Полицията разкри банда обирджии на магазини
Задържани са четирима мъже, заподозрени като извършители на два въоръжени грабежа на хранителни магазини, съобщиха днес от полицията във Варна.
Обратно в новинатаКоментари - Полицията разкри банда обирджии на магазини | Днес.dir.bg
Коментари
Kade e poliziata,sega se napravi akzia za da xvashtat kradzi vav zialata strana ,no tova shte e za kratko ,pak shte kradat,zashtoto edin ne go osadixa kato xorata,sadiat gi po 1 godina i gi puskat,posle i tazi godina li shte e taka,sas DJEPCHIKITE,AMA TE KAZVAT CHE SI PLASHTAT NA POLIZIATA ZA DJEPCHISTVOTO SI,bravo , niamam dumi,a triabva da vliazat vav zatvora kolko mnogo chujdenzi rasplakvat vsiaka godina tezi djepchii,do koga shte prodaljava tova,da marsiat tazi darjava.NIAMA DA SE OPRAVI BALGARIA.
Шапки свалям пред БСП и ДПС! Вие ми върнахте вярата в държавността! Бог да е с Вас и!
Народната милиция,пак хванала няколко кокошкара,а истинските крадци си гледат кефа и се кефят!