Коментари - Съветниците отказаха да намалят заплатите си | dnes.dir.bg
назад

Съветниците отказаха да намалят заплатите си

Общинските съветници във Варна днес отказаха да си намалят заплатите. Решението им възнагражденията да станат от 136 на малко над 1000 лв. бе оспорено от кмета.

Обратно в новината

Коментари - Съветниците отказаха да намалят заплатите си | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

КАКВО ЛИЦЕМЕРИЕ ,БАЛАБАНОВ .ВАШАТА ПРАВНА КАНТОРА НА ЕМИЛ РАДЕВ ДЕПУТАТА ,ПОЛУЧАВА 60 000 ЛЕВА ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА ФИРМА ПАЗАРИ , А СЕГА СЕ ПРАВИШ НА МОМА НЕОЩИПАНА , УШ ДАВАШ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ ,ЗАЩО НЕ НАМАЛИТЕ ПАРИТЕ КОИТО ЗАСМУКВАТЕ ОТ ФИРАМ ПАЗАРИ ? МОШЕНИЦИ ДОЛНИ ....САМО ЗНАЕТЕ ДА СЕ ГУШИТЕ ГЕРБЕРСКА СГАН....

СКАПАНИ ПАРАЗИТИ!

Каква алчност. Ще се разболеят.

Всички са били наясно когато са се кандидатирали,че положения труд като общински съветници е за благото на града,Защо сега се правят на ощипани булки...аман от лакомия..

На всеки е ясно, че това натискане, да бъдеш избран за депутат или съветник е само за келепира. Няма патриоти, те отдавна си отидоха. Всеки народ си заслужава избранниците.

Нагла долна твар!!!!!!

От 136 на над 1000!!!!!! Добро решение! И пенсиите от 150 на 1500? Супер!!!!!