назад
Мъж се самоуби пред болница във Варна
46-годишен мъж се е самоубил пред УМБАЛ "Света Марина" във Варна снощи. Няма улики за престъпление, съобщиха от полицията.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж се самоуби пред болница във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Каквато и да е била причината за това решение, все пак го е направил близо до болницата (където е съдебна медицина), с цел минимум затруднения при транспорт. Поклон!
Нямаше ли кой да му каже на този че няма вече Герб, страх. Всичко е мед и масло вече.
Не смяташ ли , че такъв ироничен политически коментар под новина за човешка трагедия е меко казано неуместен и тъп?
В отчаянието си все по често ще посягаме и на живота си. Къде са управниците на нещастна България, не вижда ли , не чуват ли ? Кой път да хващаме ? До кога е бъдем експлоатирани ?