Коментари - Варна и о. Родос разменят туристи за Великден | dnes.dir.bg
назад

Варна и о. Родос разменят туристи за Великден

Варна и гръцкият остров Родос започват активна работа по размяна на туристи чрез чартърни полети, съобщиха от пресцентъра на общината.

Обратно в новината

Коментари - Варна и о. Родос разменят туристи за Великден | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сложете снимка от новия терминал на летището, стига с тая от стария!

Само такива новини да четем !Браво!Само почивки и хубави моменти да ни спохождат нас българите!

През април на о.Родос "почивката" е обикаляне на таверни и магазинчета.Писва ти на 3- ден.

Няма лошо Варна - Родос и обратно!Готина опция е! Ама нека и други дестинации да се открият от Варна до Европа!

Родос е възстановен от времето на Хоспиталиерите, това си е гавра с православните. Призовавам всички варненци дали точно за велик ден да ходят там.

Старият град се разглежда за 3-4 часа и предполагам че ще работят двата музея,

Има много по-интересни дестинации от о.Родос,за да си харчите парите по Великден точно там.Не си заслужава.