Коментари - Баща и син загинаха при тежка катастрофа | dnes.dir.bg
назад

Баща и син загинаха при тежка катастрофа

40-годишен мъж и 14-годишният му син загинаха тази нощ при тежка катастрофа на АМ "Хемус” - между пътен възел Повеляново и пътен възел Слънчево.

Обратно в новината

Коментари - Баща и син загинаха при тежка катастрофа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Лека им пръст. Ако е ТХ1919 - два пъти ни изпревариха на много опасни места преди търново ... мощна кола е хубаво, ама и опит си трябва с нашите пътища калпавите

Бог да прости жертвите, пак млади българи загиват по пътищата. Но няма ли кой да озапти тези агресивни младежи и девойки (те са даже още по-опасни), които като седнат зад геврека, с пяна на уста, натискат газ до дупка, без да се съобразяват със ситуацията на пътя, с атмосферните условия, с нивото си на подготовка да карат автомобил, със състоянието на самия автомобил и т.н. Ежедневно ставам свидетел на такива простотии по пътищата, 90% от които за сметка именно на млади и неопитни шофьори.

Два пъти ви изпревариха интересно ... вие колко пъти ги изпреварихте ?

Точно на този участък в посока Варна винаги стават тежки катастрофи. Може би е крайно време да се помисли защо точно там,а не другаде по магистралата. Ясно,че малоумието и агресията по пътищата няма да намалее,но поне мислещите хора да са защитени...

може да не ги е изпреварил нито веднъж ( примерно са спрели да ядат, пикаят, да заредят с гориво и т.н.)

От 25 г. минавам по тази отсечка. Нищо й няма на магистралата. Някои водачи нямат мозък, то управляването на ватомобил не е за всеки малоумник.

Така шеметно намалява населението на държавата Бонго-Бонго. Давайте простаци, избивайте се, натискайте газта. В цял свят пешеходец като стъпи на платното и шофьорите намаляват и спират, само в тая държава, обратно натискат газта да те направят на плескавица. Изроди....

това е най добрият участък от цялата магистрала.