назад
Съветниците отказаха да намалят заплатите си
Общинските съветници във Варна днес отказаха да си намалят заплатите. Решението им възнагражденията да станат от 136 на малко над 1000 лв. бе оспорено от кмета.
Обратно в новинатаКоментари - Съветниците отказаха да намалят заплатите си | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
КАКВО ЛИЦЕМЕРИЕ ,БАЛАБАНОВ .ВАШАТА ПРАВНА КАНТОРА НА ЕМИЛ РАДЕВ ДЕПУТАТА ,ПОЛУЧАВА 60 000 ЛЕВА ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА ФИРМА ПАЗАРИ , А СЕГА СЕ ПРАВИШ НА МОМА НЕОЩИПАНА , УШ ДАВАШ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ ,ЗАЩО НЕ НАМАЛИТЕ ПАРИТЕ КОИТО ЗАСМУКВАТЕ ОТ ФИРАМ ПАЗАРИ ? МОШЕНИЦИ ДОЛНИ ....САМО ЗНАЕТЕ ДА СЕ ГУШИТЕ ГЕРБЕРСКА СГАН....
Всички са били наясно когато са се кандидатирали,че положения труд като общински съветници е за благото на града,Защо сега се правят на ощипани булки...аман от лакомия..