Наплив от руснаци очакват в Приморско
Голям ръст на туристи от Русия прогнозират от община Приморско за предстоящия летен сезон. Очаква се първата вълна от руснаци още през юни.
Обратно в новинатаКоментари - Наплив от руснаци очакват в Приморско | Днес.dir.bg
Коментари
Роско ти си като пророк бе,ми на ей ги руснаците ,идват да ни окупират курортите,демк да си дават парите на БЪЛГАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приморско беше номер едно преди няколко години, когато там имаше много чехи. Сега става ясно, че курорта запада бързо и няма смисъл вече да ходим в тази посока. Покрай него ще западне туризма и в съседните селища. Руснаците го предпочитат защото е по-евтино, но за сметка на това заедно с увеличението на броя на почиващите "тюбетейки", които са свикнали да си изхвърлят боклуците в тайгата района става ужасно замърсен.
Малоумните руснаци да си стоят във великата страна. Достатъчно проблеми ни натресла. Време е някой да усмири лумпените.