Коментари - Съдът отмени забранителните знаци в Салтанат | dnes.dir.bg
назад

Съдът отмени забранителните знаци в Салтанат

Знаците В2, забраняващи влизането на пътни превозни средства в местността Салтанат по пътя към комплекс „Хоризонт" и преди КПП „Делфинариум", да бъдат премахнати.

Обратно в новината

Коментари - Съдът отмени забранителните знаци в Салтанат | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

парата играе! Честито на варненските батки

Мръсни продажни магистрати. И майките си ще продадете! Той отгоре вижда, бял ден няма да видите за продажните си решения!

отврат!

Салтанат егати тъпнята.

Ура! Най-после справедливостта възтържествува и можем да си джиткаме на воля. Предлагам по случай първа пролет и хубавото време, през уикенда всички варненци и гости на града да се впуснем с коли из Салтанат да се радваме на Свободата.

Ууу тъпи продажни лакоми мъстии,не се наядоха...царя дава падаря не!Ей това е порадокса в тъпата ни държавица.Най-корумпираните в държавата-магистратите са най-голямата мафия.

Чудя се кое в България е по-гнусно : /б/ългарският съд или /б/ългарският политик. Но пък въобще не се чудя как да насоча децата си в живота: най-малко на 1000 км от това блато.

Четейки внимателно там не пише че е отменена цялостно забраната, а само в последните изменения от 2013 и че не могат да се слагат нови знаци. Аз го тълкувам , че трябва да се върне стария забранителен режим!!! Да видим каква ще я свършат! НАРЕЖДА ДА СЕ ПРЕКРАТЯТ безусловно действията на Кмета на Община Варна, извършващи се на територията на гр. Варна, местност Салтанат, изразяващи се в поставяне и държане на нови пътни знаци В2 в началото на пътя от бул. Княз Борис I към Комплекс Хоризонт и преди КПП Делфинариум, местоположението на които е определено със схемите по т.2 от издадените от него Заповед 4170/11.11.2013 год. и Заповед 4171/ 11.11.2013 год

Да, тъпо е. Когато тази местност беше само парк с алеи и спокойно се разхождахме там, дори и не знаехме, че е с това име. След това изкуствено беше обособена тази част за да бъде изкупена и застроена ... Е, сега си имаме Салтанат и областен управител, изживяващ се като султан. А за върховния административен съд - вероятно можем да ги определим като еничари ...

Това заслужавате като пазите още анадолските имена. Те влияят на общия фон.

Да, тъпо е. Когато тази местност беше само парк с алеи и спокойно се разхождахме там, дори и не знаехме, че е с това име - Салтанат. След това изкуствено беше обособена тази част за да бъде изкупена и застроена ... Е, сега си имаме Салтанат и областен управител, изживяващ се като султан. А за върховния административен съд - вероятно можем да ги определим като еничари ...

превдлагам всички да отидеме и да си паркираме колите около Хоризонт,до селянията Максим,около кооперацията на съветската съпруга на бившият кмет,около къщите и кооперациите в морската.ПОЗВОЛЕНО Е

Ако трябва да съм честен, дразнят ме колите между Хоризонт и Делфинариума , но от там до Пикадили парк, честно да си кажа, нито преди, нито сега ходя, а така като гледам и други не ходят.

Аbsolut+но! И аз това предложих, трябва само да се организират достатъчно хора и през слънчевиа уикенд да се изсипят 3-4 хиляди коли по алеите

Ако искаме наистина тази местност да бъде парк то общината трябва да си свърши работата.Тъй като частната собственост е над 70% тя трябва да се отчужди и да се направи наистина парк.Само тогава движението движението на коли ще бъде забранено.