парно не, но топла вода защо да не се използва? Някои се къпят и лятото :)

Ти ако пуснеш студена вода през радиаторите при топло време знайш ли какъв конденз ще теке от тия радиатори?

И лятото и лятото трябва да работи парното!!!!!!!

Парното е като НАТО - винаги има причина за действията им...

Парното си работи целогодишно и то на високи обороти,стига ни правихте на балъци от топлофикация,време е да ви видят сметката завинаги.