Варна с 15 км нови велоалеи до края на 2015 г.
До края на 2015 г. Варна ще има изградени 15 км нови велоалеи. Ще бъде завършена и колоездачна алея, която свързва Икономическия университет със спирка „Нептун“
Обратно в новинатаКоментари - Варна с 15 км нови велоалеи до края на 2015 г. | Днес.dir.bg
Коментари
Първо премахнете неправилно паркиращите автомобили по тротоарите,сте спечелите толкова много пари за за нови паркинги.Горките велосипедисти ще има да се мъчат...
Хората изкуствен интелект ще създадат,1км високи небостъргачи строят,а вие не можете една алея да асфалтирате.
А дано, ама надали!! Колкото всяка седмица посещаваме спортни събития на новопостроения през 2008 стадион Варна, толкова ще въртим педали по тези велоалеи. Идват избори и проектите за "Супер Варна" никнат като гъби. Виж на заглавие " Морската градина ще бъде застроена с имения за милиони" по-бих повярвал"
Боже, боже... Това вече го чувам поне за 7-ми път... Аз съм заклет велосипедист и е направо срамота - такъв голям град сме, а не може да дръпнем хайде да не са толкова много, ами поне 2 алеи да са... Вече си мисля че няма и да ги доживея да ги видя...
Преди дни бях в Пазарджик-малко, тихо и спокойно градче. Там обаче и ма СИНЯ ЗОНА - затова е тихо и спокойно. Докога Варненската управа ще се опъва като магаре на лед от ул.Пирин до Спортна зала, морската градина и катедралата 100% синя зона,
хубаво! ама защо и казват велосепедна алея,като е паркинг-нека паяците да дигат паркираните там колли ,и ...всуичко ще е наред-ттрябва да се научим да уваяваме велосепедисти и пешеходци!!!
Много е досадно това с паркиралите селяци по велоалеите и по тротоарите. Освен това и пешеходците вървят по велоалеите или по пътното платно, само не и по тротоара. Ни кола да караш ни велосипед. Абе ненормална работа - всички наопаки.
Като оправят велоаеята а тротоара не, какво да се прави.Дай да я разгледаме съществуващата алея: 1. Започва от Нептун , там почти липсва тротоар за да я направят. 2. До общината, плочките за пешеходци на площада са по-зле от колкото алеята 3. На Севастопол има коли които пречат както на алеята, така и на пешеходците 4. Пред Черно Море алеята изведнъж прави 90 градуса завой, а и има поставена пейка върху самата алея 5. По Борис I пък има заведения които пречат на пешеходците и те няма от къде да минат. За другата алея няма да говоря че е трагедия. Един въпрос, майките с колички по алеята ли да се движат?